Ko vise uziva?

Mislim da nije poenta seksa uopšte da neko uživa više a neko manje jer ako neko uživa više taj odnos je onda sebičan i jedna strana je onda zapostavljena. Takvi odnosi pucaju i ne opstaju. Ukoliko neko samo misli na svoj užitak i ne uživa u tome da zadovolji drugu stranu tu onda nema ni neke hemije, ni strasti a ni ljubavi već se sve svodi kao i kod drkanja na to da se samo završi posao.
 
zavisi od tehnike....lizati mačkicu i pri tom pomoću lubrikanta ući joj prstima kroz analni otvor i masirati G točku dovest će do toga da je svaka muška ejakulacija šta se tiče uživanja za kuhac jer ona pri takvom analnom lizajućem orgazmu doživljava malu smrt
 
Sad ozbiljno: više potencijala da uživaju imaju žene.
Biologija.
Zene imaju daleko više erogenig zona nego muškarci.

Da li će u konkretnom odnosu više uživati muškarac ili žena, zavisi od mnogo faktora, ali ako ćemo samo o biološkom potencijalu za užitak - ne možemo ženama ni da primirišemo :D
 
@Zelena milja nemoj tužić
Šalim se ja
Jesam vulgaran u suštini
I kreten
Ali sad se zayebavam
na-sto-to-lici.gif
 
Iako smo imali zilion tema nesto se ne secam da smo pricali na ovu temu.

Sta mislite ko vise uziva u seksu?...muskarci ili zene?

i to ne mislim samo mentalno nego i fizicki...
Žena.
Muškarac je, figurativno i generalno više kao neka alegorija na:
Tetreb...
Fizički radnik..
A žena je pasivni probirač.
Valjda i napor ima neki stepen sa pojmom uživanja?
Ja mislim da ima.
 
Mislim da nije poenta seksa uopšte da neko uživa više a neko manje jer ako neko uživa više taj odnos je onda sebičan i jedna strana je onda zapostavljena. Takvi odnosi pucaju i ne opstaju. Ukoliko neko samo misli na svoj užitak i ne uživa u tome da zadovolji drugu stranu tu onda nema ni neke hemije, ni strasti a ni ljubavi već se sve svodi kao i kod drkanja na to da se samo završi posao.
Ако одеш код проститутке и платиш јој пар стотина евра за услугу, да ли си себичан само зато што она не добија никаквог задовољства?

Локална асиметрија није нужно и глобална.
 

Back
Top