koga bi vi za predsednika

ja mislim da bi najbolji predsednik mogao biti vladika pahomije.

covek je potpuno liberalnih shvatanja i doprinece mnogo razvoju sexualnosti u nasoj zemlji.
pre njega nismo imali pojma da bludnicenje sa maloletnim decacima predstavlja bogougodno delo.za njega bi glasali svi kojima takve predrasude smetaju i ometaju u ispoljavanju njihovih prirodnih nagona
 
serb_pagan:
ja mislim da bi najbolji predsednik mogao biti vladika pahomije.

covek je potpuno liberalnih shvatanja i doprinece mnogo razvoju sexualnosti u nasoj zemlji.
pre njega nismo imali pojma da bludnicenje sa maloletnim decacima predstavlja bogougodno delo.za njega bi glasali svi kojima takve predrasude smetaju i ometaju u ispoljavanju njihovih prirodnih nagona

А је ли хоћеш да кажеш да сада због њега не ваља цела православна црква?
 
slayer:
А је ли хоћеш да кажеш да сада због њега не ваља цела православна црква?

podrzavaju ga. placaju mu advokate i to verovatno od para koje zgrabe ovom jadnom narodu svojim prevarantskim trikovima.
covek krsti dete,da popu 5-6 hiljada dindzi,oni uzmu te pare i placaju rocista za pahomica.
 
serb_pagan:
ja mislim da bi najbolji predsednik mogao biti vladika pahomije.

covek je potpuno liberalnih shvatanja i doprinece mnogo razvoju sexualnosti u nasoj zemlji.
pre njega nismo imali pojma da bludnicenje sa maloletnim decacima predstavlja bogougodno delo.za njega bi glasali svi kojima takve predrasude smetaju i ometaju u ispoljavanju njihovih prirodnih nagona

А јеси ли Ти то примио пелцер од "отшелника" аналитичара... који је исто тако као Ти имао "веома јаке аргументе" против СПЦ... или можда губиш време верујући ДА ЋЕ СЕ ТАКО ПОНОВО УСПОСТАВИТИ ВЛАДАВИНА "ПЕРУНИКЕ" КОЈА НЕКИМ УЧЕСНИЦИМА ОВДЕ ИЗ СВАКОГ ПОСТА ВИРИ ... :razz: :razz: :razz:
 
Znas kako eremita u pravoslavlju ima dosta paganskih obicaja sto verujem i ti znas...

A zna se kakva kola neki popovi voze(ne svi),i da ima nekih koji bez odredjene svote novca nece da krste ili vencavaju...
Dok sa druge strane ima sjajnih vladika u SPC,meni recimo Grigorije deluje kao covek na mestu...
 
eremita:
А јеси ли Ти то примио пелцер од "отшелника" аналитичара... који је исто тако као Ти имао "веома јаке аргументе" против СПЦ... или можда губиш време верујући ДА ЋЕ СЕ ТАКО ПОНОВО УСПОСТАВИТИ ВЛАДАВИНА "ПЕРУНИКЕ" КОЈА НЕКИМ УЧЕСНИЦИМА ОВДЕ ИЗ СВАКОГ ПОСТА ВИРИ ... :razz: :razz: :razz:


hehe,zaista mislis da sam u fazonu "vladavine perunike"???
 
Nacionalista:
KRUNA JE JEDINO RESENJE!!!!!!
porodi53sp.gif
e apise apise... a malo je falilo :( :( :(
 
serb_pagan:
hehe,zaista mislis da sam u fazonu "vladavine perunike"???

mani tog unijata jadan ne spava od Perunika. vija ga munjama i gromovima celu noc

a ovaj Burzuj Jabuchilo... jel znash da je tvdio da su sloveni verovali u hrista pre hrista, samo su nepravilno izgovarali bog otac sa svarog, sv.duh sa perun, a isus sa svevid ;)

svashta od ovi uskoro-unijata mozesh da chujesh ;) zato ja pricham samo sa zilotom, on nije licemeran... pravoslavac do smrti...

a ove unijate-od-2013... :) ponekad me nasmeju ;)
 
crow:
mani tog unijata jadan ne spava od Perunika. vija ga munjama i gromovima celu noc

a ovaj Burzuj Jabuchilo... jel znash da je tvdio da su sloveni verovali u hrista pre hrista, samo su nepravilno izgovarali bog otac sa svarog, sv.duh sa perun, a isus sa svevid ;)

svashta od ovi uskoro-unijata mozesh da chujesh ;) zato ja pricham samo sa zilotom, on nije licemeran... pravoslavac do smrti...

a ove unijate-od-2013... :) ponekad me nasmeju ;)


pazi,unijati 2013 opet prate trendove,znas,globalizacija,ukrupnjivanje kapitala i to...
a ovi ziloti su u fazonu pravoslavne dzamahirije.

p.s. nemoj jabuchila slucajno da kritikujes,stavice ti virus na kompjuter i onda ti komp explodira kao meni,i onda ces da places...i da se lupas u glavu sto si pokusao da kritikujes takvu pamet...samo da te upozorim ;)
 
crow:
mani tog unijata jadan ne spava od Perunika. vija ga munjama i gromovima celu noc

a ovaj Burzuj Jabuchilo... jel znash da je tvdio da su sloveni verovali u hrista pre hrista, samo su nepravilno izgovarali bog otac sa svarog, sv.duh sa perun, a isus sa svevid ;)

svashta od ovi uskoro-unijata mozesh da chujesh ;) zato ja pricham samo sa zilotom, on nije licemeran... pravoslavac do smrti...

a ove unijate-od-2013... :) ponekad me nasmeju ;)

procitaj ponovo. svi koji su zbunjeni ovom malomozdanom nebulozom neka pogledaju temu srpska cirilica.
 
serb_pagan:
pazi,unijati 2013 opet prate trendove,znas,globalizacija,ukrupnjivanje kapitala i to...
a ovi ziloti su u fazonu pravoslavne dzamahirije.

p.s. nemoj jabuchila slucajno da kritikujes,stavice ti virus na kompjuter i onda ti komp explodira kao meni,i onda ces da places...i da se lupas u glavu sto si pokusao da kritikujes takvu pamet...samo da te upozorim ;)

:) :) samo namiguj. ja sam ti obecao jedan dugi, pa ako te stvarno zanima sta ce da se desi - samo me zamolis i ja ti ga uvalim.
 

Back
Top