Koga forumasa ili forumasicu bi najvise voleli da upoznate..?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Evo ja na primer voleo bih da upoznam Minga, da odemo zajedno u kafedzinicu i da se napijemo ruskog caja i kahve i najedemo rahat lokuma...

Takodje bi prodiskutovali u stanju Islama u svetu, i uzivali slusajuci sevdalinke...

Ja bih kasnije pio pivo, a Mingo bi pio sok...

Jedanput sam ga cak i sanjao, verovali ili ne, bio sam u nekoj bolnici sa vise spratova, i neko je rekao "Ej evo ga Mingo!.."

On je odmah pobegao negde u stranu, secam se da je bio smedje kose, serpa frizura kao bitlsi, nosio je zelenu vijetnamku i onu maramu palestinku...
I imao je naocare sa debelom dioptrijom....

Eto to je to...

Ko je vas forumas koga bi voleli da upoznate..?
 
Ma nije bolesno, normalno je! Previse ste optereceni forumom i previse ozbiljo shvatate ovo sto se ovde desava! Trebali bi malo da se opustite, forum je samo forum i nista vise!

Ma jok, ovo je samo zahebancija. Najverovatnije sam bio na forumu pred spavanje, pa se to odrazilo i na snove...

I ako moze bez tog persiranja i bez tog gospodine, rogobatno je i najverovatnije sam mladji od tebe....

Znam da su ti u sekti naredili da tako oslovljavas ljude, sa postovanjem, i da ne padas u vatru i da cutke trpis uvrede, ali ipak bolji ces ostaviti utisak ako se ponasas prirodno....
 
Ma jok, ovo je samo zahebancija. Najverovatnije sam bio na forumu pred spavanje, pa se to odrazilo i na snove...

I ako moze bez tog persiranja i bez tog gospodine, rogobatno je i najverovatnije sam mladji od tebe....

Znam da su ti u sekti naredili da tako oslovljavas ljude, sa postovanjem, i da ne padas u vatru i da cutke trpis uvrede, ali ipak bolji ces ostaviti utisak ako se ponasas prirodno....

Moze gospodine i bez persiranja ali onda kad ja budem procenila da je doslo vreme za to, a ne Vi! Niko mi nije nista naredio, ja sam strucnjak za psihologiju i marketing i to sasvim solidno umem da radim. Mozda nisam specijalista ali polako, specijalizaciju cu mozda uraditi posmatrajuci ponasanje i prateci pisanje forumasa! Bice to zanimljiv diplomski rad, mozda sa naslovom "Uticaj foruma na labilne i nezrele licnosti" ili nesto slicno, videcemo vec!
 
Poslednja izmena:
Moze gospodine i bez persiranja ali onda kad ja budem procenila da je doslo vreme za to, a ne Vi! Niko mi nije nista naredio, ja sam strucnjak za psihologiju i marketing i to sasvim solidno umem da radim. Mozda nisam specijalista ali polako, specijalizaciju cu mozda uraditi posmatrajuci ponasanje i prateci pisanje forumasa! Bice to zanimljiv diplomski rad, mozda sa naslovom "Uticaj foruma na labilne i ne zrele licnosti" ili nesto slicno, videcemo vec!

Pa ne vidi se nesto da si strucnjak, naprotiv, izazivas kontraefekat svojim pisanjem...

Mora da si studirala na megatrendu, najteze pitanje na prijemnom ti je bilo kad je Kosovski boj...

Ili te partija progurala da zavrsavas ispite, a ti im se oduzila naturalno, aktivizmom ili kako vec....

I naravno da su ti naredili, to je jasno svima ovde, provaljeno je da si obican sitni aktivista, partijski mrav koji kupi sitne mrvice sa stola vecih i krupnijih lopova...
 
Moze gospodine i bez persiranja ali onda kad ja budem procenila da je doslo vreme za to, a ne Vi! Niko mi nije nista naredio, ja sam strucnjak za psihologiju i marketing i to sasvim solidno umem da radim. Mozda nisam specijalista ali polako, specijalizaciju cu mozda uraditi posmatrajuci ponasanje i prateci pisanje forumasa! Bice to zanimljiv diplomski rad, mozda sa naslovom "Uticaj foruma na labilne i ne zrele licnosti" ili nesto slicno, videcemo vec!

