kobra, tema za ozenjene

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Citam pre neki dan onako dokona tekst u kome pise da u jednom crnackom plemenu u nekoj nedodjiji zene pokazuju da su spremne za brak ako tri puta poljube kobru! Najezim se ja od toga i pitam se kako li se samo poudavase pa kad sam pricala mom poznaniku on se nasmeja i rece "Nije to nista ja onu moju "kobru" kod kuce moram da poljubim iako mi zivot zacrni...To me navede da priupitam...tj da malo filozofiramo...Biste li ozenili sadasnju suprugu da je pre braka pokazala neke osobine koje sad pokazuje? Da li mislite da vas je isfolirala ili ste savrseno srecni? I da li bi i sad bila vas izbor ta ista zena? Samo iskreno...
 
ja nisam ozhenjen.....al da jesam voleo bi da je ta poljubila kobru u znak da je spremna.....mislim.....ne znam shta sam prochitao jer sam samo preleteo na seqnd....i sad nem pojma o chemu je....znam da je za ozhenjene a ja nisam i pominje se neko pleme....al nem pojma....uh
 
Važi i za muško i za žensko. Stari kažu, upoznaš nekoga s kim živiš tek kad sam njim pojedeš vreću soli.
A na vjenčanju i jedno i drugo kupuju "mačku u vreći". Vrijeme pokaže da li su napravili pravi izbor ili se zay.bali.
 
...уф...признајем да се плашим сутра евентуалне ситуације где се та дивна моја ОНА претвара у вештицу.

Зато...3 пута мери, једном сеци...па ако може да те фарба више година...мислим свака јој част...а онда и заслужујеш да имаш змију.
 
Ljuba82:
...уф...признајем да се плашим сутра евентуалне ситуације где се та дивна моја ОНА претвара у вештицу.

Зато...3 пута мери, једном сеци...па ако може да те фарба више година...мислим свака јој част...а онда и заслужујеш да имаш змију.
Tvoji postovi uvek umeju da me nasmeju i oraspoloze:-).
 
ma sve je maya i obmana
u čemu je tačno problem? :P
Što mačku u džaku? Ko pa je kriv ženama što se pretvaraju da su drugačije nego što jesu 8)
I ti tipovi su idijoti ako se nisu UPOZNALI pre venčanja...šta se koji qraz venčavaš sa makom u džaku???
Pa nije to sve za 85 pa ako radi - radi, a ako ne - jbg; ozbiljna je stvar brak a taj što mu je žena kobra više govori o sebi i svojoj gluposti, neumeću, nezainteresovanosti i lošoj proceni nego o - ženi.
Valjalo bi čuti šta ona na to kaže, da.
 
ariela:
Citam pre neki dan onako dokona tekst u kome pise da u jednom crnackom plemenu u nekoj nedodjiji zene pokazuju da su spremne za brak ako tri puta poljube kobru! Najezim se ja od toga i pitam se kako li se samo poudavase pa kad sam pricala mom poznaniku on se nasmeja i rece "Nije to nista ja onu moju "kobru" kod kuce moram da poljubim iako mi zivot zacrni...To me navede da priupitam...tj da malo filozofiramo...Biste li ozenili sadasnju suprugu da je pre braka pokazala neke osobine koje sad pokazuje? Da li mislite da vas je isfolirala ili ste savrseno srecni? I da li bi i sad bila vas izbor ta ista zena? Samo iskreno...

To za kobru nije ništa šta rade Vlasi sa tradžijanjem :lol:

Ne bih je zasad oženio, odlično je poznajem, i to se neće promeniti eventualnim brakom. Siguran 101%
 
Nemojmo tako, političi nekorektno. T je jedan od sexualnih obreda Vlaha koji predstavlja inicijaciju devojaka u svet spremnih za bračne dužnosti.

Psihoanalitičari kažu da su žene koje vole da dodiruju i da se maze sa zmijamma, opsednute muškim falusima.
 
ajde preporučujte se još malo ....berza zainteresovanih dama, ali ne za temu nego za namigivanje i osmejke muškarcima :lol:
Nesuvislo.
A onima matorima dojadilo i jedno i drugo, i da čitaju i da traće s kim bi namigivale :mrgreen:
i tako svaka tema ode u očin :twisted:
Dakle, ovo je bilo MOJIH 5 mindži za slovo o otme kako ste me smorili 8)
 
HeBePoBaTaH_:
Nemojmo tako, političi nekorektno. T je jedan od sexualnih obreda Vlaha koji predstavlja inicijaciju devojaka u svet spremnih za bračne dužnosti.

Psihoanalitičari kažu da su žene koje vole da dodiruju i da se maze sa zmijamma, opsednute muškim falusima.


trandzijanje - nepoznato?,nikad cula
al za strndzanje jesam - da se nisi zabunio kuskre :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top