Skafander
Poznat
- Poruka
- 9.521
Diluj loma. Hahadalaj lama je rekao
lepo je davati ali je jos lepse primati![]()
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Diluj loma. Hahadalaj lama je rekao
lepo je davati ali je jos lepse primati![]()
hahaha ja se nekad zaista pitam da li si ti bio kod diluj loma, ili si samo cist genije sa igrama reciDiluj loma. Haha
Ipak sam samo genije. Hahaha Šalim se, hvala ti.hahaha ja se nekad zaista pitam da li si ti bio kod diluj loma, ili si samo cist genije sa igrama reci![]()
Iako smo imali zilion tema nesto se ne secam da smo pricali na ovu temu.
Sta mislite ko vise uziva u seksu?...muskarci ili zene?
i to ne mislim samo mentalno nego i fizicki...
hahahahahahaahKad uvo zasvrbi, pa se počešeš, je li bude posle toga lepše prstu ili uvetu?
a cekaj kako je kod tebe sad..kako procenjujes ko vise uziva kad imate iste stratne pozicijeVrvt muški
Pa jednako jea cekaj kako je kod tebe sad..kako procenjujes ko vise uziva kad imate iste stratne pozicije![]()
Zanimljivo.
Lično mislim da oboje uživaju.
Po voljida pruzi ili primi?![]()
Žena.Iako smo imali zilion tema nesto se ne secam da smo pricali na ovu temu.
Sta mislite ko vise uziva u seksu?...muskarci ili zene?
i to ne mislim samo mentalno nego i fizicki...
Ако одеш код проститутке и платиш јој пар стотина евра за услугу, да ли си себичан само зато што она не добија никаквог задовољства?Mislim da nije poenta seksa uopšte da neko uživa više a neko manje jer ako neko uživa više taj odnos je onda sebičan i jedna strana je onda zapostavljena. Takvi odnosi pucaju i ne opstaju. Ukoliko neko samo misli na svoj užitak i ne uživa u tome da zadovolji drugu stranu tu onda nema ni neke hemije, ni strasti a ni ljubavi već se sve svodi kao i kod drkanja na to da se samo završi posao.
Ми мушкарци логично. Жене су у стању да рашире ноге и мисле о хеклању, само да би мушкарца скинуле са дневног реда.
Možda?Pa ako neka misli o heklanju u tom momentu, nije problem u njoj nego u muškarcu koji je nemač pojma