Код Срба увек неко други крив.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Konstantin Veliki

Buduća legenda
Poruka
28.226
Прави Србин гледа фарму, двор и шпанске серије цео дан па онда кука што пинк трује људе за тим ђубрем.

Прави Србин слуша турбофолк, а прича како та музика је живо срање.
Наравно su Милошевић и Митровић криви што он слуша а не он сам.

Прави Србин воли Кинезе и хоће економски раст ко у Кини, а неће да ради ко Кинез.

Прави Србин хоће просперитет своје земље, а кад дође то тога да се праве фабрике он се предомисли. Рафинерија у Смедереву и тако даље.

Прави Србенда криви Тадића што не брани Косово, а сам шверцује за Албанцима.

Ако су сопствена деца кретени и нешколовани, наравно да нису родитељи криви него држава.

Ако српски mladic убије неког онда је зато криво Тадић и Нато.

Прави Србин узима мито, па онда кука на политичаре што они краду.

Прави Србин не плаћа порез, па криви државу што нема паре за разне социалне програме.

Прави Србин мисли кад уђе у EU може да живи на немачкој грбачи.

Прави Србин мисли да је за све Ватикан крв што мрзи Србе.
 

Да, најпре се жале на "харач" и "акцизе на гориво," а онда кажу да се из истих стопа мора одобрити повишица просветарима са 800 марака на 1000 марака.

Из којих то факинг пара треба да се исплаћује џепарац учитељима.

Пошто учитељи не производе никакву вредност, онда морају да посисају буџет.
То онда захтева конкретне фискалне мере, којима се долази до тих милијарди за учитеље (харач).

Зато ја кажем да треба укинути харач - тако што ће се рећи Не просветарима.
Просветарима треба смањити плате, а остатак инвестирати у смањење харача.
 
А шта није тачно.

Pa ne mozes da krivis cistacicu sto krade toalet papir kad jadnica radi za 10K i to isto porediti sa predsednikom drzave koji ima moc da nesto promeni, ali ga boli ****** i gleda samo svoj dzep da namiri.
Onda sarkasticno uvlacis Tadica i Nato u slucaj Taton, a dobro znas da je jedina zamerka bila sto se za mrtvog srbina robija 5 godina a za francuza njih 15 po 30g, 20g i 15g.
Onda pricas o porezu u drzavi gde posla nema a oni sto se odluce da nesto zapocnu drzava ih ojadi pa zatvaraju firme, a velike ribe ne da ne placaju porez vec imaju pravo na monopol, itd.
Problem je u toj qurchevoj drzavi a ne Srbima kao narodu, jer Srbi se svuda dobro snalaze sem u rodjenoj zemlji, pa se ti pitaj zasto.
 
Наравно да могу.

I највећа беда не оправда лоповлук.

Иначе они идиоти су добили шта за заслужили.

Bravo :super: ... zato je za ocekivati da se nastavi trend iseljavanja svih onih sto vrede, pa nek ostanu politicari, administracija i njihovi bliznji dok se medjusobno svi na gomili ne pokolju
 
Прави Србин гледа фарму, двор и шпанске серије цео дан па онда кука што пинк трује људе за тим ђубрем.

Прави Србин слуша турбофолк, а прича како та музика је живо срање.
Наравно su Милошевић и Митровић криви што он слуша а не он сам.

Прави Србин воли Кинезе и хоће економски раст ко у Кини, а неће да ради ко Кинез.

Прави Србин хоће просперитет своје земље, а кад дође то тога да се праве фабрике он се предомисли. Рафинерија у Смедереву и тако даље.

Прави Србенда криви Тадића што не брани Косово, а сам шверцује за Албанцима.

Ако су сопствена деца кретени и нешколовани, наравно да нису родитељи криви него држава.

Ако српски mladic убије неког онда је зато криво Тадић и Нато.

Прави Србин узима мито, па онда кука на политичаре што они краду.

Прави Србин не плаћа порез, па криви државу што нема паре за разне социалне програме.

Прави Србин мисли кад уђе у EU може да живи на немачкој грбачи.

Прави Србин мисли да је за све Ватикан крв што мрзи Србе.
Nisu svi Srbi takvi.Evo ja npr. nikad nikad ne gledam tu farmu ni španske ni nikakve druge strane serije,gledam domaće serije- role sa sela,baba i češalj i sl.
 
Poslednja izmena:

Да, најпре се жале на "харач" и "акцизе на гориво," а онда кажу да се из истих стопа мора одобрити повишица просветарима са 800 марака на 1000 марака.

Из којих то факинг пара треба да се исплаћује џепарац учитељима.

