Koga ljubav vise menja?

Koga ljubav vise menja

  • Muskarca

    glasova: 7 63,6%
  • Zenu

    glasova: 4 36,4%

  • Ukupno glasova
    11
To i jeste. Žena daje ili ne daje. A ti treba da razmisliš šta da uradiš da je pokreneš ČP
Mislim ono razlika je u tome da li će ti narpraviti doručak ili ćeš morati sam ČP
Quid pro quo. :D

Kako? Izazvala krvoprolice? Bas divno utice ta tvoja ljubav na muskarce. Prosto pozelim da se zaljubim.
Ovde sam dao negativan primer. Valjda si toliko inteligentan da razumes.
A sama svrha primera je UTICAJ.
 
Daleko od toga da je žena tuto finito, ljubav menja i jednog i drugog nego je ovde pitanje koga više menja.
Npr žena može se zajebe pa sve ono najbolje u sebi pruži pogrešnom dok muškarac sve svoje najbolje često i sam tek spoznaje kada voli, pravu ženu za njega ne neku rospiju koja će se usudi da ga menja


Brak nije dobar ni za koga ako ćemo realno
Taj koji te uspostavi svoje najbolje nakon sto je upoznao zenu, govori samo koliko je tragican njegov zivot u sluzbi zena. Jer to govori da se dokazuje zenama i time podredjuje svoje ambicije.
A ta zena koja da sve svoje najbolje najgorem nije uopste neuobicajen primer. Hipergamija, ali kod ljudi je zeznuta jer mnogi sljamovi dolaze do vrha, na ovaj ili onaj nacin, ili u krajnjem slucaju projektuju vrh. E onda kada uvidi da je zqpravo ta hipergamija unistila, osvrne se ovim dobrim momcima koji bi da je zadive. A oni blage veze nemaju. Ne znaju da oni cak ni nisu ni njen izbor, vec kompromis.
 
Taj koji te uspostavi svoje najbolje nakon sto je upoznao zenu, govori samo koliko je tragican njegov zivot u sluzbi zena. Jer to govori da se dokazuje zenama i time podredjuje svoje ambicije.
Joj bre, ne.. Ne to. Nije mu život u službi žena, onda bi bio debil. To svoje najbolje spoznaje tek kad voli značilo je da ono samo traži da izađe van ultra čvrstih zidina, ume i njega samog da iznenadi čega sve tu ima..
Ne podređuje svoje ambicije naprotiv žena ga gura i podržava da ih ostvari.
 
Zašto? Po meni je brak pre svega kompromis dve osobe. Kad to prestane, brak puca...
ma kakav kompromis?
žmu i ja smo se voleli onakvi kakvi jesmo.
niko nikoga nije menjao. samo smo se malo prilagodili,jer,brak nije zayebancija.
šta ima da menjam,ako ga volim takvog kakav jeste,ili on mene.tačka.

p.s. zgadila bih se sebi da moram nešto iskamčiti, pa nagraditi,ako me razumete.:rumenko:
takvog muškarace ne bih mogla voleti,ali to sam ja.
 
Jes, nego za ljubav nije ni potreban glupi papir.. od njega više štete nego koristi
Potreban je papir zbog dece. Bez dece i nema nekog smisla. Ali eto kako da žena nasledi penziju
kad ja umrem, ako nismo u braku? Ja sam lošeg zdravlja, mogu da capnem svaki čas ČP

ma kakav kompromis?
žmu i ja smo se voleli onakvi kakvi jesmo.
niko nikoga nije menjao. samo smo se malo prilagodili,jer,brak nije zayebancija.
šta ima da menjam,ako ga volim takvog kakav jeste,ili on mene.tačka.

p.s. zgadila bih se sebi da moram nešto iskamčiti, pa nagraditi,ako me razumete.:rumenko:
takvog muškarace ne bih mogla voleti,ali to sam ja.
Jel ti funkcioniše brak?
 
