Koja je vasa granica tolerancije?

dixieland

Domaćin
Poruka
4.434
Do koje granice nesto ili nekog mozete da tolerisete? Sta je ono sto vas moze izvuci iz takta?
Dugooo tolerišem, meseci , godine , ali ''izlazak '' iz tolerancije, taj okidač, je ponekad buran , tako da se zapitam posle ''zašto''' , prvo zašto sam mojom učtivošću toliko dugo ili uopšte morao da tolerišem , drugo zašto je reakcija na kraj mogućnosti daljnjeg tolerisanja nezgodna . .

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Granica moje tolerancije zavisi o cemu je rec.Neke stvari tolerisem ni sam ne znam ni koliko ni zasto a neke stvari ne tolerisem ni trenutak.
Ta granica je nesvesno u meni i tako se ponasam i drago mi je sto je sve to tako.
Sto se lazi tice to u mom zivotu ne postoji,u mojoj porodici u mom okruzenju,bezim od takvih ljudi,zaobilazim ih u sirokom luku.

Serafim 00

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.802
Prag tolerancije mi je jaaaakooo visok, ali ne dajem druge prilike. Ponekad samo pustim ljude da vidim dokle su spremni da idu. Kada presecem, nikada se ne vracam, pa makar crkla...
U svojoj glavi imam granicu I kada je neko predje...Ja na to gledam kao da nekome dam drugi metak, jer me je prvim promasio, pa da me overi.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.