Quantcast

Koj skener da kupim?????

motorheadsd

Ističe se
Poruka
2.324
Ljudi treba mi skener. Za sta konkretno? Pa imam doosta literature, knjiga, prirucnika, skripti, handout-a... Hocu to sve lepo da skeniram i razvrstam po oblastima i napravim svojevrsnu enciklopediju. Mislim da bi u nekoj kopirnici dao 3 puta vise para nego sto vredi neki solidan skener. A treba mi i za jos neke stvari.

Dakle, skenisao bih A3 format max.

Koj skener mi preporucujete, odnosno koj ima najbolji odnos cene i kvaliteta??

Ili pak skener+ stampac u jednom

Hvala drugari

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
brzo ces odustati za to ti treba vremena i vremena skeniras. Kako si rekao na trenutak sam stvorio utisak da ces imati 10000 skenova. Trenutno u ponudi imas zadovoljavajuce modele koji god kupis neces pogresiti nemoj samo one najjeftinije

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.649
Ljudi treba mi skener. Za sta konkretno? Pa imam doosta literature, knjiga, prirucnika, skripti, handout-a... Hocu to sve lepo da skeniram i razvrstam po oblastima i napravim svojevrsnu enciklopediju. Mislim da bi u nekoj kopirnici dao 3 puta vise para nego sto vredi neki solidan skener. A treba mi i za jos neke stvari.

Dakle, skenisao bih A3 format max.

Koj skener mi preporucujete, odnosno koj ima najbolji odnos cene i kvaliteta??

Ili pak skener+ stampac u jednom

Hvala drugari
Trenutno na trzistu ima jako malo A3 skenera, pogledaj onaj Mustekov Bearpaw.
Ja koristim 7 godina BearPaw 2400 cu+, A4 skener, iskenirao sam preko 10.000 stranica, jos radi kao sat!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.