KOJA NAM MUZIKA IDE NA ZIVCE?

takodje... rap recimo, ali ne toliko, koliko grand..
Najvise od svega me nervira ovaj sweetpop lolypop MTV...
Ovo pussycat dolls, ovi crncici sto pevuse " girl i love you so much..bla bla"
To su toliko glupe pesme da to nisu pesme, ja to ne bi stavio ni na pozadinu neke reklame... MRZIM IH SVE!!! AAAAAAAAAAA
 
Tehno u svim svojim oblicima i tzv "trubači" :!:

Die.gif


Zapravo, rekao bih da između rejvova i Guče (najočigledniji primer trubačke muzike) postoji samo pojavna razlika, a suštinski - nikakva.
 
pošto su narodnjaci i Shity records van konkurencije onda ćemo ovako...

najgori pravci u istoriji muzike

1.G(lam)ay metal (Van Halen, Motley Crue, Twisted Sister, Judas Priest, Iron Maiden, Whitesnake, Europe, Survivor, Rainbow, KISS, Def Leppard, Poison....). posle nastaje i New Gay Metal predvodjen Lezbo-Metal grupom HIM.

2. MTV Hip-Hop (Pola Evra, Eminem, ŠU-PAK, Notorious i ekipa...)

3. Ostatak MTV-A (Agilera, Spirs, Jennifer Lopez, Shakira, Klinkin Park, Limp Bizkit i ostali guvnari....)

4. Gayties - (Eurythmics, Ćuran Ćuran, Spandau Ballet, fuj muka mi od ljigavština...)

uopšte te osamdesete su lako loše...buja Gay Metal i New Wave...užas....retko šta valja

e sad, pojedinačno (van kompletnog žanra) me nerviraju

Elton John (najveći šaban u istoriji muzike)
Bruce Springsteen (kao mirotvorac...bljuv)
Simply Red (ogavno)
Boney M
ABBA
Tom ''ja sam glupi šaban i glupiram se pred svima i smišljam iritirajuće refrene'' Jones
Phil Collins (debil sam, gledajte me idiota...)
Boy George
Bon (Ge)Jovi (pare, pare, pare...želim samo pare...neka mene kvare, važno da su pare...)
David Hasselhoff (bez komentara...ali stvarno)
Blondie (opraštam joj jer je bila drugarica Andy Warhola, ali jbt kakva površna muzika!!)
Green Day (kao nešto American Idiot, a zaradjuju pare zahvaljujući americi....licemeri i glupi šabani bez stila..)
Nightwish (o bože...većih foliranata nema..)

i tako dosta toga ne volim...ima još bendova...bar sam se malo ispraznio...
 

Back
Top