Koja je vaša cena?

Meliot

Elita
Poruka
16.766
Kažu da svaki čovek ili čovečica ima cenu. A koja je onda vaša cena? Evo primera i za muškarce i žene. Muškarac se svidi nekom bogatašu i ovaj ne bi žalio novac da bude sa njim. Da li bi neko muško pristalo na takvu bezobraznu ponudu i za koliko?

Ista situacija i za žene, samo što je ovog puta suprotan pol u pitanju, dakle isto neki bogataš. Postoji li ta cifra za koju bi pristale da budete sa njim na jednu noć?
 
Ja sam pre nekog vremena pričao sa drugom na tu tebi i dohvatimo se teme da žena plaća, a muškarac se prodaje. A žena fino izgleda na primer u srednjim godinama. I to male pare, par hiljada evra i nedelju dana da budemo zajedno. Ja se šalim ja plaćam piće hranu za oboje. :)
 
bila tema druze ... ja sam obelezen kao rawa jer nisam moralisao vec lepo napisao

ako imas 1.440.000e + sitni troskovi da zaokruzimo na 1.800.000e javi se i evo ti moja boolja :D

a na LEF imas da vidis sta nudim.
Znam da si iskren ali iskreno ne verujem da bi se ti prodao ni za kakve pare.

Ne verujem da se ljudi tek tako prodaju.
 
a sto mi moralises ? jesi li mi tata ili mama ne kapiram?

to sitno menja zivot nekim ljudima oko mene a mene doope ne boli jer bih furao vazelin


A film "Nepristojna ponuda" je verujem stariji od tebe :)

Da, volim potajno, jednu DD ... ali se to tebe ne tice
Ne morališem ti si se sam javio na temu. Rekao si svoju cifru i to je to. Imaš svoju tarifu, neko ima drugačiju i nema potrebe za ljutnjom.
 
Baš kad sam pričao o tome sa drugom, ja kažem fora bi bila da i on nešto može da izgubi (ponuđač), stavi na kup 100 000 000 i bude ili ili. Uzimam lovu i dajem d..e ili palim novac. Kako bi gorele šuške! :)
 
Kažu da svaki čovek ili čovečica ima cenu. A koja je onda vaša cena? Evo primera i za muškarce i žene. Muškarac se svidi nekom bogatašu i ovaj ne bi žalio novac da bude sa njim. Da li bi neko muško pristalo na takvu bezobraznu ponudu i za koliko?

Ista situacija i za žene, samo što je ovog puta suprotan pol u pitanju, dakle isto neki bogataš. Postoji li ta cifra za koju bi pristale da budete sa njim na jednu noć?

За тако нешто се зовем САЛЕ. Ако ми се свиди не бих наплатио а ако не жалим случај. (no homo)
 
Kažu da svaki čovek ili čovečica ima cenu. A koja je onda vaša cena? Evo primera i za muškarce i žene. Muškarac se svidi nekom bogatašu i ovaj ne bi žalio novac da bude sa njim. Da li bi neko muško pristalo na takvu bezobraznu ponudu i za koliko?

Ista situacija i za žene, samo što je ovog puta suprotan pol u pitanju, dakle isto neki bogataš. Postoji li ta cifra za koju bi pristale da budete sa njim na jednu noć?

Чекај, зашто и за мушкарца и жену богаташ?

Зашто немаш јединствене критеријуме. Ако је за мушкарца богаташ, онда је за жену богаташица.
 
Чекај, зашто и за мушкарца и жену богаташ?

Зашто немаш јединствене критеријуме. Ако је за мушкарца богаташ, онда је за жену богаташица.
Pa nemam pojma, verovatno je poenta da u tom dogovoru budeš u podređenom položaju. Ako nisam bio jasan, u odnosu muško-muško onaj ko se prodaje je u podređenom položaju. Mislim da se zna na šta mislim.
 
Nego zanima me zašto su ti toliko veliki troškovi? Šta sve tu spada, šta se sve tu ubraja u troškove?

el se pravis glup ili stvarno jesi?

pa kad mi gurne u doope nije to to ako nemam svog licnog influensera da me dize u nebesa i da se potrudi da svi znaju da krompir pljuga tipu i kaze "bejbi daj mi jos" ...

Salu na stranu , troskovi su za razglednice sa raznih lepis svetskih destinacija koje nikada neces uzivo videti
a ja hoce R me je ganjao u doope matori geja i sad imam para da putujem i ne blejim na netu 24/7

razumes poentu ili da pocnem da crtam. Nece me mrzeti dobar si ckode samo previse radoznao i nespreman za budalu kao ja
 

Back
Top