Koja je po vama naj atraktivnija liga ?

Premiership po zalaganju,tempu igre,fanaticnoj borbenosti igraca,mada meni dominacija Celsija kvari celokupni ugodjaj

Primera tehnicko najpotkovaniji igraci,najlepsi potezi,Ronaldinjo,
Hoakin,Vicente,Robinjo...

Calcio za one koji vole takticki fudbal,ja licno ne volim

Bundes nema namestanja,nije bas uvek izvesna moze da se desi iznenadjenje tipa Verder

na kraju Premiership ili Primera stvarno ne mogu da odlucim
 
Sto se tice fudbala samog ,Englezi su mi najbolji.Nema mnogo petljanja sa loptom ,dva dobra pasa i sut...A navijaci su druga prica,Englezi su odlicni (tu mislim na kulturu koju su razvili,dogovoreni fajtovi,casual wear itd.)Italijani su samo za koreo . dobri,Grci su po meni najjaci ,ali ni mi nismo vjeverice....
 
marco3dx:
spanska primera, al brazilska je na prvom mestu u svetu po atraktivnosti
Nisi ti brate delijo, gledao kad igraju River i Boca...to se vidja samo jednom godisnje. Dok je igrao mali Alessandro i onaj Tevez..pa kad bace njih 120.000 svako po rolnu toalet papira a policija ih smrkovima hladi u poluvremenu....a petnaest minuta pred kraj ulaze deset bornih kola sa mitraljezima uz aut liniju. Svrsavanje. :lol:
 
Na derbiju River-Boca (verovatno najvecem na svetu) uvek ima mnogo povredjenih,pa cak i mrtvih. To je opsti haos u celom gradu. Zivot ili smrt!
Posebno kada je Karlos Bjanki vodio Boku...kada su posle nekoliko godina uzeli titulu. Titula se u Argentini uzima na polusezoni. Imaju Trneo Aperturu (do Bozica) i Torneo Klazuru (posle Bozica).
A Tevez je prosle godine presao,cini mi se u Kruzejro ili bese Korintijans? Za 20 miliona dolara!
Ja sam jednom bio u Solunu,kada su igrali derbi basket Aris-PAOK....pa do je bila ludnica u celom gradu! UZAS!
 
Evo ovako:

Da Robinho podje u Premiership da igra odmah bi zadobio tezu povredu...
Da Aimar podje u Calcio Serie A odma bi se vratio...

Tako da Premiership igra chvrst fudbal i ima najvece huligane(tu su i Brazilci,Argentinci)
Serie A-Spor massu fudbal sa mnogo penala i glupih golova iz kontri, nema tehnike, vecina golova se daje glavom...
Primera-Lagani fudbal sa mnogo tehnike(izuzeci:Moretti,Carlos...)

PREMIERSHIP rulz!!!
 
E pa imenjace, mozda ona ima sve to ALI meni je ubedljivo najdosadnija za gledati, vise volim gledati i baseball i football nego Englesku ligu. Zato mi se svaki put smuci kad vidim koga prenosvi ESPN. Od kada je pocela Liga Sampiona, prenosili su Betis-Liverpool, Mancester-Lil, Lil-Mancester i Betis-Celzi. Nezna se koja je bila dosadnija utakmica od te 4.
 
PLESsitnihDEMONA:
Na derbiju River-Boca (verovatno najvecem na svetu) uvek ima mnogo povredjenih,pa cak i mrtvih. To je opsti haos u celom gradu. Zivot ili smrt!
Posebno kada je Karlos Bjanki vodio Boku...kada su posle nekoliko godina uzeli titulu. Titula se u Argentini uzima na polusezoni. Imaju Trneo Aperturu (do Bozica) i Torneo Klazuru (posle Bozica).
A Tevez je prosle godine presao,cini mi se u Kruzejro ili bese Korintijans? Za 20 miliona dolara!
Ja sam jednom bio u Solunu,kada su igrali derbi basket Aris-PAOK....pa do je bila ludnica u celom gradu! UZAS!
E Grci su teske paljevine u svemu, u fudbalu i kosarci. Ali mnogo vole da namestaju utakmice. To im ne valja. Rekose oni kladionicari iz Hong Konga kad su ih izj*bali pre nekog vremena sa namestaljkama da ce da im posalju avijaciju da ih bombarduje. Bagra...mislim grci.... :lol: :lol: :lol:
 
Hahahaha! Nisam do sada cuo do sada to sa Hong Kongom.
Mislim Grci...sta reci...oni da nameste nesto...ma daj marlone...zezas me...Hahahaha! grci su nasha braca! :lol: Ja u to ne verujem. Mi smo posteni! :lol:
Ja sams e prakticno slucajno tada zatekao u Solunu...i nnisam bas bio u toku. Januar mesec bio...
A inace sam Arisov fan. Yebiga...ispali su u drugu ligu u fudbalu.:(
Ali u Solunu (Thesaloniki) je bio haos... svi lokali su bili prepuni,ljudi na ulicama gledaju tekmu...ispred prodavnica sa televizorima...skacu,deru se...ma zivot ili smrt !
Moracu jednom da odem u Buenos Aires...da gledam Boka-River na Bombonjeri...ja sam Boca Fan ! :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Hahahaha! Nisam do sada cuo do sada to sa Hong Kongom.
Mislim Grci...sta reci...oni da nameste nesto...ma daj marlone...zezas me...Hahahaha! grci su nasha braca! :lol: Ja u to ne verujem. Mi smo posteni! :lol:
Ja sams e prakticno slucajno tada zatekao u Solunu...i nnisam bas bio u toku. Januar mesec bio...
A inace sam Arisov fan. Yebiga...ispali su u drugu ligu u fudbalu.:(
Ali u Solunu (Thesaloniki) je bio haos... svi lokali su bili prepuni,ljudi na ulicama gledaju tekmu...ispred prodavnica sa televizorima...skacu,deru se...ma zivot ili smrt !
Moracu jednom da odem u Buenos Aires...da gledam Boka-River na Bombonjeri...ja sam Boca Fan ! :D
E vidis ja mrsace Boku sam samo svario, ono kad su igrali sa Bajernom. Ono je bio cirkus. :lol: Volim River, iako su zadnjih godina losi. Dok je Allesandro bio u Riveru radio je kao masina, pa kad su slistili ono Boku sa 3-0 to je bila utakmica.
Grci vole sport i fudbal. Sednes u lokal uzmes giros i pivo ili nesto drugo i uzivas kako se palie ko Zipo. A u Solunu kad mi igramo navijaju za nas ko ludi. A da namestaju....bajo...to je cirkus sta rade. Kad ono jednom odigrase svi 0-1 :lol: Jedino mi se svidja OFI sa Krita.
 
Najbolja je Premijer liga ! brate ljudi igraju brzo , nisu kao italijani da simuliraju prekrsaje . uvek su im puni stadioni ,Bogati klubovi,Strava igraci( Lampard,Gerrard,Henry,Pires,Drogba......) mislim sta reci na Delle Alpiju nebude ni polovina popunjena a u engleskoj prosiruju stadione jer navijaci traze kartu vise.

Dobro i nasa je liga tu : Finansijski jaki klubovi (obilić,Vojvodina,Javor,Jedinstvo Bjelo Polje,Budućnost Banatski Dvor...) Puni stadioni- 300-400 gledalaca pa ti vidi za 350 god. bice ih u proseku 2000 . ;-)
 

Back
Top