Quantcast

Koja Niška gimnazija je najbolja

Disko Kauč

Elita
Poruka
22.281
To ti je matematička gimnazija. Moraš da imaš visoko znanje u vezi matematike. :lol: Da opet upisujem išla bih u Boru jer je blizu centra.
Deveti maj nije gimnazija.
Bora i Sremac su snobovi, prvi intelektualni, drugi kintaši, a grobarsku pohađaju najkuliji pametni ljudi.
Bolje idi u Boru, tamo će da te nauče kako nosem da sečeš oblake pozz

Poruka
21.524
To ti je matematička gimnazija. Moraš da imaš visoko znanje u vezi matematike. :lol: Da opet upisujem išla bih u Boru jer je blizu centra.
Deveti maj nije gimnazija.
Bora i Sremac su snobovi, prvi intelektualni, drugi kintaši, a grobarsku pohađaju najkuliji pametni ljudi.
Bolje idi u Boru, tamo će da te nauče kako nosem da sečeš oblake pozz

Ja kad sam upisivao srednju imao sam oko 91-92 boda i nisam hteo gimnaziju namerno, lomio se izmedju ekonomske i turisticke i upisem ekonomsku, 15 minuta busom od centra a ova druga na sred Zelenjaka i posle mi bilo krivo, ne tad, nego kasnije, kao sto nisam bio negde u samom gradu, ali vise nije, sad sam na faksu u centru epicentra i vec mi ga preko glave :D

Moljac64

Elita
Poruka
16.570
nemoj da ides u gimnaziju ako si musko to su pederske skole maltretirace te sve druge skole upisi neku masinsku elektrotehnicku prehrambenu gradjevinsku zanatsku neku mi smo u gimnazije isli da upoznaemo suprotan pol i onda kad mi dodjemo ne smeju gimnazijalci da sire muda gledaju u pod hahahhahahahahahaha lepe uspomene.ali bilo je narkomana kod mene neki su i overili moras se paziti a sad je droge vise nego ikad.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
35.431
nemoj da ides u gimnaziju ako si musko to su pederske skole maltretirace te sve druge skole upisi neku masinsku elektrotehnicku prehrambenu gradjevinsku zanatsku neku mi smo u gimnazije isli da upoznaemo suprotan pol i onda kad mi dodjemo ne smeju gimnazijalci da sire muda gledaju u pod hahahhahahahahahaha lepe uspomene.ali bilo je narkomana kod mene neki su i overili moras se paziti a sad je droge vise nego ikad.
A koju školu bi ti preporučio onima koje detaljnije ne zanima ni jedna struka, jer recimo znaju da će biti direktori, menadžeri, šefovi itd?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.