Ko zna da izvede telekinezu neka se javi ovde !

Ovako,potreban mi je neko ko zna da izvede telekinezu naravno ne da pomera kuce itd.nego samo mali dokaz da bi se uverio da to zna,a kada se budem uverio naravno ako ta osoba zeli mogu da mu platim da mi pomogne da naucim telekinezu,znam vec ocemu se radi itd.samo mi treba neko jednostalno ko to zna,pa.....pisite.

Mogu samo da Ti pomognem oko Tv programa (najviše filmova) unapred
Ako si yainteresovan -javi se
primam čipove za poker
Šifra: samouka- poker face
 
Ovako,potreban mi je neko ko zna da izvede telekinezu

Mislim da su najveće šanse za to u onom selu u okolini Žitorađe, gde su oni kinezi što uzgajaju povrće pod plastenicima. Negde u blizini se sigurno nalazi neko poljoprivredno domaćinstvo koje ima tele, tu možeš možda da ubediš nekog za izvesnu sumu novca da izvede tele kinezu, mada postoji opasnost da kinezi od njega naprave teletinu sa povrćem na pekinški način, u tom slučaju ćeš morati da platiš više za eksperiment. z:mrgreen:
 
Budi siguran da ako neko i vlada tom tehnikom....čisto sumnjam da će doći na forum da uverava druge da tako nešto postoji, ili da traži učenike na taj način..

Ne kažem da je nemoguće.. ali npr takva čudesa se mogu viđati kod jogija koji meditiraju ceo život...askeza je to :)...i retko ko je spreman na tako nešto.
Ljudi sa zapada su slabi i rastreseni.. ne mogu da se koncentrišu ni da nauče lekciju, a kamoli da pomeraju stvari moćima uma.
 
Budi siguran da ako neko i vlada tom tehnikom....čisto sumnjam da će doći na forum da uverava druge da tako nešto postoji, ili da traži učenike na taj način..

Ne kažem da je nemoguće.. ali npr takva čudesa se mogu viđati kod jogija koji meditiraju ceo život...askeza je to :)...i retko ko je spreman na tako nešto.
Ljudi sa zapada su slabi i rastreseni.. ne mogu da se koncentrišu ni da nauče lekciju, a kamoli da pomeraju stvari moćima uma.
Eto...zena ti rekla! :D
 
Budi siguran da ako neko i vlada tom tehnikom....čisto sumnjam da će doći na forum da uverava druge da tako nešto postoji, ili da traži učenike na taj način..

Ne kažem da je nemoguće.. ali npr takva čudesa se mogu viđati kod jogija koji meditiraju ceo život...askeza je to :)...i retko ko je spreman na tako nešto.
Ljudi sa zapada su slabi i rastreseni.. ne mogu da se koncentrišu ni da nauče lekciju, a kamoli da pomeraju stvari moćima uma.

cuo sam da ima i kod nas. naravno ne tako banalno kako zamislja postavljac, malo je slozenija prica, i atraktivnija
 
Budi siguran da ako neko i vlada tom tehnikom....čisto sumnjam da će doći na forum da uverava druge da tako nešto postoji, ili da traži učenike na taj način..

Ne kažem da je nemoguće.. ali npr takva čudesa se mogu viđati kod jogija koji meditiraju ceo život...askeza je to :)...i retko ko je spreman na tako nešto.

Jel mislis "cudesa" Indijskih jogija poput ovog?
 
Ozi, nisam rekla da su svi Indijci prosvetljeni. Daleko od toga, i njih nagriza otrov zapada, i većina njih će pre piti koka kolu i nositi Nike, nego meditirati.
Prosvetljeni su vrlo retki; mada, kada neko razvije određeni tip lične moći, ne mora da je ...prosvetljen. Recimo da je imao dobre predispozicije, da su okolnosti bile milostive prema njemu, i da je radio i radio do besvesti.

27E, na koji primer si mislio?
 

Back
Top