Potreban je papir zbog dece. Bez dece i nema nekog smisla. Ali eto kako da žena nasledi penziju
kad ja umrem, ako nismo u braku? Ja sam lošeg zdravlja, mogu da capnem svaki čas ČP


Jel ti funkcioniše brak?
bila je divnoća puno godina.:D
iznenadna,kratka bolest,odlazak,i tuga...
srećna sam, jer smo se našli.
možda je u tome caka. dvoje sličnih, koji se razumeju, poštuju,i nadasve vole.
 
Potreban je papir zbog dece. Bez dece i nema nekog smisla. Ali eto kako da žena nasledi penziju
kad ja umrem, ako nismo u braku? Ja sam lošeg zdravlja, mogu da capnem svaki čas ČP
legalizovana je vanbraćna zajednica, a posebno kad imate decu.
nemoj da mreš,samo se malo više čuvaj, i drži šećerka pod kontrolom.;)

p.s. zaboravih napisati. brak bez dece, a uživali smo blizu trideset godina. :D
deca bi bila, samo šlag na tortu :)
 
Poslednja izmena:
legalizovana je vanbraćna zajednica, a posebno kad imate decu.
nemoj da mreš,samo se malo više čuvaj, i drži šećerka pod kontrolom.;)

p.s. zaboravih napisati. brak bez dece, a uživali smo blizu trideset godina. :D
deca bi bila, samo šlag na tortu :)
Žena me održava u životu inače bih davno capno. Ona me naterala kod lekara, izvukla me praktično od
smrti, vozi me na posao jer ne mogu prevozom, teško mi je da hodam. Jeste da je malo brutalna na rečima,
ali tako se ne ponaša. Jedno priča, radi drugo. Tako da ne obraćam na to šta priča ČP
 
Žena me održava u životu inače bih davno capno. Ona me naterala kod lekara, izvukla me praktično od
smrti, vozi me na posao jer ne mogu prevozom, teško mi je da hodam. Jeste da je malo brutalna na rečima,
ali tako se ne ponaša. Jedno priča, radi drugo. Tako da ne obraćam na to šta priča ČP
pa stalo joj je do tebe.
de se potrudi malo, olakšaj ženi, pa će biti manje brutalna, šta god to značilo.
sigurna sam da ni njoj nije lako sa tobom.
potpisuješ tamo svašta nešto i nećeš da se lečiš, znaš :lol:
 
Ljubav apsolutno utice na nas i moze nas promeniti na ovaj ili onaj nacin. Pitanje za vas glasi "Koga ljubav vise menja, muskarca ili zenu?"

Licno smatram da ljubav vise menja muskarca. Uz pravu zenu on postaje bolji covek, bolja verzija sebe. Nekako mi se cini da se jako redje zene menjaju u ljubavi. Postoji fleksibilnost, da, ali smatram da zena mnogo snaznije utice na muskarca (ne mislim u negativnom kontelsu).
Mene nijedna nije nimalo promenila niti truknu prilagodila sebi,to prosto samo papucara moze a znam ih dosta
 
Ljubav apsolutno utice na nas i moze nas promeniti na ovaj ili onaj nacin. Pitanje za vas glasi "Koga ljubav vise menja, muskarca ili zenu?"

Licno smatram da ljubav vise menja muskarca. Uz pravu zenu on postaje bolji covek, bolja verzija sebe. Nekako mi se cini da se jako redje zene menjaju u ljubavi. Postoji fleksibilnost, da, ali smatram da zena mnogo snaznije utice na muskarca (ne mislim u negativnom kontelsu).
Ljubav ne menja nikoga.Karakter je vec davno oformljen.Eventualno postoji dobra volja za minorne kompromise
 
ma kakav kompromis?
žmu i ja smo se voleli onakvi kakvi jesmo.
niko nikoga nije menjao. samo smo se malo prilagodili,jer,brak nije zayebancija.
šta ima da menjam,ako ga volim takvog kakav jeste,ili on mene.tačka.

p.s. zgadila bih se sebi da moram nešto iskamčiti, pa nagraditi,ako me razumete.:rumenko:
takvog muškarace ne bih mogla voleti,ali to sam ja.
Bravo! Ne treba mi ako ga moram mijenjati, prevaspitavati, usmjeravati-ili on mene. Zaljubili smo se valjda jedno u drugo takvi kakvi jesmo.
 

Back
Top