Koga ljubav vise menja?

Koga ljubav vise menja

• Muskarca

glasova: 7 63,6%
  • Zenu

glasova: 4 36,4%

• Ukupno glasova
    11

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
Ljubav apsolutno utice na nas i moze nas promeniti na ovaj ili onaj nacin. Pitanje za vas glasi "Koga ljubav vise menja, muskarca ili zenu?"

Licno smatram da ljubav vise menja muskarca. Uz pravu zenu on postaje bolji covek, bolja verzija sebe. Nekako mi se cini da se jako redje zene menjaju u ljubavi. Postoji fleksibilnost, da, ali smatram da zena mnogo snaznije utice na muskarca (ne mislim u negativnom kontelsu).

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
I ja smatram apsolutno to isto
Zapravo to je jedna velika istina, smatrali mi tako ili ne
Muskarac mora osvajati svoju zenu devojku iznova i iznova, a za to treba trud i valja biti bolji od svih ostalih muskaraca. Valjda se zato muskarci svojski trude.

Teme su mu: zaljubite se u mene vidi kako vam imponujem.
Ne lupaj, plox.

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
6.855
To ti se zove uzasan brak. Kada ona njega menja. Ima toga, tako mu se popenje na ***** da ovaj ne stigne da se okrene, ustroji ga i krene da mu bobunja svaki dan. Kako Boza moze, kako Mile ima. E, to se ne zove menjanje na bolje, vec se zove maltretiranje.
To je onaj negativni kontext na koji se nije mislilo u uvodnom postu

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
To ti se zove uzasan brak. Kada ona njega menja. Ima toga, tako mu se popenje na ***** da ovaj ne stigne da se okrene, ustroji ga i krene da mu bobunja svaki dan. Kako Boza moze, kako Mile ima. E, to se ne zove menjanje na bolje, vec se zove maltretiranje.
Uzimas negativan primer. Imas i pijandure koji su se doveli u red zbog zene.

I narkose koji su uz zeninu pomoc uspeli da se izbore.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.913
A sto bi se onda to pa muskarac menjao na bolje a zena kao tuto finito. To tako paglu zvuci, ako nije taj negativan primer koji sam naveo. I zvuci kao da je brak bolji za muskarca. Zeni dodje kao nekakvo breme. Ima tako nekog u fazi razvoja coveka pored sebe.

Glupost. To je kao ona fora, ko kome vise treba. To je toskican odnos na startu.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
29.999
Ljubav apsolutno utice na nas i moze nas promeniti na ovaj ili onaj nacin. Pitanje za vas glasi "Koga ljubav vise menja, muskarca ili zenu?"

Licno smatram da ljubav vise menja muskarca. Uz pravu zenu on postaje bolji covek, bolja verzija sebe. Nekako mi se cini da se jako redje zene menjaju u ljubavi. Postoji fleksibilnost, da, ali smatram da zena mnogo snaznije utice na muskarca (ne mislim u negativnom kontelsu).
Muškarca. Ako ne obraćaš pažnju na nju i njene prohteve, otići će pre ili kasnije. U vezi, braku, treba da bude prijatno obema stranama,
kad ispuniš prohtev, onda dolazi nagrada. Eto pričam o svom braku.

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
6.855
A sto bi se onda to pa muskarac menjao na bolje a zena kao tuto finito
Daleko od toga da je žena tuto finito, ljubav menja i jednog i drugog nego je ovde pitanje koga više menja.
Npr žena može se zajebe pa sve ono najbolje u sebi pruži pogrešnom dok muškarac sve svoje najbolje često i sam tek spoznaje kada voli, pravu ženu za njega ne neku rospiju koja će se usudi da ga menja

zvuci kao da je brak bolji za muskarca
Brak nije dobar ni za koga ako ćemo realno

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.