Koga više volite?

Više volim:

  • Ratka Mladića nego Vladu Putina

    glasova: 9 64,3%
  • Vladu Putina nego Ratka Mladića

    glasova: 5 35,7%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Pitanje se samo nameće s obzirom na brdo tema sa vlažnim snovima o Ratku Mladiću i Vladimiru Putinu. Čitajući teme, a pogotovo komentare kojih bi se postideli i učesnici Parade Ponosa, nikako ne mogu da zaključim kuda teče reka ljubavi iz srca "patriota" i rusofila. Da li u Mrtvo more Ratka Mladića ili ka Crnom moru Vladimira Putina?
Naravno, uslov je da morate da birate ili jednog ili drugog! Nema ono - volim ih ko ova svoja oka dva, ne stavljajte me u ovakvu dilemu!!!
Svesni smo da dileme mora biti jer su ipak to dva supermena u izvornom obliku. :lol: Stoga vam se neće zameriti ako vas duša zaboli zbog teškog izbora. :hahaha:

:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pitanje se samo nameće s obzirom na brdo tema sa vlažnim snovima o Ratku Mladiću i Vladimiru Putinu. Čitajući teme, a pogotovo komentare kojih bi se postideli i učesnici Parade Ponosa, nikako ne mogu da zaključim kuda teče reka ljubavi iz srca "patriota" i rusofila. Da li u Mrtvo more Ratka Mladića ili ka Crnom moru Vladimira Putina?
Naravno, uslov je da morate da birate ili jednog ili drugog! Nema ono - volim ih ko ova svoja oka dva, ne stavljajte me u ovakvu dilemu!!!
Svesni smo da dileme mora biti jer su ipak to dva supermena u izvornom obliku. :lol: Stoga vam se neće zameriti ako vas duša zaboli zbog teškog izbora. :hahaha:

:mrgreen:
Добро је, добро је... :mazi:
Ајде сад ,време је за терапију,видећеш да ће ти бити боље:

2х1
AKINETON_edycja.jpg


2х1
moditen.jpg


3х1
de_7680235270572.jpg
 
Младић и Путин, Србија и Русија. Живело Православље!

Ни словце не бих променио из Вашег поста :D

Auh tesko pitanje, oba Srpska dobrocinitelja su mi mili kao braca rodjena

Младић ми је као отац, а Путин као стриц.
Мислим да вам је сад јасно.

UH SRBIJO SUNCE TI *****!!!! :super:
 
Pitanje se samo nameće s obzirom na brdo tema sa vlažnim snovima o Ratku Mladiću i Vladimiru Putinu. Čitajući teme, a pogotovo komentare kojih bi se postideli i učesnici Parade Ponosa, nikako ne mogu da zaključim kuda teče reka ljubavi iz srca "patriota" i rusofila. Da li u Mrtvo more Ratka Mladića ili ka Crnom moru Vladimira Putina?
Naravno, uslov je da morate da birate ili jednog ili drugog! Nema ono - volim ih ko ova svoja oka dva, ne stavljajte me u ovakvu dilemu!!!
Svesni smo da dileme mora biti jer su ipak to dva supermena u izvornom obliku. :lol: Stoga vam se neće zameriti ako vas duša zaboli zbog teškog izbora. :hahaha:

:mrgreen:

Putina, zbog belih medveda, riba i formule.

Uostalom, nije ni na poternici.... možda se nekada okoristim ako ga sretnem u sibirskoj stepi...:mrgreen:
 
UH SRBIJO SUNCE TI *****!!!! :super:

Младић је покушао да заштити моје рођаке (Срби из Босне). Неки су преживели рат, неки су побијени од стране исламских фанатика...
Што се тиче Путина, мислим да је за Русију у овом тренутку једно од бољих решења.
Што се тиче Православља- не видим шта је спорно у томе што сам верник Православне Хришћанске Цркве (СПЦ).

Шта није јасно ?
 

Back
Top