Ko vlada Amerikom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.932
~ autorska tema ~

Odgovor na to pitanje pronaći će te u knjizi prof. dr Alberto Rivera pod naslovom: "VATIKANSKE UBICE, Ispovest bivšeg jezuite" na strani 164. dalje, do kraja te zanimljive i na činjenicama i dokazima utemeljene knjige ...

http://www.cps.org.rs/alberto.pdf

Posle toga stavite prst na čelo i upitajte se da li svojim pasivnim činjenjem, nesvesno i neumno, podržavaš i sam takve zločince koji prete istrebljenju ljudske civilizacije...

Poznatiji članovi mlteških vitezova iz Srbije su:

Poznatiji članovi

1. Nenad Prokić (LDP)
2. Čedomir Jovanović (LDP)
3. Aleksandra Ilić (NS)
4. Balint Pastor (SVM)
5. Gordana Čomić (DS)
6. Gorica Mojović (DS)
7. Ivan Andrić (LDP)
8. Jelena Trivan (DS)
9. Nenad Čanak (LSDV) ...

Poznatiji članovi malteških vitezova iz redova SNS, oni koji su u vrhu vlati:

1. Zorica Mihajlović,
2. Zlatibor Lončar,
3. Darija Kisić Tepavčević,
4. Jadranka Joksimović,
5. Tomislav Nikolić ....

Poznatiji članovi malteških vitezova iz SPC su:

1. sadašnji, a i prošli, patrijarh Porfirije (kršteno i pravo (građansko) ime Prvoslav) Perić
2. Irinej (kršteno i pravo (građansko) ime Mirko) Bulović
3. mitropolit dabrobosanski Hrizostom
4. episkop sremski Vasilije
5. episkop kruševački David
6. episkop zvorničko-tuzlanski Fotije

Posle toga vašoj savesti odgovori na pitanje:

Da li pristaješ na to da su ti ti razvratnici pastiri (čitaj Sotonini sledbenici), a ti obična ovca, jalovica koja ima pravo samo da bleji, dok te ti sodomiti šišaju, muzu i čačkaju guzu?

Ja ne pristajem, a ti, rode plemeniti, reci mi da ne pristaješ ni ti ... Kaži gromoglasno NE i ja ću ti verovati ...Možeš ti to, zar ne, plemeniti rode?

prof. dr Krstan Đ. Kovjenić

vatikanske-ubice.jpg

Poslednja izmena:
Poruka
20.622
~ autorska tema ~

Odgovor na to pitanje pronaći će te u knjizi prof. dr Albero Rivera pod naslovom: "VATIKANSKE UBICE, Ispovest bivšeg jezuite" na strani 164. dalje, do kraja te zanimljive i na činjenicama i dokazima utemeljene knjige ...

Posle toga stavite prst na čelo i upitajte se da li svojim pasivnim činjenjem, nesvesno i neumno, podržavaš i sam takve zločince koji prete istrebljenju ljudske civilizacije...

Poznatiji članovi

1. Nenad Prokić (LDP)
3. Aleksandra Ilić (NS)
4. Balint Pastor (SVM)
5. Gordana Čomić (DS)
6. Gorica Mojović (DS)
7. Ivan Andrić (LDP)
8. Jelena Trivan (DS)

1. Zorica Mihajlović,
2. Zlatibor Lončar,
4. Jadranka Joksimović,
5. Tomislav Nikolić ....

1. sadašnji, a i prošli, patrijarh Porfirije (kršteno i pravo (građansko) ime Prvoslav) Perić

Da li pristaješ na to da su ti ti razvratnici pastiri (čitaj Sotonini sledbenici), a ti obična ovca, jalovica koja ima pravo samo da bleji, dok te ti sodomiti šišaju, muzu i čačkaju guzu?

Ja ne pristajem, a ti, rode plemeniti, reci mi da ne pristaješ ni ti ... Kaži gromoglasno NE i ja ću ti verovati ...Možeš ti to, zar ne, plemeniti rode?

Pogledajte prilog 1127615

znaci sad otvaramo teme na osnovu tvrdnji nekih kvazi naucnika i propalih popova

uskoro memoari Oca Peranovica pod naslovom "Sveti Asov i Lopata"

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
59.635
Зар Малтешки витезови не владају Малтом?
Poruka je automatski spojena:

Него, како над Америком влада Ватикан, кад је Америка протестантска земља?

