Quantcast

Koja je vasa slabost?

Tina

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.153
Koja je vasa slabost
Ček jel ovo generalno pitanje ili samo od ponuđenih?
Ništa od ponuđenih, pošto mi žene nisu slabost.

Slabost su mi šminka, kozmetika, bordo boja, slatkiši, kukuruz, pite, ekologija, životinje.

Od ova tri ponuđena mogu da izaberem samo ono što je najbliže mom senzibilitetu - 3.

Baad_Boy

Poznat
Poruka
9.508
Volim freestyle.

Suknjica i starke, siroki sorc i airmax, eksperimentalni friz, moze pola kose crno pola crveno, moze pirsinzi tatoo ali ako prica ima smisla.

Bitan je i majndset. Volim zenske lagane teme o noktima ili frizuri. Filmovi klopa.
To me opusta.

Bitno je i da ima neku nesavrsenost. Oziljak ili tako neku anomaliju.

Ako moze i da je guzata i trsava posalji je boze odmah.

Mochi_Teodora

Ističe se
Poruka
2.054
Volim freestyle.

Suknjica i starke, siroki sorc i airmax, eksperimentalni friz, moze pola kose crno pola crveno, moze pirsinzi tatoo ali ako prica ima smisla.

Bitan je i majndset. Volim zenske lagane teme o noktima ili frizuri. Filmovi klopa.
To me opusta.

Bitno je i da ima neku nesavrsenost. Oziljak ili tako neku anomaliju.

Ako moze i da je guzata i trsava posalji je boze odmah.
e ovo mi je trebalo

yioim

Buduća legenda
Poruka
25.009
samo.male.crvene.nekomunistice

Prilozi

• IMG_20210912_133016.jpg
    IMG_20210912_133016.jpg
    237,2 KB · Pregleda: 0

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
20.067
Koja je vasa slabost:
1)Tomboy devojke-one koje se oblace vise u sportske kombinacije ili kombinacije slicne onim muskim
2)Devojke koje nose oversized dukseve i odecu
3)Girly girls-devojke u suknjicama,haljinicama i slicno
Nista od ponudjenog, ali i sve od ponudjenog.
Odelo ne cini coveka lepim ili privlacnim, nego stav, sarm, seksipil i inteligencija. Ima zena koje mogu da se obuku u najizazovnije odelo pa da izgledaju odbojno. Ima ih koje ce i u radnom odelu ili rastegnutoj trenerci i staroj majici da izgledaju tako da pozelis da ih nabacis na rame i odneses kuci.
Meni su donekle slabost zene kojima lepo stoji kratka kosa i /ili naocarii...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.