Koja im je dozvoljena cifra... ili... koliko prethodnih im tolerisete?

Gazdarica:
Hm, a koja cifra je adekvatna za muzjaka, ako mogu da pitam...? :mrgreen:
Hahaha... Samo sam cekao to pitanje.
Pa i kod mene je to broj tri. Prva mi je bila ljubav srednjeskolskih dana... Voleli smo se, ali je morala da se preseli daleko. Druga je moja bivsa zena... Treca je - svaka sledeca.
U ovom slucaju, prikazujem stabilnost karaktera i vernost... kao i to, da sam dobar ljubavnik, jer niko ne bi toliko dugo izdrzao u braku sa nekim ko ga ne ebe kako treba.
Prosto, zar ne?
 
Gazdarica:
Juliane, kako ti sebi pojednostavis zivot, pa to je milina jedna... :lol:
Nije to zbog mene, nego potencijalnim partnerkama da olaksam... Kad pricam sa drugarima, hvalim se, pa preterujem. Sto rece jedan: "Kad ebes, a ne pricas - kao da nisi ebo... A kad ne ebes, a pricas - to ti je isto k'o da si kres'o."
A umem da pojednostavim zivot... Evo, jedem ovom viljuskom, pa se istom pocesem po plecki... jbg, ne mogu rukom da dohvatim.
 
left_favorites.jpg


cccccc...aj da vidimo i tu cifru :mrgreen:
 
e to se zove glupost....mislim kakve yebene vezze ima s kolko se ljudi neko yebo....ok ima veze ako je neko pretabao 500 njih....mislim i onda nema veze....a ti kontash da ako te neko pita ti tjesh da yebeno slazhesh oko te tako nebitne gluposti....taj neko sazna i syebala si se....dodushe mozhda i nisi....uvek mu mosh dati felacio pa da bude zadovoljan....mislim kontam da je to varijanta brate....heh....c c c
 
commodore:
Decaci, nesto razmisljam... posle koliko partnera - (seksualnih) - da nam se blagocastive staramajke ne sablazne, elem, posle koliko razlicitih partnera zena postaje ... hm... izaberite vec doticnu rec... :lol:
... hm...
.... recimo... nepodobna za majku vase dece... :wink:

Dakle, koja je to cifra?
3?
5?
10?
? :-?

Pa zavisi u kom gradu zivi.
Znas ne bih voleo da imam zenu koju je svaki ortak iz kraja povalio :roll:
 
Aman ljudi, jel ja govorim mandarinskim jezikom?
Htedoh prostu stvar... da se malo zezam...
I da pitam sledece...
Dakle, posle koliko razlicitih seksualnih partnera pocinjemo da pricamo/mislimo/ogovaramo da je riba .... hm... *****, drolja, ****, sljam, luda... kad bas moram eksplicitno da kazem... :roll:

..........

mozes misliti... cenzurisane reci coorwa i tzawa... strasno... :roll:
 

Back
Top