Koga briga za gej paradu kada svaki dan 195 ljudi umre od raka i srca.

Stvarno te briga za tih 195 nepoznatih lica?

Baš si empata.

Lek je da se uzdržavaš i čuvaš loših uticaja po biološki sistem(poroci; nekvalitetna voda, vazduh, hrana; način života; stres). A za starost nema leka, ne bi ni trebalo da bude...

Ostalo je sve sociološki aspekt ljudske vrste. Pripadnosti. Kategorije. Nešto čemu služimo jer bez socijalnog aspekta bi samo biološki bistvovali na ovoj planeti, vrv poput većine životinja.
Pitanje je da li socioloski aspekt postoji bez bioloskog, hrišćani su tu 18 vekova i još nisu napravili hrišćane nego se crkva i dan danas reformiše. Nacija je biološki konstrukt i to je tako.
 
Svejedno,čak i da je tacno do u broj sve što ti kažeš to je opet 0,05 mrtve dece dnevno za razliku od raka i srca koji ubiju 195 ljudi dnevno. Priznao sam ja da klasna borba kao femicid ubije nekoga i nešto ljudi ali to je na nivou od 0,06 dnevno što se može zanemariti u odnosu samo na koliko srce ubija a to je 140 dnevno.

Eee tu se takođe ne slažem. Ima lek za mnoge bolesti već danas nego se stopira od crkve jer će ostati bez para od sahrane i stopira se od komunista jer će radnici na grobljima da ostanu bez posla, a komunisti samo o radnicima brinu.
Ovako. Ne poredim broj smrti kod ove dve kategorije vec jedan dublji problem koji pogadja srz drustva, promena onoga sta je normalno, a sta ne. Mentalno "silovanje" dece i traume kroz koje trebaju proci, ne samo izmanipulisana deca, vec i ona koja trpe posledice prava koja se njima dodeljunu. No, to je vec druga tema.

Od kada crkva stopira lecenje bilo koga? Gde se to pojavi svestenik da obustavi necije lecenje i odakle mu ta moc?
 
Наравно, окренеш главу од овога и одмах ти је боље?
Pogledajte prilog 1223775

Када следећи пут неко почне да скичи како се бори за права хомосексуалаца покажите му ову слику из Београда.
ОВО је хтео амерички амбасадор, ОВО нема везе са људским правима већ са вређањем цркве и јавног морала!

Ово је увреда за сваког нормалног грађанина Србије а теби је лек против рака?!

Je li ova "slika" sa jučerašnjeg skupa?:eek:
 
Ti si definitivno od gradiva zapamtio manje od 5%.
Niko normalan ne podržava gej udžbenike. Međutim podrediti celo društvo borni protiv smrti je nemoguće, a takva ideja infantilna i uzrok strahova od smrti koji su opet rezultat nedovoljno kvalitetnog života i plitkih filozofskih razmišljanja.
Ne podržavam gej udzbenike, samo kazem da nikoga nisu ubili niti ce ubiti, možda će traumirati ali rak i srce ubiju svaki dan 195 ljudi,bas me briga za traumu, to je retko a i leči se.
Bolesti su jedini problem, šta će se desiti ako gejevi budu šetali, ništa, apsolutno ništa se neće desiti ako gejevi budu šetali.
 
Koga briga za rat, gej paradu, litiju, inkluziju roma, afirmaciju žena, asimilaciju imigranata, femicid, eksplataciju radnika i druge klasne borbe kada svaki dan 195 ljudi umre od raka i srca? Koji je veći problem društva, to što femicid(klasna borba) ubije 0,06 žena dnevno ili što bolest srca ubije 70 žena dnevno? Pitanje je: Šta je veći problem društva klasna borba ili bolesti/prirodne nepogode?
Dobro pitanje Vladimire. Samo mi se čini da to ne interesuje strane ambasadore i razna udruženja za ljudska prava..
 
Pitanje je da li socioloski aspekt postoji bez bioloskog, hrišćani su tu 18 vekova i još nisu napravili hrišćane nego se crkva i dan danas reformiše. Nacija je biološki konstrukt i to je tako.
Samo se udaljavaju od Hristovih poruka, svim tim reformama. Ali to je evolucija sociološkog aspekta kroz hrišćanstvo.

Nacija je etnicitet(narod više) pomešan sa društvenim pravilima i pripadnostima(kultura/jezik, donekle religija, i drugi konstrukti tih državnih zajednica(isto-rija, geografija, filozofija/politika)...

