Ko vise uziva u seksu

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.510
Muskarci ili zene?

Ja mislim da muskarci, jer zene se muce dok ne svrse, ne sve. Svrse samo one koje znaju uzivati, a ove ostale svrse na silu ili misle da su svrsile, a mi muski se znamo opustiti i nemamo tih problema.

fizički ili mentalnoo?

fizički muškarac više uživa u seksu jer lakše dodje do orgazma - frenulum ima oko 20.000 nervnih završetaka
to mu dodje tri do četiri puta više nego na ženskom glaviću

mentalno - žena više uživa...

mada i muškarac može mentalno da uživa u seksu ako je čitao one istočnjačke nakaradnosti po Krstarici...

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.510
uzivaju al ne radi samog sexa vec tu mora biti nesto vise..dal je frajer ili plasirana prica..neka iluzija ili cilj..nama to nije potrebno

nama su iluzije bitne da bi odložili orgazam - samo pomisliš da ti je mala plata ili da ne radiš uopšte, da te čeka kredit, da nisi uplatio siguricu za kladžu, dal si trebao Juventus ili Mančester uopšte da stvaljaš.... auto zajebava, benzin poskupeo, evro do izbora na 111, da pobedi Tomislav Nikolić svrš....

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.510
Sećam se, bilo nekoliko puta to do sada, ona više uživala u seksu nego ja
Radim radnju, uživamo oboje
gledam njene sise nešto nije kako treba ko da nisu njene, uživa samo ona...
Uvatim sise obrćem zavrćem ogrćem... nije to kao kada smo se upoznali...
Prodje neko vreme, sise opet kao kada smo se upoznali, šta ona radi ja stvarno nemam pojma...

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
fizički ili mentalnoo?

fizički muškarac više uživa u seksu jer lakše dodje do orgazma - frenulum ima oko 20.000 nervnih završetaka
to mu dodje tri do četiri puta više nego na ženskom glaviću

mentalno - žena više uživa...

mada i muškarac može mentalno da uživa u seksu ako je čitao one istočnjačke nakaradnosti po Krstarici...

mentalno uzivanje u seksu, ovo nesto novo:think:

dog face

Poznat
Poruka
7.501
Sećam se, bilo nekoliko puta to do sada, ona više uživala u seksu nego ja
Radim radnju, uživamo oboje
gledam njene sise nešto nije kako treba ko da nisu njene, uživa samo ona...
Uvatim sise obrćem zavrćem ogrćem... nije to kao kada smo se upoznali...
Prodje neko vreme, sise opet kao kada smo se upoznali, šta ona radi ja stvarno nemam pojma...

jesi ih vezao u cvor ?

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.510
jesi ih vezao u cvor ?

vidim da je tebi do zajebavanja a ja sam se osetio u momentu kao da vodim ljubav sa drugom ženom
kao da sam napravio greh pred Bogom tj da učinih preljubu sa drugom ženom...
sad2.gif

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.510
jednog drugom trecom .... najbolje ceo zivot da budes sa jednom zenom ,sta si ti ?

dupli strelac, sa specifičnom kućom na nezgodnom mestu
sve fatalne karte kažu da će biti dva braka i da će se desi nešto loše na kraju
zato se i zovu fatalne karte
Na četri različita mesta proveravao i svi se preznojavali kad su videli uvrnutu kombinaciju...

Kako ja sada da uživm u seksu?
Sa prvom ne mogu jer znam da će biti i druga
A sa drugom neću moći jer ću razmišljam o tom lošem kraju...

Poslednja izmena:

dog face

Poznat
Poruka
7.501
dupli strelac, sa specifičnom kućom na nezgodnom mestu
sve fatalne karte kažu da će biti dva braka i da će se desi nešto loše na kraju
zato se i zovu fatalne karte
Na četri različita mesta proveravao i svi se preznojavali kad su videli uvrnutu kombinaciju...

Kako ja sada da uživm u seksu?
Sa prvom ne mogu jer znam da će biti i druga
A sa drugom neću moći jer ću razmišljam o tom lošem kraju...

mani se tih tablitja ,nego pravac u kafanu i pocepaj pola litre neke brlje pa pravac u javnu kutju ako te puste untra olesenog

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.