Quantcast

Ko visoko leti nisko pada

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

georgejune

Starosedelac
Poruka
156.516
E ljudi bio pre 1 post mislim da je click or die postavio..ono kao kliknes na link i otvori se tvoj profil..dobra fora..i sad jedna paglu forumasica se ispali i oplete ga najstrasnije kako je on ne zanima:lol:sad ono provaljujem da je to teska boles kad na svakom koraku mislis da si jaka riba i da te svi spopadaju..pocinjes lagati ybt mozes nekom napraviti sranje sto ti se osmehnuo ne bi li sebi digla rejting i ego..kako se boriti protiv takih a vaze u drustvu za iskrene i postene..kako ih spustiti na zemlju da ne fantaziraju previse?

gost 151384

Elita
Poruka
22.730
E ljudi bio pre 1 post mislim da je click or die postavio..ono kao kliknes na link i otvori se tvoj profil..dobra fora..i sad jedna paglu forumasica se ispali i oplete ga najstrasnije kako je on ne zanima:lol:sad ono provaljujem da je to teska boles kad na svakom koraku mislis da si jaka riba i da te svi spopadaju..pocinjes lagati ybt mozes nekom napraviti sranje sto ti se osmehnuo ne bi li sebi digla rejting i ego..kako se boriti protiv takih a vaze u drustvu za iskrene i postene..kako ih spustiti na zemlju da ne fantaziraju previse?
dobro dokle ces otvarati teme da me osvojis ne volim te i tackaz:lol:
ej sam prva?z:p

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
Dobro June, popio si kaš...nisi ni prvi ni poslednji.
Budi hrabar, stegni srce i preboli.

A otvaranje tema o drugom korisniku je zabranjeno.
Znaš to.

I molim te, nemoj sad da kreneš sa cviljenjem o tvojim demokratskim pravima, o tome kako je tema uopštena, kad svi znamo o kome je reč

Tema ide pod ključ.
Ako ti smeta, obrati se supermodovima ili Tabu.

Pozz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.