Ко више ужива у сексу? Жене или мушкарци?

T

Мој закључак је - мушкарци. Да је обрнуто жене би нас јуриле за секс а не ми њих, прилазиле би нам а и не би их тако често болела глава.
Ili možda zato što je ženama daleko lakše da dožive orgazam solo, pomoću masturbacije nego pri odnosu? Ne očekujem da priznaju, ni najmanje. Što znam - znam.

A muškarcima bi bio jači orgazam kada bi se malo štedeli.. a ne stalno orgazmirali , tj svaki dan :mrgreen:

ne šalim se, tako su mi neki pričali. Kažu kada su prestali redovno da drkju sada imaju mnooogo jače orgazme, prosto ih stid koliko vrište
Nisu toliko jaci orgazmi u pitanju, vec je sperma daleko obilnija, plus sto nije hladna i kompaktna kao ispljuvak kada se po defaultu izdrka, vec je rijetka, jako topla i prska do besvijesti.
Nema tu vristanja, barem sto se mene tice ne, ukoliko ne zavrsi naokolo po zidu, zenka se nakon toga redovito ide oprati.

A muškarcima bi bio jači orgazam kada bi se malo štedeli.. a ne stalno orgazmirali , tj svaki dan :mrgreen:

ne šalim se, tako su mi neki pričali. Kažu kada su prestali redovno da drkju sada imaju mnooogo jače orgazme, prosto ih stid koliko vrište
The Lion King GIF by Walt Disney Studios

To su oni nešto pobrkali.
Drkanje je uz sve što donosi pozitivno i trening na neki način, da bi seks trajao duže i da ne bi došlo do prerane ejakulacije.

ok , vi ste osoba sa vise iskustava tj ispovesti muskaraca o njihovim orgazmima pa treba uzeti ka znanju kao proverena informacija od vise korisnika

Nisu toliko jaci orgazmi u pitanju, vec je sperma daleko obilnija, plus sto nije hladna i kompaktna kao ispljuvak kada se po defaultu izdrka, vec je rijetka, jako topla i prska do besvijesti.
Nema tu vristanja, barem sto se mene tice ne, ukoliko ne zavrsi naokolo po zidu, zenka se nakon toga redovito ide oprati.
Brate. Ne moras sve fore da im kazes. Zamisli sad cita to neka udavaca:
Milutine! Sad znam zasto ne ide! Mogao bi da ne drkas mesec dana! A i bice ti lepseu.

Back