KOALICIJA ...

Da li ste za vladu DS-SNS

• Nisam , ne želim DS više na vlasti ...

• Nisam , ne želim SNS na vlasti ...

• Jesam , to bi dobra vlada ....

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Apsolutno se slažem .... ako je SNS novi partner DS onda su gori od DS .... nadam se da Jorgovankin stav NIJE STAV STRANKE ....
Тома је јуче-прекјуче рекао да се у Србији формирају два велика блока, говорио је о митингу против власти, рушењу режима...било у Правди.

Ја се исто надам и верујем да коалиције СНС-ДС неће бити. У супротном, остајем код куће и не гласам...

Тома је јуче-прекјуче рекао да се у Србији формирају два велика блока, говорио је о митингу против власти, рушењу режима...било у Правди.

Ја се исто надам и верујем да коалиције СНС-ДС неће бити. У супротном, остајем код куће и не гласам...

Ja ću izaći da glasam , za nekog iz opozicije naravno ... uvek je bolje glasati ...ako ne glasaš onda si za vlast .... a što se ove koalicije tiče bojim se da se nesližu POSLE IZBORA ...kao sps i ds ... da nas ne prevedu žedne preko vode ..... Kapiraš me?

Уколико СНС формира власт са ДС, Г17, СРС- ускратио бих им глас.
Уколико СНС формира власт са ДСС/ НС/ ЛДП/ СПО/ Народном Партијом Маје Гојковић- не бих им ускратио глас.

Uh ..uh ...LDP ...neka hvala, ta mafijaška skupina je suvišna ...a što se Maje tiče ona je u ekipi sa G17 na žalost ..ne znam da li to znaš ...

Ja ću izaći da glasam , za nekog iz opozicije naravno ... uvek je bolje glasati ...ako ne glasaš onda si za vlast .... a što se ove koalicije tiče bojim se da se nesližu POSLE IZBORA ...kao sps i ds ... da nas ne prevedu žedne preko vode ..... Kapiraš me?
Да, хоћеш да кажеш- у кампањи се међусуобно оптужују, а касније формирају власт.
Мораћу пажљиво да проценим са ким ће СНС...ако будем проценио да ће са ДС, одох ја да играм кошарку тај дан, има паметнијих посла него гласати на изборима на којима ништа не мењам.

Да, хоћеш да кажеш- у кампањи се међусуобно оптужују, а касније формирају власт.
Мораћу пажљиво да проценим са ким ће СНС...ако будем проценио да ће са ДС, одох ја да играм кошарку тај дан, има паметнијих посла него гласати на изборима на којима ништа не мењам.

I ja ću dobro pratiti stvari ..ako procenim da ostavljaju mogućnost koalicije sa DS -om glasaću za nekog drugog iz opozicije .....

Опозиција је још једино ДСС. Мада су и они годинама били и са ДС и са Г17.
СРС је опозиција опозиције.
Чисто наглас размишљам, ништа више...

Mislim da je najveca greska ne glasati, pa ne treba glasati samo za onoga koji mislite da ce dobiti izbore, da je tako manje stranke ne bi imale nijedan glas. Svako treba da izadje na izbore i prema svom ubedjenju da glasa za svog kandidata. Zadnjih godina narod je pao u neku apatiju pa je izlaznost bas mala i onda lako ove vece stranke dodju do pobede i nista se ne menja.

Mislim da je najveca greska ne glasati, pa ne treba glasati samo za onoga koji mislite da ce dobiti izbore, da je tako manje stranke ne bi imale nijedan glas. Svako treba da izadje na izbore i prema svom ubedjenju da glasa za svog kandidata. Zadnjih godina narod je pao u neku apatiju pa je izlaznost bas mala i onda lako ove vece stranke dodju do pobede i nista se ne menja.
Слажем се да не треба гласати само за највеће странке али...
ја бих једино могао да заокружим СНС и можда (и то можда) ДСС, а ако обе оду са ДС, ја немам за кога више да гласам.
Не подносим ни актуелну власт, ни СРС.

U suprotnom /mada to suprotno nece biti/,izadji i zaokruzi sve kandidate,tako niko ne moze glasati u tvoje ime:)

Уколико СНС формира власт са ДС, Г17, СРС- ускратио бих им глас.
Уколико СНС формира власт са ДСС/ НС/ ЛДП/ СПО/ Народном Партијом Маје Гојковић- не бих им ускратио глас.

Мишко сине,
уколико СНС уђе у дил са ДС,
после избора
твој глас је отишао за Тадиће ....

Размисли мало .....

Баш тако !!!!!

Ima istine u tome , biće teško odabrati .....mada ja kada glasam ne gledam šta je neko bio nekad već šta je sada i šta bi mogao da bude u budućnosti .... no biće teško odlučiti ...možda čak glasam i za neku malu stranku ukoliko mi se svidi njena ideja bez obzira što možda neće preko cenzusa .... no videćemo još ...još svi imaju vremena da se isprofilišu ...

Слажем се да не треба гласати само за највеће странке али...
ја бих једино могао да заокружим СНС и можда (и то можда) ДСС, а ако обе оду са ДС, ја немам за кога више да гласам.
Не подносим ни актуелну власт, ни СРС.

Dss više neće ići sa DS-om , bar ne posle ovih izbora .... mislim da od te varijante gotovo sigurno nema ništa ...međutim postoje neke druge stvari zbog kojih se pitam treba li glasati za DSS .....

SNS .... još uvek ima šansu ....moraju pre svega da preciziraju program , odgovore na teška pitanja i distaniraju se od DS-a ... ima vremena za to , sigurno da ima , ali bar što se mog glasa tiče .... moraju to da urade ....

Poslednja izmena:

Back