Ko vishe uziva u analnom sexu?

?enka:
Ma jook. Ja sam stidljiv ko (Snežanin) patuljak, pa sam se ipak usudio da to tražim od moje poslednje devojke, a ona - skoro po?ela da pla?e... :( A znao sam da voli.....
Dosta je kriva i zabluda da je analni sex samo obicna jeb*acina i da isklju?uje emocije i pravu ljubav.

Moja devojka je sama dosla na tu ideju (malo me zbunila),
Kad se pribrah rekoh:'Sto da ne?'
I ima tu emocija...
 
Gazdarica:
Pa, s obzirom da su filozofi voljeli djecake... :roll:

Na ovo sam upozoren u Beogradu,odakle sam upravo doso.Rekli mi ljudi...znaju neke stvari,neki ljudi.Neke stvari.Zna i pisac citiranog posta STA SAM JA ZAVRSIO! S obzirom na obzir,a da ima obzir,i posto zna veoma dobro i posto je datum taj koji je,ja bih najlepse zamolio pisca citiranog posta da se lepo OGRADI!
Zamolio.....
Znate,bio ja u Banja Luci i Zagrebu ovih dana....
Bio.....
Zamolio bih pisca citiranog da se ogradi,inace,eto belaja......
Sramota.....
 
Ograda znaci puno,bez ograde smo nedoreceni,nedorecenost vodi u konflikt,konflikt u mrznju,mrznja nije dobra,al se iz mrznje svasta desi.Afektivno.
S najboljim zeljama,nemoj ovo pogresno protumaciti,tek,nije za tebe igra reci...drzi se svoje igre.Tu si ok.
PoZ
 
Kao prvo pozdrav svim analiticarima.
Kao drugo treba mi malo pomoci.U cemu se radi,ja i moja draga zelimo da probamo, kako je to neko rekao voznju kroz tunel.Medjutim imamo manjih problema,nikako da bude nesto bas konkretno.Sve nesto jalovo,jedanput smo uspeli ali ja sam se bas napalio pa navalio ko mutav pa jadnu sve zabole tako da smo morali da prekinemo.Da nema neko neki 100%recept kako da nam krene do kraja(ja).Gazdarice u tebe se najvise nadam. Hvala unapred a i unazad. :P
 
Uh, k vragu, pa kud si navalio kao mutav... Ne moze to tako odmah... Draga ti se sad vjerovatno, ne moze potpuno opustiti, cak i ako se trudi...
Elem, probaj sa dugom predigrom, i polako i njezno pocni da joj obradjujes taj dio - > laganim dodirima, prstima i jezikom, prije nego sto pokusas da penetriras unutra... A i to moras da radis, polako, njezno i strpljivo... I obavezno, kad prodje glavic, posto je to najsiri dio, stani i pricekaj da se njeni misici naviknu i pocnu opustati...
Eh da, ako ne moze samo sa prirodnim, koristi i neka pomocna maziva...
 

Back
Top