Koja Niška gimnazija je najbolja

To ti je matematička gimnazija. Moraš da imaš visoko znanje u vezi matematike. :lol: Da opet upisujem išla bih u Boru jer je blizu centra.
Deveti maj nije gimnazija.
Bora i Sremac su snobovi, prvi intelektualni, drugi kintaši, a grobarsku pohađaju najkuliji pametni ljudi.
Bolje idi u Boru, tamo će da te nauče kako nosem da sečeš oblake pozz
 
To ti je matematička gimnazija. Moraš da imaš visoko znanje u vezi matematike. :lol: Da opet upisujem išla bih u Boru jer je blizu centra.
Deveti maj nije gimnazija.
Bora i Sremac su snobovi, prvi intelektualni, drugi kintaši, a grobarsku pohađaju najkuliji pametni ljudi.
Bolje idi u Boru, tamo će da te nauče kako nosem da sečeš oblake pozz

Ja kad sam upisivao srednju imao sam oko 91-92 boda i nisam hteo gimnaziju namerno, lomio se izmedju ekonomske i turisticke i upisem ekonomsku, 15 minuta busom od centra a ova druga na sred Zelenjaka i posle mi bilo krivo, ne tad, nego kasnije, kao sto nisam bio negde u samom gradu, ali vise nije, sad sam na faksu u centru epicentra i vec mi ga preko glave :D
 
nemoj da ides u gimnaziju ako si musko to su pederske skole maltretirace te sve druge skole upisi neku masinsku elektrotehnicku prehrambenu gradjevinsku zanatsku neku mi smo u gimnazije isli da upoznaemo suprotan pol i onda kad mi dodjemo ne smeju gimnazijalci da sire muda gledaju u pod hahahhahahahahahaha lepe uspomene.ali bilo je narkomana kod mene neki su i overili moras se paziti a sad je droge vise nego ikad.
 
nemoj da ides u gimnaziju ako si musko to su pederske skole maltretirace te sve druge skole upisi neku masinsku elektrotehnicku prehrambenu gradjevinsku zanatsku neku mi smo u gimnazije isli da upoznaemo suprotan pol i onda kad mi dodjemo ne smeju gimnazijalci da sire muda gledaju u pod hahahhahahahahahaha lepe uspomene.ali bilo je narkomana kod mene neki su i overili moras se paziti a sad je droge vise nego ikad.
A koju školu bi ti preporučio onima koje detaljnije ne zanima ni jedna struka, jer recimo znaju da će biti direktori, menadžeri, šefovi itd?
 

Back
Top