Alekasandar3
Buduća legenda
- Poruka
- 35.716
Posle ovog očiglednog nudjenja Radikala Demokratskoj stranci, da li mislite da će Radikali i Demorkate napraviti vladu?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Где си вампир ????
Не смеш по дану да се појавиш ????
П.С. Већ си отворио бар две теме са сличним поводом ....



Ајде Шањи,
Шта би са изборима ????
![]()
Шањика, ево ти предлог за аватар ....
Мис'им леп чо'ек, онако, баш ....
![]()
Shanjika?
Tako ti i treba, Sale, kad se nicemu nisi naucio, odoh ja, laku noc, pisemo se....









![]()
Шањика, ево ти предлог за аватар ....
Мис'им леп чо'ек, онако, баш ....
![]()
Ne, ne ovaj je bolji (inace avatar naseg kolege Watchmana) 


@ tema
Ma kakva koalicija radikala i DS-a!

Pogledali ti ovaj youtube ? Samo 01:52 minuta. Skoncentriši se.![]()

Sta te zabole za moje koncentrisanje?![]()

Devojčica je nepristojna ?![]()
Јок, само искрена ...

I ti si rečit. Ne više od nekoliko reči po postu i ni jedna jedina o budućoj koaliciji ?![]()

I ti si rečit. Ne više od nekoliko reči po postu i ni jedna jedina o budućoj koaliciji ?![]()