kobra, tema za ozenjene

HeBePoBaTaH_:
Ahahahahahahhaa trandža, nije ni čudo...
Strndžijanje, toooo! E, pa od toga je trandža, a?
Koja je ta poslednja reč - kuskre, šta znači? Jesi Vlajina? Opa! :lol: :wink:

strndzanje znaci vatanje,a kuskre - prijatelju
nisam Vlajna nego Sosa,al poznajem taj kraj dobro;)

Strndzanje se obicno desavalo na igrankama - ali to je bio nekadasnji obicaj kod Vlaha;)
Dvoje se smeknu,odu u sumarak i izvataju se propisno.To je kod njih bilo normalno i cenjeno.
Zato su se devojke koje su se dobro strndzale i prve udavale,tj imale su dobru prodju.:lol: :lol: :lol:
 
Tako nešto . Obredna ceremonija u kojoj devojke pokazuju koliko mladića mogu da zadovolje. Što je devojka imala više partnera te večeri, raste joj rejting udavače. I nema laži, momci se odmah izjašnjavanju pred okupljenima kako mu je bilo sa devojkom u "žbunju". Onda sledeći..i tako, lepa zabava :]
 
ariela:
Citam pre neki dan onako dokona tekst u kome pise da u jednom crnackom plemenu u nekoj nedodjiji zene pokazuju da su spremne za brak ako tri puta poljube kobru! Najezim se ja od toga i pitam se kako li se samo poudavase pa kad sam pricala mom poznaniku on se nasmeja i rece "Nije to nista ja onu moju "kobru" kod kuce moram da poljubim iako mi zivot zacrni...To me navede da priupitam...tj da malo filozofiramo...Biste li ozenili sadasnju suprugu da je pre braka pokazala neke osobine koje sad pokazuje? Da li mislite da vas je isfolirala ili ste savrseno srecni? I da li bi i sad bila vas izbor ta ista zena? Samo iskreno...
Evo sra ja mislim.Razlozi za ulazak u brak u danasnje vreme su jako raznovrsni.Neko se zeni/udaje iz interesa,lova,kuce,kola,neko sto mora doslo mu vreme,daj sta das,neko zato sto se iskreno voli,neko zbog papira i odlaska u inostranstvo,neko zato sto mu je riba zaglavila,neko zato sto je usamljen....................Nije mi samo jasno zasto ljudi shvataju taj period zivota kao nesto konacno,kao definitivni kraj samoga sebe a niko ne razmislja da uvek postoji POPRAVNI ISPIT!!!!!
 

Back
Top