Quantcast

Koja je vaša mana?

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.649
KASNIM, kasnim, kasnim, večito kasnim, kasnim na kafu, kasnim na sastanak kod pekare, kasnim kod nekoga, kasnim na prevoz, kasnim na fakultet, kasnim na posao, e, jedino na ispite ne kasnim (mada ja dođem u pet do a ostali zvrje tamo već pola sata, tako da, možda se i to može smatrati kašnjenjem... ili druga verzija: probudim se pola sata pred ispit što jest kašnjenje al onda dajem pare za taxi, šta ću... :()

i pre tri godine sam ovde napisala da kasnim
strašno

Odbijam da pričam, ovo mi je baš problem i trudim se da ga saniram... odbijam da pričam o problemu, prosto zaćutim i nema me... mislim da napredujem već po pitanju saniranja :)

Nekad se izgubim pa ne slušam šta mi pričaju :oops: pa me onda uhvate pa mi bude neprijatno..... :lol:

Poruka
4.790
Moja jedina mana je sto nemam mana,
savrsena sam...
A to ljudi tesko prihvataju,
plase se savrsenstva... :)

nemam nista protiv tebe,za pocetak.;)
ali evo ti mane-ne priznajes da imas manu,kao prvo.
Kao drugo,previse si,..ne znam-umisljena...naravno-ukoliko zaista mislis da si savrsena.Savrsenost ne postoji.npr-eto ti mana:umisljena si..vidis svako ima svoje mane.za sebe mogu da kazem da sam tvrdoglava i ponekad dvolicna.Ali sam zato iskrena i uvek kazem sta mislim.;)

Miss_007

Poznat
Poruka
7.606
KASNIM, kasnim, kasnim, večito kasnim, kasnim na kafu, kasnim na sastanak kod pekare, kasnim kod nekoga, kasnim na prevoz, kasnim na fakultet, kasnim na posao, e, jedino na ispite ne kasnim (mada ja dođem u pet do a ostali zvrje tamo već pola sata, tako da, možda se i to može smatrati kašnjenjem... ili druga verzija: probudim se pola sata pred ispit što jest kašnjenje al onda dajem pare za taxi, šta ću... :()

i pre tri godine sam ovde napisala da kasnim
strašno

Odbijam da pričam, ovo mi je baš problem i trudim se da ga saniram... odbijam da pričam o problemu, prosto zaćutim i nema me... mislim da napredujem već po pitanju saniranja :)

Nekad se izgubim pa ne slušam šta mi pričaju :oops: pa me onda uhvate pa mi bude neprijatno..... :lol:

a ja pa uvek ranim po 10 minuta.:mrgreen:

BIG PEOPLE

Poznat
Poruka
9.741
Ja uvek kasnim, u shkolu chesto jer se ne spremim na vreme, pa nekad zakasnim i 20-ak minuta, zato shto sam zaboravila da stavim narukvicu, uzmem labello ili pare za uzhinu...
A kad izlazimo moje drugarice znaju da tju da zakasnim, i one se nadju na vreme pa krenu ka mojoj qtji, i onda se sretnemo negde na pola puta...

Sibil Vejn

Iskusan
Poruka
6.943
Kao drugo,previse si,..ne znam-umisljena...naravno-ukoliko zaista mislis da si savrsena.Savrsenost ne postoji.npr-eto ti mana:umisljena si..vidis svako ima svoje mane.za sebe mogu da kazem da sam tvrdoglava i ponekad dvolicna.Ali sam zato iskrena i uvek kazem sta mislim.;)

Svasta. Ponekad si dvolicna (sto je uzasna osobina) ali si uvek iskrena??!:eek::roll::roll:

Sad sam se nasmejala.

Sve kontradiktorno.

Ono sto kod sebe mrzim je sto sam vrlo cesto strasno depresivna,i histericna.Samo narusavam sebi psihu.

Nodi-wolf

Domaćin
Poruka
3.961

Nj...
Savrsena sam...:)
(U stvari zezam se,
imam mane,
ali to su zaista sitnice...)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.