• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Koga briga za gej paradu kada svaki dan 195 ljudi umre od raka i srca.

4thman

Poznat
Poruka
7.504
Како да се уздржаваш када држава дозвољава тровање хране и воде?
I vazduha. I pluća. I ... kažu ti ne truj se pa se ti truješ. Eh. Najstrašnije je što ni mlađe generacije baš ne uče na greškama starijih...

Nije tako samo kod nas. Ali naše malo carstvo bi mogli bolje da čuvamo i održavamo svakako...

Ali šta ćeš, svi smo potrošni...

Maks od crnog luka

Veoma poznat
Poruka
11.691
Наравно, окренеш главу од овога и одмах ти је боље?
Pogledajte prilog 1223775

Када следећи пут неко почне да скичи како се бори за права хомосексуалаца покажите му ову слику из Београда.
ОВО је хтео амерички амбасадор, ОВО нема везе са људским правима већ са вређањем цркве и јавног морала!

Ово је увреда за сваког нормалног грађанина Србије а теби је лек против рака?!
Još što je šiptar

HEFESTOS 1

Buduća legenda
Poruka
28.145
Koga briga za rat, gej paradu, litiju, inkluziju roma, afirmaciju žena, asimilaciju imigranata, femicid, eksplataciju radnika i druge klasne borbe kada svaki dan 195 ljudi umre od raka i srca? Koji je veći problem društva, to što femicid(klasna borba) ubije 0,06 žena dnevno ili što bolest srca ubije 70 žena dnevno? Pitanje je: Šta je veći problem društva klasna borba ili bolesti/prirodne nepogode?
Мислим да је сасвим јасно какви су приоритети савремене дневне политике.

Војвода

Domaćin
Poruka
3.115
Болести је било и биће, сваки дан умире ко зна колико људи и од чега. Само пропагирање те приче не доноси профит као прича о правима жена, гејевима, лезбејкама, геноциду, Косову, и шта све не.. То су актуелне дневне теме које су у фокусу разним групацијама, да слуде и већ онако слуђен народ.

Сале

Legenda
Moderator
Poruka
61.220

Када следећи пут неко почне да скичи како се бори за права хомосексуалаца покажите му ову слику из Београда.
ОВО је хтео амерички амбасадор, ОВО нема везе са људским правима већ са вређањем цркве и јавног морала!

i ovu
FB_IMG_1663492241445.jpg

Omni

Ističe se
Poruka
2.026

Da ti nisi okčio ovu sliku ja ovo nikad ne bi video... sve te hebalo.

Kažu stručnjaci da su homofobi ustvari jako uplašeni i nesigurni po pitanju svoje seksualne orijentacije. Brate napaćeni nemoj mnogo da se interesuješ pederlucima da ne postaneš pedderko.

Šta se crkva vređa? Pa crkva ima svoje gej predstavnike... Crkva ima i peddere i plus pedofile. Čuveni vladika Kačevenda vođa crkvenog pedderluka. Onaj pravio gej parade po crkvama i manastirima. Ovi evropejci mogu samo po ulicama kao uličari.

Mene ovoga nije sramota, paradirali jedan dan i gotovo. Ali me sramota crkve, oni tamo ovo svako malo.

Omni

Ističe se
Poruka
2.026
Koga briga za rat, gej paradu, litiju, inkluziju roma, afirmaciju žena, asimilaciju imigranata, femicid, eksplataciju radnika i druge klasne borbe kada svaki dan 195 ljudi umre od raka i srca? Koji je veći problem društva, to što femicid(klasna borba) ubije 0,06 žena dnevno ili što bolest srca ubije 70 žena dnevno? Pitanje je: Šta je veći problem društva klasna borba ili bolesti/prirodne nepogode?

Gej parada kod nas je osmišljena da se budale time zamajavaju.

To je samo politika i ništa više. Malo izađu ovi klinci, navijački klubovi, ulični krimosi da lupaju grad. Bampe, bampe. Policija vamo udri. Mediji trtljaju mesec dana. Hit skandal.

A ti kažeš, sve ti hebem ali nema grejanja, ladno, on ti kaže, ma jesi video kaže tukli se sa policijom.. pederrri da šetaju. Ma jašta bre, mi smo takva država da je sve urđeno, svi problemi rešeni, još samo taj problem sa pederlukom da se reši, jedino nam je to ostalo.

Ozbiljan narod bi se bavio ozbiljnim stvarima. Ali znaš kako kažu, za dobru krmaču nema loših splačina. Samo gruvaj, parovi, farma, parovi, farma, u pauzi gej parada. Narod samo guta.

zx16

Elita
Poruka
15.641
Da ti nisi okčio ovu sliku ja ovo nikad ne bi video... sve te hebalo.

Kažu stručnjaci da su homofobi ustvari jako uplašeni i nesigurni po pitanju svoje seksualne orijentacije. Brate napaćeni nemoj mnogo da se interesuješ pederlucima da ne postaneš pedderko.

Šta se crkva vređa? Pa crkva ima svoje gej predstavnike... Crkva ima i peddere i plus pedofile. Čuveni vladika Kačevenda vođa crkvenog pedderluka. Onaj pravio gej parade po crkvama i manastirima. Ovi evropejci mogu samo po ulicama kao uličari.

Mene ovoga nije sramota, paradirali jedan dan i gotovo. Ali me sramota crkve, oni tamo ovo svako malo.
Можда си ти тај са слике?

Omni

Ističe se
Poruka
2.026
Nekad je religija bila opijum za narod sada su to mediji, parovi, parada, zadruga ....

Turske serije isto. Za vreme Slobe to bile španske serije. Ljovisna, Kasandra i jedno 100 iljada serijala. Neje bilo Trampa da igra makarenu... mi još bila tada zastareli.

Prosečna vučićeva baba zna celu familiju sulejmana veličanstvenog, ali zato samo čula za Nemanjiće.

Omni

Ističe se
Poruka
2.026
Пусти те клиничке форе. Лепо те питам, јеси или ниси?
Шта се устручаваш, Хил те штити а ту је и Чанак и Чеда.
Уз два Ч , чао џаци, боли те буља....

Znaš kako je Era Ojdanić, čuvena srbenda govorio kako je seks sa muškarcima ekstra.

Ali, kaže, bitno je da si tobdžija a ne furundžija.

Tako da sam ti ja tobdžija, a ovaj sa slike mi ne liči baš na nekog tobdžiju. A šta si ti brate napaćeni? Tobdžija ili furundžija?

Omni

Ističe se
Poruka
2.026
Опет ескивираш одговор?

Već sam ti odgovorio. Ja sam ti sa one slike gde ti ga stavljam od pozadi.

Nisi okačio tu sliku, ajde hebaga ti, nema šta da te bude sramota. Pa neko mora da bude i furundžija. Razumeju ovi ljudi ovde. Progresivno je ovo društvu, malo forma, malo više parovi, a u pauzama GEJ.

Čuti dobro je samo da nisi pedofil sa mantijom.

Poruka
18.936
Turske serije isto. Za vreme Slobe to bile španske serije. Ljovisna, Kasandra i jedno 100 iljada serijala. Neje bilo Trampa da igra makarenu... mi još bila tada zastareli.

Prosečna vučićeva baba zna celu familiju sulejmana veličanstvenog, ali zato samo čula za Nemanjiće.
Ник Слотер је био Слобин опијум за народ.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.