Ko vishe uziva u analnom sexu?

A kada ne sazvace dobro kikiriki, onda nastane dranje q, a ne od q. :)

Sada ozbiljnno.
Elem, vecina odobrava prstiTJ (do 2 kom), a q manje njih. Dalje, one koje tvrde da ne moze skroz da im udje - prime ga bez problema, samo je pitanje pripreme (ne mislim na klistir, nego na ljubavnu pripremu).
 
Nisam stigao da sve iskontrolisem(valjda ovo nije receno)ali ste digli veliku prasinu oko toga, mislim da je to radilo 90% zenskih, ako neka to vec nije radila, uradice u buducnosti, sigurno nece umreti a da to ne proba.
Dodacu jos ovo, da su Grci i Italijani do skoro, dok je devicanstvo nesto znacilo, a neki Italijani mi govore da to na Siciliji jos uvek rade, upraznjavaju sa devojkom samo analni seks, jer oni nisu hteli da uzimaju nevinost svojoj devojci prije nego sto je ne dovedu kuci(vjencaju). Jer im je to bio dokaz da ona snikim nije nista imala prije njega. Tako da se to radilo i jos mnogo prije, mnogo vise nego sada, jer je pre nevinost nesto znacilo, zbok toga su devojke vise volele ,(cak ga zahtevale)analni seks od klasicnog(vaginalnog). Bile su primorane na njega.
E sad ja neznam da li zenske i kolko uzivaju u njemu, Znam da muskarci uzivaju, i znam da se to radi svugde u svetu. Sad je na vas zenske ako hocete da budete slobodne i iskrene da nam kazete, kolko vam je to uzitak, kako se osecate, i koja je razlika izmedju klasicnog i analnog. BUDITE SLOBODNE I OTVORENE
 
paradizo:
Nisam stigao da sve iskontrolisem(valjda ovo nije receno)ali ste digli veliku prasinu oko toga, mislim da je to radilo 90% zenskih, ako neka to vec nije radila, uradice u buducnosti, sigurno nece umreti a da to ne proba.
Dodacu jos ovo, da su Grci i Ita.........iskrene da nam kazete, kolko vam je to uzitak, kako se osecate, i koja je razlika izmedju klasicnog i analnog. BUDITE SLOBODNE I OTVORENE
Ja nisam naisao na devojku koja u tome uziva.Moze da proba ali iz ciste radoznalosti.
 
miskov:
Ja nisam naisao na devojku koja u tome uziva.Moze da proba ali iz ciste radoznalosti.

Ja mogu Misko samo jedno da ti kazem. Sedam godina sam bio na KUBI, i od sreda devojke,(znas ono kad je kreses drugi ili treci put, nikad da svrsis, onda ga one samoinicijativno izvade i stave ga u ANAL) upraznjavaju taj anal-seks, sto sa tim zelim da ti kazem, valjda stvar navike. A jesi cuo jednu forumasicu sta je rekla; prve nekolko puta nije bilo fino, a posle je uzivala, valjda neko opustenje, sta znam? ovo nije samo na KUBU, to nije strano nigde na svetu.
Pade mi sada na pamet, pa i u normalnom seksu(da kazemo u normalnom)prve par puta devojke su izjavljivale da nisu nista lepo dozivljavale, da li se secas? valjda je to stvar opustanja, neznam, jel vidis da ni jedna nece o tim stvarima mnogo da prica, verovatno neki sram, ili nesto drugo, sta znam?
 

Back
Top