Koja je vasa granica tolerancije?

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.269
Screenshot_1.jpg

Serafim 00

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.802
Najveca zivotna greska mi je sto sam dozvolio da drugi ljudi gaze preko mene. Zejebavali me, provocirali, vrijedjali a ja se nisam branio. Zato govorim svima koji ovo citaju: da tretirate ljude onako kako oni tretiraju vas i da nikada nikome ne cutite. Kajacete se jako poslije.
Slazem se. Uvek kazem da je moje ponasanje prema nekom ogledalo njegovog ponasanja prema meni...

M

Mr. Nobody

Gost
Zasto se kajes? Ucinio si kako smatras da je trebalo.
Zato sto sam sutio jer: nisam imao samopuzdanja(nemam ga ni sada), pasivnost, KUKAVICLUK, bez stava, itd.
U redu je kada neko pogrijesi jednom ali kada se to iznova i iznova ponavlja da tebe neko tretira lose a ti sutis onda stvarno... Dozvolis da te neko vuce za nos. Pokusacu da budem sto objektivniji i realniji prema sebi ali evo ne znam ni za jednu osobu koja je toliko slaba kao ja. Trpjeti od osoba koje su potpuno nebitne i to na duze vrijeme stvarno dosta toga govori o samoj osobi. Ali, eto sta je bilo -bilo je. Ja sam mislio da ce te osobe promjeniti ponasanje prema meni ali naravno da nisu.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.201
Zato sto sam sutio jer: nisam imao samopuzdanja(nemam ga ni sada), pasivnost, KUKAVICLUK, bez stava, itd.
U redu je kada neko pogrijesi jednom ali kada se to iznova i iznova ponavlja da tebe neko tretira lose a ti sutis onda stvarno... Dozvolis da te neko vuce za nos. Pokusacu da budem sto objektivniji i realniji prema sebi ali evo ne znam ni za jednu osobu koja je toliko slaba kao ja. Trpjeti od osoba koje su potpuno nebitne i to na duze vrijeme stvarno dosta toga govori o samoj osobi. Ali, eto sta je bilo -bilo je. Ja sam mislio da ce te osobe promjeniti ponasanje prema meni ali naravno da nisu.
U takvim situacijama ja samo ignorisem, i teram po svome. Ne volim da ulazim u konflikte sa ljudima...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.