Prvo da zahvalim Shomiju, takodje:)

viluraviojla se podrazumeva, iritantna ali i intrigantna licnost u pozitivnom smislu... Jednog trena ti moze ici na nerve, sledeceg postaje mila osoba, a tebi, draga moja preporucila bih za diplomski (ako ti je vec inspiracija ovaj forum): Uticaj forumskih likova na sablasne nevene, ako ti ustreba moja pomoc, imaces je:)

Lepu i laku noc ti zelim, veceras si kod mene polozila jedan ispit (nek ostane tajna koji) i stekla moje postovanje. :klap:

Laku noc i snove - zvezadane:bye:
 
Poslednja izmena:
Mitketa. Da se ne plasi vise od mene.

Tihog - da vidim da li ima toliko para kao sto prica.

Derera da me vodi u kafic uvece da vidim kojoj to on "eliti" pripada.

Pobedonosceva da vidim hoce li u lice da mi kaze ono sto i na forumu.

Ukratko, sve najvece mrzitelje, omalovazavatelje i paranoJike. Da ih vidim "na delu". Verujem da su meki kao pamuk, toliko da bi cak "kapitulirali" i pre nego se upoznaju sa mnom. Dakle, ne bi ni pristali da se upoznaju, da se ne vidi kakvi su zapravo.


:lol
 
Mitketa. Da se ne plasi vise od mene.

Tihog - da vidim da li ima toliko para kao sto prica.

Derera da me vodi u kafic uvece da vidim kojoj to on "eliti" pripada.

Pobedonosceva da vidim hoce li u lice da mi kaze ono sto i na forumu.

Ukratko, sve najvece mrzitelje, omalovazavatelje i paranoJike. Da ih vidim "na delu". Verujem da su meki kao pamuk, toliko da bi cak "kapitulirali" i pre nego se upoznaju sa mnom. Dakle, ne bi ni pristali da se upoznaju, da se ne vidi kakvi su zapravo.



:lol


Uh picolina, pa ti bas nabroja najvecu forumsku elitu:think::mrgreen:
 
Mitketa. Da se ne plasi vise od mene.

Tihog - da vidim da li ima toliko para kao sto prica.

Derera da me vodi u kafic uvece da vidim kojoj to on "eliti" pripada.

Pobedonosceva da vidim hoce li u lice da mi kaze ono sto i na forumu.

Ukratko, sve najvece mrzitelje, omalovazavatelje i paranoJike. Da ih vidim "na delu". Verujem da su meki kao pamuk, toliko da bi cak "kapitulirali" i pre nego se upoznaju sa mnom. Dakle, ne bi ni pristali da se upoznaju, da se ne vidi kakvi su zapravo.


:lol
Sa tobom sam se umeo zestoko posvadjati...voleo bih videti kakva si u stvarnosti (pri tom ne mislim na fizicki izgled, vec na temperament) :)
 
Mitketa. Da se ne plasi vise od mene.

Tihog - da vidim da li ima toliko para kao sto prica.

Derera da me vodi u kafic uvece da vidim kojoj to on "eliti" pripada.

Pobedonosceva da vidim hoce li u lice da mi kaze ono sto i na forumu.

Ukratko, sve najvece mrzitelje, omalovazavatelje i paranoJike. Da ih vidim "na delu". Verujem da su meki kao pamuk, toliko da bi cak "kapitulirali" i pre nego se upoznaju sa mnom. Dakle, ne bi ni pristali da se upoznaju, da se ne vidi kakvi su zapravo.


:lol

Ja bih da upoznam tebe :cvet:
 
Mitketa. Da se ne plasi vise od mene.

Tihog - da vidim da li ima toliko para kao sto prica.

Derera da me vodi u kafic uvece da vidim kojoj to on "eliti" pripada.

Pobedonosceva da vidim hoce li u lice da mi kaze ono sto i na forumu.

Ukratko, sve najvece mrzitelje, omalovazavatelje i paranoJike. Da ih vidim "na delu". Verujem da su meki kao pamuk, toliko da bi cak "kapitulirali" i pre nego se upoznaju sa mnom. Dakle, ne bi ni pristali da se upoznaju, da se ne vidi kakvi su zapravo.


:lol

Ne verujem da je siromasan cim moze da priusti internet...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top