KO VLADA SVETOM?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Luciferovo Svevideće oko

Okultne sile sa 22 Merlina


Car careva


Zlatni mafijaši Od 67 do 99 tajnih

Piramida stepenica posvećenja tzv. prosvećeni
Od 33 do 66 izabrana mafija


Rasna barijera (gore nema prolaza)

-----------------------------------------------------

33 Suvereni General Veliki Inspektor

Međunarodna mafija

32 Princ Kraljevske tajne

31 Veliki inspektor inkvizitor komander

30 Kadoš ili vitez kadoš

29 Veliki vitez sv.Andreja Škotskog

28 Knez Adept i Vitez Sunca

27 Veliki Komandor Hrama

26 Knez Milosti

25 Vitez bronzane zmije

24 Knez Tabernakli (Skinije zaveta)

23 Gospodar Tabernakli (Skinije zaveta)

22 Vitez Kraljevske Sekire

21 Patrijarh Noj

20 Doživotni majstor Venerabl

19 Veliki Pontifeks ili Velikolepni Škotlanđanin

18 Rocenkrojcer

17 Vitez Istoka i Zapada

16 Princ Jerusalimski, veliki Knez Jerusalimski

15 Vitez Istoka

14 Veliki Prevashodni Izabranik i Viši Mason

13 Stepen Kraljevskog Svoda

12 Veliki Majstor Arhitekta

11 Viši izabrani Vitez i dostojni Izabranik

10 Majstor, izabran među Devet

9 Svetli, izabran među Osam

8 Nadzornik gradnji

7 Porotnik i Sudija

6 Tajni sekretar

5 Prevashodni Majstor

4 Tajni Majstor

3 Majstor

2 Pomoćnik

1 Učenik

----------------------------------

0 vernici različitih tumačenja i sekti, kružoci cionizirane joge, spiritizma i okultizma, kružoci jezika esperanto, pacifisti i t.d.

------------

-1 ostali
 
nije tacno.
odlicno se zna da svetom vladaju tajna i specijalna bica sa Meseca koja se spustaju u svojim zlatnim svemirskim brodovima svakog punog meseca i inflitriraju se medju narod.
 
Imam informaciju da odredjene vanzemaljske snage deluju kako na ovom forumu tako i po biralistima,kako bi se svest srpskog naroda satrla i unistila svaka mogucnost Sengen viza,Paypalla i E-Bay varijanti.
 
Svijetom vlada masonsko oko, ali putem dollara

dollarbillfa2.jpg
allseeingeyetm6.jpg
 
Je li potrebno spominjati da su pod masonskim orkiljem CIA, FBI, NASA, KGB, MI6 i ostale tajne službe? (Jeste li ikada razmišljali koja je zapravo uloga tajnih službi uopće? Da zaštite građane od potencijalnih kriminalaca? Dobro objašnjenje za djecu do 5 godina. Dok oni prisluškuju 'potencijalne kriminalce' koji mogu biti bilo tko od nas, oni prisluškuju i nadziru svakog građana bez obzira na njegovo pravo na privatnost.)
 

knjiga novinara New York Timesa, dobitnika Pulitzerove nagrade Tima Weinera "Nasljeđe pepela: povijest CIA-e", osvrće se na 60 godina postojanja najpoznatije američke obavještajne agencije.
I u njoj piše:"Njezina je misija bila da upozna svijet, a kada u tome nije uspjela, počela ga je mijenjati."

Sad jedino još treba uzeti za rezervu da li je Pultzerova nagrada u službi CIA-e :D
 
vjerojatno bi bio zbrisan,

dakle ostaje nam da samo zamišljamo o planu "sotone"
koji na kraju svijeta ipak neće imati svog uspjeha.

Ovo o kraju svijeta sam pisao na temi "Kraj svijeta?" pa sad
je off topic ovdje.
Ustvari, to nikad nije off topic ;)
 
Da li se pitanje odnosi na ovaj, ili onaj svet?
Ovim svetom vladaju, tj. kreiraju ga VB, tajkuni i mafija, razne 'informativne' i obaveštajne službe, mediji-ispirači mozga, dogmatici i verske krvopije, industrije oružja za masovno i manje masovno uništenje, kulturološki mediokriteti, poluljudi iz svakojakih senki... Za onaj svet još uvek ne znam.:lol: I baš me briga.
 
Je li potrebno spominjati da su pod masonskim orkiljem CIA, FBI, NASA, KGB, MI6 i ostale tajne službe? (Jeste li ikada razmišljali koja je zapravo uloga tajnih službi uopće? Da zaštite građane od potencijalnih kriminalaca? Dobro objašnjenje za djecu do 5 godina. Dok oni prisluškuju 'potencijalne kriminalce' koji mogu biti bilo tko od nas, oni prisluškuju i nadziru svakog građana bez obzira na njegovo pravo na privatnost.)

Prijatelju, jesi li možda pomislio da su i masoni pod nečijim okriljem? Naime, pod okriljem illuminata. Ono oko na egipatskoj novčanici nije masonsko, već illuminatsko, odnosno Luciferovo Svevideće oko. Masonerija je okupirana od strane illuminata hteli vi to priznate ili prihvatite ili ne.
 
pitanje za otvaraca teme....

na koga se odnosi rasna barijera iznad 33. stepena Grand Komandera??

Bojim se da me neko pogrešno shvati ako kažem da nazis nisu poraženi u WW II, te da su samo promenili odeću. Misli se na arijevce illuminate. Dakako i jevrejski masoni (B Nai B Rith) spadaju u tu grupu. B Nai B Rith i illuminati bore se za vlast u Novom svetskom poretku i oni se nalaze iznad te piramide.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top