• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Коалиција Moramo осудила захтев одборника "Патриотског блока" за отказивање Параде поноса

ziltoid

Ističe se
Poruka
2.597
Boško Obradović oženio socijalnu radnicu koja je službeno bila uključena u njegov razvod sa prvom ženom, zbog troje dece iz tog braka. I sad Boško kaže moje troje i dvoje dece iz prvog braka od socijalne radnice iz Čačka koja me je razvodila, to je petoro dece! I onda se kao dverjani zalažu za tradicionalnu porodicu :hehe:

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Boško Obradović oženio socijalnu radnicu koja je službeno bila uključena u njegov razvod sa prvom ženom, zbog troje dece iz tog braka. I sad Boško kaže moje troje i dvoje dece iz prvog braka od socijalne radnice iz Čačka koja me je razvodila, to je petoro dece! I onda se kao dverjani zalažu za tradicionalnu porodicu :hehe:
Svi ti verski fanatici su teški licemeri. Eno ga isto i onaj Miroljub Petrović živi sa dve žene.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
63.825
Ima mnogo dece, ispunio je deo vezan za natalitet. E sad kako će da odrastaju manje je bitno.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
49.230
Svi ti verski fanatici su teški licemeri. Eno ga isto i onaj Miroljub Petrović živi sa dve žene.
Miroljub Petrovic je sektas.

Ima mnogo dece, ispunio je deo vezan za natalitet. E sad kako će da odrastaju manje je bitno.
Normalno da je vazno kako ce da se vaspitavaju, ali ovo je samo jedan korak ka tome.

Kako da covek cita deci rodoljubive pesme, a istovremeno da im objasnjava sta je "prajd"?

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Ma nije, folirant obican, otisao u Albaniju na more.

A Bosko nije fanatik, jetse cudan za neke stvari ali fanatik nije.
Boško se distancirao od tog verskog fanatizma iako je počeo kao takav, Miroljub je pre svega Šiptar što on i sam ne krije.

ziltoid

Ističe se
Poruka
2.597
Boško se distancirao od tog verskog fanatizma iako je počeo kao takav, Miroljub je pre svega Šiptar što on i sam ne krije.
Nikada se nije distancirao. Doduše, ne znam šta podrazumevaš pod verskim fanatizmom. Za mene je verski fanatizam biti protiv EuroPride-a i nositi ikonu na protest protiv istog. Šta je za tebe verski fanatizam?

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Nikada se nije distancirao. Doduše, ne znam šta podrazumevaš pod verskim fanatizmom. Za mene je verski fanatizam biti protiv EuroPride-a i nositi ikonu na protest protiv istog. Šta je za tebe verski fanatizam?
Znači da želi da nas vrati na sistem života iz srednjeg veka. Ja sam isto protiv prajda i to ne smatram za verski fanatizam.

bas kao

Elita
Poruka
16.944

Koalicija Moramo osudila zahtev odbornika Patriotskog bloka za otkazivanje Parade ponosa

'de je dr kon da ukaze na rizik od majmunskih boginja? posle svakog prajda krece zaraza majmunskim, tako da ima osnova za otkazivanje ove godine!
ko ce da bude odgovoran, majmunska koalicija?

bas kao

Elita
Poruka
16.944
Šta je sad?
Ovi što moraju,sem što moraju da čuvaju reke livade i pustopoljine,moraju i da se trpaju u bulju?
cccccc...sve neko moranje.
naucio ih vucic da se zrtvuju, ne bi se ni on pederisao, nego kaze da to radi na za poene, za srbiju

e tako i ovi, ne sto bi hteli, nego moraju, zato su se propederisali, a inace ne bi, licemeri, nisu zaista ******, kao ovi drugi, paz, sta kaze:

Удрите сви зајдно и једни и други. И ови који су за одржавање и ови који каже штити педере, то говорите сваки дан, срам вас било, бедници једни. Удрите још мало“, рекао је Вучић.

Poslednja izmena:

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
49.813
zar nije i u rusiji - sibiru baš ladno???
jok bre
tamo izgradjeno
zimi šetaju u gaćama po kući

a u Čikagu i Torontu traže termo ćebe više

novosibirsk_panorama-510x255.jpg

Siberia Today
Novosibirsk have a marvelous hockey club

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.192
jok bre
tamo izgradjeno
zimi šetaju u gaćama po kući

a u Čikagu i Torontu traže termo ćebe više

novosibirsk_panorama-510x255.jpg

Siberia Today
Novosibirsk have a marvelous hockey club

dobro sibir je valjda ogromno prostranstvo, gde su bili ti strašni zatvori onda, možda negde severno...
inače svi ti gradovi u rusiji, pa i ukrajini, posle moskve-petra-kijeva, su po milion i nešto stanovnika pa naniže, ima više gradova tih dimenzija? :think:

toliki grad je u kini... gradić? :D ili manji grad

:eek: pa biju se

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.