Koga ljubav vise menja?

Koga ljubav vise menja

• Muskarca

glasova: 7 63,6%
  • Zenu

glasova: 4 36,4%

• Ukupno glasova
    11

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
9.650
U pravoj ljubavi oboje sačuvaju svoje JA samo što oba uznapreduju u jedno jako MI. Niko nikog ne menja, ljubav to radi sama. Svi smo bolji ljudi kad volimo.

Muškarac je papučar kad ga žena promeni i oblikuje po svome, tu nijedno nije normalno nit je taj odnos zdrav nit se može nazvati ljubavlju.
Ono je nešto potpuno drugo..ljubav menja na lep način

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
U pravoj ljubavi oboje sačuvaju svoje JA samo što oba uznapreduju u jedno jako MI. Niko nikog ne menja, ljubav to radi sama. Svi smo bolji ljudi kad volimo.

Muškarac je papučar kad ga žena promeni i oblikuje po svome, tu nijedno nije normalno nit je taj odnos zdrav nit se može nazvati ljubavlju.
Ono je nešto potpuno drugo..ljubav menja na lep način
Ne može se objasniti nekima ovde. :D
Čim se muškarac promeni na bolje kroz ljubav, odmah je on papučar. :D

Zla Beba

Domaćin
Moderator
Poruka
4.583
Ne može se objasniti nekima ovde. :D
Čim se muškarac promeni na bolje kroz ljubav, odmah je on papučar. :D
E tu se slažem. Napravi kafu ženi - papučar je! Ne izlazi svako veče u kafanu sa neoženjenim drugovima, vidi što ga žena uštrojila - papučar je! Ode po dijete u vrtić umjesto na utakmicu - mora da je papučar!
Treba gledati ko ti kaže, a ne šta.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
E tu se slažem. Napravi kafu ženi - papučar je! Ne izlazi svako veče u kafanu sa neoženjenim drugovima, vidi što ga žena uštrojila - papučar je! Ode po dijete u vrtić umjesto na utakmicu - mora da je papučar!
Treba gledati ko ti kaže, a ne šta.
Ne kapiram šta je toliko strašno u tome što neko postane porodičan čovek. Ti neoženjeni su samo ljubomorni jer nemaju isto to i onda nazivaju druge papučarima.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.