Quantcast

Kochi mi dosta win7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

skeva85

Početnik
Poruka
42
Nov rachunar... intel dual 3.09. 3gb rama 1033, asusova plocha,ge force 4300gt.640gb hdd
instaliram win 7 64 i ekstra je radio,stim shto sam instalirao na postojece particije i nisam primetio da je c 37 gb, pa uzmem oborim sistem,napravim dve particije jedan 150 drug 490 gb i sada mi kochi dosta sistem...:( :( :( pomoc!!!

freak71

Aktivan član
Poruka
1.556
ctrl+alt+del Task Manager (Upravljanje zadacima) pa pod sistemski procesi vidi šta ti sve radi, pogledaj zauzeće procesora kao i memorije. U stanju mirovanja ( nije ništa pokrenuto osim antivirus programa) zauzeće procesora ne bi trebalo da ide preko 5%, a na 3GB RAM-a ukupno zauzeće memorije ne preko 25%.

skeva85

Početnik
Poruka
42
trenutno sam na poslu...pogledacu kada dodjem kuci...da li se neshto nije zeznula,kada sam napravio nove particije?kada sam prvi put instalirao win 7 radio je ekstra, a sada nisam nishta vishe instalirao nego na prvi put?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.