koja stranka po vama ima najbolje zenske

Ovu Jelenu sam imao na fejsu, niko ovde nije političarka osim Milice. Ona je kao nacista nepremostiv turn off.

Је л' на ону непаметну босанску групу коју си назвао глупим називом "Политичке науке"?

То ли је наука? Ти си тад био научник?
 
Nista ti izgleda ne razumes.

Recimo da moze biti 5 muskih i 5 zenskih kandidata.

Najbolji dobija posao.

Sta je tu nejasno ?
Može, tačno. Pet-pet nije velika cifra, ne mora da bude mnogo varijacije. A da li meritokratija seče lapo-lapo na 200 ili 500 ljudi u parlamentu? Teško.

Zašto se ne koncentrišemo na najbolje pa neka bude 90% žena ako zasluge tako nalažu?
 
Može, tačno. Pet-pet nije velika cifra, ne mora da bude mnogo varijacije. A da li meritokratija seče lapo-lapo na 200 ili 500 ljudi u parlamentu? Teško.

Zašto se ne koncentrišemo na najbolje pa neka bude 90% žena ako zasluge tako nalažu?
Vidi kada bi se celo drustvo vodilo tim principima kao i svaka stranka ... mi bi odavno bili Svajcarska makar i 50% od onoga sto je tamo.

Dakle u izboru ravnopravno zenske i muskarci.
Najboljem najodgovornije mesto.
Losijem manje odgovorno mesto.
Itd.
Ne moraju ostali biti odbaceni , ima posla za sve.

Ovako mozemo do sutra , dosadno je ...
 
Verujem da barem za 50% hejtera Brnaba ne bi bila bauk da je zena (ili sta vec) od integriteta.
Ovako pokazuje samo da je obicna krpa kojom upravlja AV ... cak ga i kopira u nekoj meri jer ima potrebu da se uvlaci u bulji ko Trampu oni njegovi poslusnici.
Dakle da je Brnaba nesto drugacija od ostalih , mnogima ne bi zasmetalo to sto je Hrvatica i sto je shemale ... znam da preterujem ali takvu sliku je napravila o sebi.
Svesno smo otisli u politiku iako je tema LJiS.

Izvinjavam se Dlakavoj Strvini ovom prilikom.
 
Verujem da barem za 50% hejtera Brnaba ne bi bila bauk da je zena (ili sta vec) od integriteta.
Ovako pokazuje samo da je obicna krpa kojom upravlja AV ... cak ga i kopira u nekoj meri jer ima potrebu da se uvlaci u bulji ko Trampu oni njegovi poslusnici.
Dakle da je Brnaba nesto drugacija od ostalih , mnogima ne bi zasmetalo to sto je Hrvatica i sto je shemale ... znam da preterujem ali takvu sliku je napravila o sebi.
onda bi bila u kvir i bunila se sto nema nijedno pravo
 
Verujem da barem za 50% hejtera Brnaba ne bi bila bauk da je zena (ili sta vec) od integriteta.
Ovako pokazuje samo da je obicna krpa kojom upravlja AV ... cak ga i kopira u nekoj meri jer ima potrebu da se uvlaci u bulji ko Trampu oni njegovi poslusnici.
Dakle da je Brnaba nesto drugacija od ostalih , mnogima ne bi zasmetalo to sto je Hrvatica i sto je shemale ... znam da preterujem ali takvu sliku je napravila o sebi.
Svesno smo otisli u politiku iako je tema LJiS.

Izvinjavam se Dlakavoj Strvini ovom prilikom.
Da, svesno ste otišli u politiku jer ste militantno opsednuti Vuletom. Kakva kamara krša, jbt.
 

Vidim preferiras trans freak-ove.

Tipicno za tebe.

Bolje da nije progovorila...

Ovde je ispala lepo, al stalno nesto ljuta...neka opasnost:

dijanahrkalovic.jpg
 
Па, добро, ако га бацам у несвест на слике, политика није битна. Али у рл јесте. Конзервативне даме и феми дивљакуше се разликују. Изазов није исти.
Brate ovo ti je ljis. Ako postavis sliku politicarke ne vidim smisao da gledas njenu fizicku lepotu kroz politicko opredeljenje.
 

Back
Top