naime ovo stanje me vec duze vreme muci..a misljenja moje okoline su toliko razlicita da vise ni sama nista neznam...naime imam dva "prosca" ( :? )..jedan je prelep,obrazovan,nesituiran,"hemija" sa njim je profunkcionisala na prvi pogled...imamo jako puno zajednickog..
drugi je takodje lep i zgodan,obrazovan,mnogo bolje situiran nego prethodni..jako pazljiv..zanimljiv..totalno drugaciji tip od prethodnog..
a ako se ja pitam svako mi je na svoj nacin privlacan...prvi, zbog emocija i fluida medju nama,drugi zato sto je toliko interesantan i pozitivan lik da sa njim stvarno nikad nije dosadno!
verovatno ce sad neko da misli da sam zivim u nekom selu cim mi se dogadjaju ovakve stvari ,ali naprotiv..a nisam ni mnogo mlada pa da kaze covek da sam nezrela (29)..zelim da cujem vase misljenje!!thanks!
drugi je takodje lep i zgodan,obrazovan,mnogo bolje situiran nego prethodni..jako pazljiv..zanimljiv..totalno drugaciji tip od prethodnog..
a ako se ja pitam svako mi je na svoj nacin privlacan...prvi, zbog emocija i fluida medju nama,drugi zato sto je toliko interesantan i pozitivan lik da sa njim stvarno nikad nije dosadno!
verovatno ce sad neko da misli da sam zivim u nekom selu cim mi se dogadjaju ovakve stvari ,ali naprotiv..a nisam ni mnogo mlada pa da kaze covek da sam nezrela (29)..zelim da cujem vase misljenje!!thanks!

svadbe nece biti
Mudrica je moj idol....