Amerikanci su primer moderne nacije. Koja se deli najviše po rasama a spaja u svim drugim oblastima.
 
Stvarno te briga za tih 195 nepoznatih lica?

Baš si empata.

Lek je da se uzdržavaš i čuvaš loših uticaja po biološki sistem(poroci; nekvalitetna voda, vazduh, hrana; način života; stres). A za starost nema leka, ne bi ni trebalo da bude...
Da ima lek za starost TI bi ga prvi uzeo, nemoj da se foliraš.
 
Dobro pitanje Vladimire. Samo mi se čini da to ne interesuje strane ambasadore i razna udruženja za ljudska prava..
Zato što su bar pola njih Marksisti a Marks im je rekao da je klasna borba najveći problem društva, druga polovina su Hrišćani a oni veruju da ce Vaskrsnuti pa i njih bas briga za boesti.
 
Da ima lek za starost TI bi ga prvi uzeo, nemoj da se foliraš.
Možda.
Mada još uvek nisam star...

Videh nemoć u očima oca dok ga rak odnosio. Nije hteo da ide. Niko neće, ali to je neminovnost...

Mnogo toga je trulo. Ali, malo možemo da promenimo...Sebe najviše, ako i toliko možemo(pošto je i to često nemoguća misija)
 
Koga briga za rat, gej paradu, litiju, inkluziju roma, afirmaciju žena, asimilaciju imigranata, femicid, eksplataciju radnika i druge klasne borbe kada svaki dan 195 ljudi umre od raka i srca? Koji je veći problem društva, to što femicid(klasna borba) ubije 0,06 žena dnevno ili što bolest srca ubije 70 žena dnevno? Pitanje je: Šta je veći problem društva klasna borba ili bolesti/prirodne nepogode?
Pitanje je isto kao da si napisao....koga briga za vodu,mi moramo disati,kiseonik nam je najbitniji.
Koji je veći problem društva,pitaš se a znaš da tu ne postoji odgovor,sve je bitno,bitnije,najbitnije.
 
Samo se udaljavaju od Hristovih poruka, svim tim reformama. Ali to je evolucija sociološkog aspekta kroz hrišćanstvo.

Nacija je etnicitet(narod više) pomešan sa društvenim pravilima i pripadnostima(kultura/jezik, donekle religija, i drugi konstrukti tih državnih zajednica(isto-rija, geografija, filozofija/politika)...

Amerikanci su primer moderne nacije. Koja se deli najviše po rasama a spaja u svim drugim oblastima.
Nove naucne studije koje su pronasle dnk Neandertalca u dnk Homosapiensa nam kazu drugacije tj kazu nam da je mozda nacija biloski konstrukt isključivo. Guglaj homosapiens ima 2-6% dnk neandertalca i citaj pazljivo clanke sa tom tematikom i samo ce ti se kasti.
 
Наравно, окренеш главу од овога и одмах ти је боље?
Pogledajte prilog 1223775

Када следећи пут неко почне да скичи како се бори за права хомосексуалаца покажите му ову слику из Београда.
ОВО је хтео амерички амбасадор, ОВО нема везе са људским правима већ са вређањем цркве и јавног морала!

Ово је увреда за сваког нормалног грађанина Србије а теби је лек против рака?!
Ovaj je bas preterao. Skidanje na javnom mestu je zabranjeno. Nebitno gde se desava.
 
Nisi ti mene razumeo,nebitno,kapiram ja tvoju poruku.

Pitanje je isto kao da si napisao....koga briga za vodu,mi moramo disati,kiseonik nam je najbitniji.
Koji je veći problem društva,pitaš se a znaš da tu ne postoji odgovor,sve je bitno,bitnije,najbitnije.
Razumem ja tebe i nije sve bitno, bitnije je ono sto ubija vise. Uostalom neka bude da je sve bitno, ako femicid ubija 0,06 žena dnevno a srce 70 žena dnevno onda mora i srazmerno tome da se bavimo sa tim problemima, ne sve pare u afirmaciju žene a ništa u kliničke studije za rak i srce.
 
Nisi ocigledno citao sta ti pisem.
Znaš li da je erupcija vulkana 1315 god izazvala toliku glad,u Severnoj Evropi, da su ljudi jeli svoju decu. Odatle je priča o Ivici i Marici i veštici koja hoće da ih pojede, da, da, to je istinita priča. U svetu gde deci preti realna opasnost da ih roditelji pojedu, ajde reci mi još jednom koliko su deca traumirana sa pisanjem u nekoj knjizi?
 

Back
Top