Koja je zemlja vaših snova?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
58.944
Ja to tako ne mogu da odgovorim :ljutka:

Nisam posetila jos tolikoooo mesta.... Tako da u meni jos ne zivi taj jasno definisan san tog tipa...

Posetila bih sve...Skoro sve...Zivela bih bez problema u svakoj neko vreme....

A duze...par godina, celi zivot...hmmm :think:

Verovatno bi to bila neka drzava poput Italije, Spanije, Portugalije, Grcke ili Tenerifi :)

Tesko bih dozivotno prihvatila sasvim drugu kulturu i religije, nije sigurno ni da bih zelela. Najvise volim i cenim Evropu. Tu je najveci diverzitet a opet su svi prilicno moralno i eticki slicni. Mom bicu bliski.

Ukoliko bih se makla iz Evrope i izuzmemo avanture po prirodnim lepotama sveta onda bi to bio Vankuver.

Sa jedne strane okean sa druge planine, iako je grad, priroda je prelepa, lako se moze mrdnuti u sume, na kupanje. Ima gotovo sve.

4thman

Poznat
Poruka
8.145
Ja to tako ne mogu da odgovorim :ljutka:

Nisam posetila jos tolikoooo mesta.... Tako da u meni jos ne zivi taj jasno definisan san tog tipa...

Posetila bih sve...Skoro sve...Zivela bih bez problema u svakoj neko vreme....

A duze...par godina, celi zivot...hmmm :think:

Verovatno bi to bila neka drzava poput Italije, Spanije, Portugalije, Grcke ili Tenerifi :)

Tesko bih dozivotno prihvatila sasvim drugu kulturu i religije, nije sigurno ni da bih zelela. Najvise volim i cenim Evropu. Tu je najveci diverzitet a opet su svi prilicno moralno i eticki slicni. Mom bicu bliski.

Ukoliko bih se makla iz Evrope i izuzmemo avanture po prirodnim lepotama sveta onda bi to bio Vankuver.

Sa jedne strane okean sa druge planine, iako je grad, priroda je prelepa, lako se moze mrdnuti u sume, na kupanje. Ima gotovo sve.
Idi..te.. imaš EU pasoš?

A što se tiče mene, mislim da želim toplu klimu. Ali držim se plana B dok ne bude plana A iako trenutno živim plan C...ali videćemo...

da li može bolje..

;)

4thman

Poznat
Poruka
8.145
ako bih se selila to bi bila ili neka selendra u Svajcarskoj ili Berlin

znaci ili negde gde se umire od dosade ili gde cu da mrem od poroka
jer sve ostalo imam i u BG :malav:
Tebi nema spasa, ti si već spasena...

Prelepa je Swiss ali hladna. Iako je leto baš zeleno, videh je i zimi i na proleće...možda sledeći put kad budem posetio bude baš leto...

4thman

Poznat
Poruka
8.145
daaaaaaaaaaaaa....nisi odgovorio na fino pitanje... :tiganj:daj da cujemo...tvoja zemlja snova je.... :manikir:
U kvizu sam rekao Čile, Novi Zeland, Alaska ali je i Srbija lepa...

zavisi od plana A...plan B je da putujem i štedim, plan C je da preživim u Srbiji...a plan A nije samo do mene...

Ali smetnuh sa uma Bahame, ostrva na Karibima, Mediteran i Grčka ostrva...i tamo je prilično fino..ali sve je do plana A, saputnice i kakav je život na toj stranoj destinaciji, kao i dozvola pošto ipak imam samo srpsko državljanstvo....nećeš madjarski da me naučiš...

Hteo sam i Singapur da je ona htela...
Ali je rekla ipak ne...

Bio bih ja srećan i u Rumuniji da ima plan A...

Poslednja izmena:

FDDD

Iskusan
Poruka
6.356
to možeš samo da sanjaš :lol:
Pa ništa više nego neko Bahame, Palmu de Majorku ili BARSELONU :D
Ne znam zašto bi stvarno nekome Barselona bila mesto snova. Ajd da odeš da vidiš pa i tu nisam oduševljen prepuno je džeparoša i migranata, morao sam četvoro očiju da otvorim i stalno da se pipam za džepove. Grad ko i svaki grad, ništa vau. Meni je lepše svako grčko selo pored mora u maslinjacima...

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
13.577
U kojoj biste živeli ili je posetili ako niste do sada ?

Oduvek sam imala osecaj da Italija dodje savrseni spoj za mene.

Ne nuzno neki zvucan i veliki grad...moze i manje mesto, sa dvoristem ili makar lepo osvetljen stan u zgradi boje terakote.

Volela bih i francusko selo, poput onog iz filma Cokolada, a u poslednje vreme mi srcu dodje bliska ideja o grckom mestascu, nekom bez previse turista.