Пошто учитељи не производе никакву вредност, онда морају да посисају буџет.
То онда захтева конкретне фискалне мере, којима се долази до тих милијарди за учитеље (харач).

Зато ја кажем да треба укинути харач - тако што ће се рећи Не просветарима.
Просветарима треба смањити плате, а остатак инвестирати у смањење харача.

Sve si lepo objasnila samo si malo pogresila pa cu pokusati da ti ukazem na to.

Prvo nije profesorska plata 800 maraka nego milion evra.

Drugo ne traze profesori platu od 1000 maraka nego dva miliona evra.

Trece para ima i rasipaju se na sve strane ...

Cetvrto tacno si rekla to sto deca imaju u glavi a potice iz skole im ne treba, da bi radili u inostranstvu kao pritezaci zavrtnja na traci. Stvarno zasto deca uopste idu u skolu kad je ne vole a u zivotu im uopste nece ni trebati to sto su tamo ucili ?


Peto, smanjenjem plata se nista ne bi postiglo, opet bi se placalo ono sto ne treba dakle ne smanjiti plate nego ukinuti skole, pa da i ti profesori najzad pocnu nesto raditi sto je korisno, recimo za pocetak bi mogli da ciste ulice. Posao lep, koristan, plata veca nego sto su je imali ...
 
Наравно да могу.

I највећа беда не оправда лоповлук.

Иначе они идиоти су добили шта за заслужили.


Alavost nema nikakve veze sa bedom.

Ja licno prisustvovao sceni gde zena koja je zamenik javnog tuzioca, u 'Tempu' grabi drcno onih 50 kesa na kasi, treba joj za djubre. Prilazi joj momak iz 'Tempa' nista i ne kaze, a ona ce, a on 'STA!!! Pa kazete da su vam kese besplatne!!!' Sve je to bolesno, alavo, nekulturno i drcno, od najsitnijih stvari, do onih krupnijih..
 
Sve si lepo objasnila samo si malo pogresila pa cu pokusati da ti ukazem na to.

Prvo nije profesorska plata 800 maraka nego milion evra.

Drugo ne traze profesori platu od 1000 maraka nego dva miliona evra.

Trece para ima i rasipaju se na sve strane ...

Cetvrto tacno si rekla to sto deca imaju u glavi a potice iz skole im ne treba, da bi radili u inostranstvu kao pritezaci zavrtnja na traci. Stvarno zasto deca uopste idu u skolu kad je ne vole a u zivotu im uopste nece ni trebati to sto su tamo ucili ?


Peto, smanjenjem plata se nista ne bi postiglo, opet bi se placalo ono sto ne treba dakle ne smanjiti plate nego ukinuti skole, pa da i ti profesori najzad pocnu nesto raditi sto je korisno, recimo za pocetak bi mogli da ciste ulice. Posao lep, koristan, plata veca nego sto su je imali ...


Nije tema, ali ovo sam se i ja oduvek pitao:think:
 

Да, најпре се жале на "харач" и "акцизе на гориво," а онда кажу да се из истих стопа мора одобрити повишица просветарима са 800 марака на 1000 марака.

Из којих то факинг пара треба да се исплаћује џепарац учитељима.

Пошто учитељи не производе никакву вредност, онда морају да посисају буџет.
То онда захтева конкретне фискалне мере, којима се долази до тих милијарди за учитеље (харач).

Зато ја кажем да треба укинути харач - тако што ће се рећи Не просветарима.
Просветарима треба смањити плате, а остатак инвестирати у смањење харача.

Poshtanskih?z:D:hahaha:
 
Прави Србин гледа фарму, двор и шпанске серије цео дан па онда кука што пинк трује људе за тим ђубрем.

Прави Србин слуша турбофолк, а прича како та музика је живо срање.
Наравно su Милошевић и Митровић криви што он слуша а не он сам.

Прави Србин воли Кинезе и хоће економски раст ко у Кини, а неће да ради ко Кинез.

Прави Србин хоће просперитет своје земље, а кад дође то тога да се праве фабрике он се предомисли. Рафинерија у Смедереву и тако даље.

Прави Србенда криви Тадића што не брани Косово, а сам шверцује за Албанцима.

Ако су сопствена деца кретени и нешколовани, наравно да нису родитељи криви него држава.

Ако српски mladic убије неког онда је зато криво Тадић и Нато.

Прави Србин узима мито, па онда кука на политичаре што они краду.

Прави Србин не плаћа порез, па криви државу што нема паре за разне социалне програме.

Прави Србин мисли кад уђе у EU може да живи на немачкој грбачи.

Прави Србин мисли да је за све Ватикан крв што мрзи Србе.



Potpis i pečat.:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top