!!!KOJA JE RAZLIKA!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa evo ja kao zensko da ti objasnim par stvari:)
Najbolje je početi s opisom onoga što se tijekom orgazma zbiva s telom. Malo ko bi se iznenadio spoznajom da se pri orgazmu napinju mišići, a povisuje se krvni tlak i ubrzava rad srca. Međutim, postoje i manje poznate promene. Klitoris se uzdiže i skraćuje, usmine luče i menjaju boju, grudi i vagina se šire, materica dobiva dvaput na veličini, a neke žene osećaju i "seksualni mlaz" poput usijanog osipa.
Nadalje, na vrhuncu orgazma, žene doživljavaju serije grčenja genitalnih mišića, koja se obično zbivaju 3 do 15 puta unutar vremenskog intervala od 0,8 do 1 sekunde. A, kada napokon stignu do orgazma, žene su mnogo sretnije od muškaraca.

Do vaginalnih orgazama može se stići nadraživanjem G-tačke, a ishod mu je ženska ejakulacija. Ne biste verovali, ali najveći zabeleženi broj orgazama koje je doživela žena unutar jednoga sata je 134!, dok je taj najveći broj u muškaraca tek 16.

Međutim, postoji i druga strana orgazma. "Le petite mort" (mala smrt) je retka reakcija na orgazam pri kojoj se odmah nakon njegova dostizanja osoba onesvesti. Nije to ništa strašno ozbiljno, ali poneki nepripremljeni "veliki" ljubavnici mogu doživeti šok! Ali, opet, dobrom delu ženske populacije za dostizanje orgazma nisu ni potrebni muškarci. Istraživanje «Kinsey Institute for Seks» pokazalo je da u proseku ženama treba manje od 4 minute za postizanje orgazma masturbacijom, dok se to prosečno vreme produljuje za 5 puta kada u postizanju orgazma pripomažu muškarci.

Orgazmi su užitak koji se stiče vremenom. Ne samo da sposobnost žena za postizanje orgazma raste s godinama, već će žene u 30-im puno verovatnije postizati višestruke orgazme, nego što ih postižu devojke.
toliko o zenskom orgasmu, jel zelis jos nesto da znas?:=
 
Vauuuu black devil svaka cast!!!

Sve si mi rekla o orgazmu(hvala), a sta je sa svrsavanjem,, mislim na sta devojke misle kada kazu da su svrsile!!!

Po tvojoj prici posle grcenja sledi orgazam!!!Pa zasto onda devojke nece da za vreme grcenja daju muskarcima nastave,,,Bio sam vise puta u takvoj situaciji i svaki put mi nisu davale da nastavim bla bla bla!!!
 
Betty:
yugoslav:
Ajde gazdarice, lepa luki princezo i just a girl da vas vidim

Ja nisam prozvana, al eto mene.
Devojka je doživela orgazam kad se grči, a svršila je kad joj "nešto curi"....!!!!!!!
Lupetam.
Zainteresovao me tvoj odgovor. Daću svoj komentar a ti me ispravi ako grešim (važi za sve devojke): Moje viđenje stvari: žena je svršila kada "procuri", može puno a može i samo malo da curne (kao i kod muškaraca) i može da nastavi i do orgazma. Orgazam doživljava kada dostigne vrhunac i kada se napne, kada utrnu noge, kada se zgrči i stegne muškarca, jastuk, čaršav, kada na kratko zastane sa disanjem ... Orgazam = n(n=3,...,100) * svršavanje
Momci potrudite se da devojkama pružite ORGAZAM a ne da ih samo ... :idea: :!:
 
Betty:
yugoslav:
Ajde gazdarice, lepa luki princezo i just a girl da vas vidim

Ja nisam prozvana, al eto mene.
Devojka je doživela orgazam kad se grči, a svršila je kad joj "nešto curi"....!!!!!!!
Lupetam.

Ma sve devojke su dobrodosle ,,,i ja bi voleo da cujem strucan odgovor!!!

Posto se ovee navedene foliraju da imaju iskustva u svemu bas bi voleo da cujem njihove komentare!!!
 
Burrito:
Zainteresovao me tvoj odgovor. Daću svoj komentar a ti me ispravi ako grešim (važi za sve devojke): Moje viđenje stvari: žena je svršila kada "procuri", može puno a može i samo malo da curne (kao i kod muškaraca) i može da nastavi i do orgazma. Orgazam doživljava kada dostigne vrhunac i kada se napne, kada utrnu noge, kada se zgrči i stegne muškarca, jastuk, čaršav, kada na kratko zastane sa disanjem ... Orgazam = n(n=3,...,100) * svršavanje
Momci potrudite se da devojkama pružite ORGAZAM a ne da ih samo ... :idea: :!:

Znaci da sam dobarrr!!!!juhuuuunebi da se hvalim ali to sam uspeo sa svakom!!!!
MRTAV SAM OZBILJAN!!!
 
Gazdarica:
Yugoslave, hajd' sad lijepo odj_ebi od mene u laganim skokovima...
Nisam ja ovdje duzna da odgovaram na sve postove, a pogotovo ne na pozive napaljenih klinaca...
Pisem kad i gdje mi se pise...

Ma mojne mi se ljutis ISKUSNA RIBO!!!
Ma ozbiljno te pitam????Ja bi sad da vidim kako ti razmisljas!!!
NAPALJEN, NAPALJEN, NEGO STA!!!Ono lozim se na tvoje ISKUSNE price!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top