Koalicija Radikala sa DS

Da li Radikali planiraju koaliciju sa DS

  • Da, planiraju

    glasova: 16 66,7%
  • Ne, ovo što ste videli svojim očima nije istina

    glasova: 8 33,3%

  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
Где си вампир ????

Не смеш по дану да се појавиш ????

П.С. Већ си отворио бар две теме са сличним поводом ....

Јел се сећаш ти како је јадан Шањика овде балавио о изборима за два дана, када је лидер му Тома стиропор гладовао и жеђовао ;)
 
Nikolic_glava-1.jpg


Шањика, ево ти предлог за аватар ....

Мис'им леп чо'ек, онако, баш ....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ovaj radikalski mladić nedvosmisleno preferira DS. Ali, nije to najinteresantnije. Vrhunac je što će tako reagovati cela SRS sa ili bez odsustva Šešelja.

Ono što su uporno pripisivali Tominim stiroporcima, "saradnju-koaliciju sa Tadićem", učiniće upravo radikali.

Koji su razlozi saradnje lepo je objasnio ovaj vazgovovljivi mladić a kako će svoje prisustvo u društvu institucije da objasne ovdašnji forumski radikli - to će biti milina slušati. Jeste da će svakako zvučati šizofreno ali će vredeti. :lol:
 

Back
Top