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.932
Него, како над Америком влада Ватикан, кад је Америка протестантска земља?
Pročitaj tu knjigu i videćeš da su i protestanti potčinjeni crnom papi - generalu jezuita, opus dei, malteških vitezova i svih drugih klanova u redova u okviru RKC, koji sprovode ideju - jedna crkva - jedna država ...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Znači, nikako drugačije ne može da se tumači, da moramo, napokon, da poslušamo moralne, obrazovane, mudre, kulturne i svakolike ljudske vertikale, no glupi to ne mogu da razumeju, brale ...

и храбре и способне...

--
Њима слабима (нераси) се и не обраћаш ! "Вук на овцу своје право има ка тирјанин на слаба човјека"

Обраћаш се изузетнима ! Расним Србима, не случајним Србима!

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.932
Po feng shuiju, najvažnije je da se kroz kuću šeta razgolićena i nasmejana žena...
✍️
🤪

и храбре и способне...

--
Њима слабима (нераси) се и не обраћаш ! "Вук на овцу своје право има ка тирјанин на слаба човјека"

Обраћаш се изузетнима ! Расним Србима, не случајним Србима!
Наравно, племенити роде, јер за мене су овце и пастири изашли из моде ... Не дам да ме такви кроз овоземаљски живот воде ...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
~ autorska tema ~

Odgovor na to pitanje pronaći će te u knjizi prof. dr Alberto Rivera pod naslovom: "VATIKANSKE UBICE, Ispovest bivšeg jezuite" na strani 164. dalje, do kraja te zanimljive i na činjenicama i dokazima utemeljene knjige ...

Poznatiji članovi

1. Nenad Prokić (LDP)
3. Aleksandra Ilić (NS)
4. Balint Pastor (SVM)
5. Gordana Čomić (DS)
6. Gorica Mojović (DS)
7. Ivan Andrić (LDP)
8. Jelena Trivan (DS)

1. Zorica Mihajlović,
2. Zlatibor Lončar,
4. Jadranka Joksimović,
5. Tomislav Nikolić ....

Pogledajte prilog 1127615

Када је неко од новинара 2006.г. питао ову Горицу, шта то значи да је сада у реду малтешких витезова темплара, она је рекла да не зна шта то значи, али да ће то сигурно бити нешто добро и за њу и за Србију.

Дакле, гускача не зна ни историју, ни обреде, ни церемоније, обавезе, кодексе, итд... доопе-глава !!!

Putina za svetskog cara, jer sve drugo ništ` ne valja!

Нека Ватикан окаје свој миленијумски грех и нека призна Путина за Световног Цара.

(само што није ... :) )

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Не влада амерички народ и америчка елита бар 100.г., ако је икада и владала собом.

Америком влада Светска суперкласа која води Светске послове.

То је нека Над-Република изнад УН и изнад саме Америке.

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.932
Не влада амерички народ и америчка елита бар 100.г., ако је икада и владала собом.

Америком влада Светска суперкласа која води Светске послове.

То је нека Над-Република изнад УН и изнад саме Америке.
Америку су и основали робијаши из Енглеске, а после су им се прикључили и нацисти из Немачке, фашисти из Италије, мафијаши из латинске Америке и као такви, неморални, необразовани, некултурни и развратни постали су лак плен ватиканских убица. Зато им је бог новац, а новац је нама људима наметнуо ђаво ...По закону силогизма они су ђаволи следбеници и ништа не раде право ... Та "надрепублика" је без корена и лако ће да се ишчупа ...То Русија набоље зна ...

Mystic+

Legenda
Poruka
69.768
Америку су и основали робијаши из Енглеске, а после су им се прикључили и нацисти из Немачке, фашисти из Италије, мафијаши из латинске Америке и као такви, неморални, необразовани, некултурни и развратни постали су лак плен ватиканских убица. Зато им је бог новац, а новац је нама људима наметнуо ђаво ...По закону силогизма они су ђаволи следбеници и ништа не раде право ... Та "надрепублика" је без корена и лако ће да се ишчупа ...То Русија набоље зна ...

Нисам сигуран.

То се нешто ваља још од Вавилона и Египта, кроз Рес-Оцулта.

Црно племство се прикључило још у 12веку

KPCTAHK

Domaćin
Poruka
4.932
У Америци више не влада Res-Publica , већ Res-Occulta.
Истина ... Погледај им само председника ...Кроз та уста крволочна ђаво проговара, зату су му смрдљивија и умазанија од дупета ...

Вавилона и Египта, кроз Рес-Оцулта
Нек се ваља, али то ништа не ваља и завршиће попут Вавилона или Скадра на Бојани ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.