Ко више ужива у сексу? Жене или мушкарци?

Žene vole da zadovolje muški ego i time što će burno odglumiti (ili pojačati dojam) ekstaze,..
U normlnim svakodnevnim večernjim 'aktivnostima' je malo ( i nimalo) glume,.. već zadovoljavanje potrebe,..
Ja, kao muškarac, želim da ugodim ženi,.. najpre je bitan Uvod - predigra, na koju treba potrošiti koliko je potrebno..
Šta mi teško :D kad volim i žene i seks,. a mene Ono moje čeka,..
Treba vežbati,.. redovno :D ..

eto vidiš, to je možda vezano za mušku seksualnost

Ja o dokazivanju uopšte ne mislim. Msm ni na kraj pameti.. samo se prepuštam čulima
Pa nije to sad nešto što me ometa da se ne prepustim čulima i da utiče na mene da ne dam sve od sebe i priuštim joj doživljaj koji neće tek tako zaboraviti.

Žene vole da zadovolje muški ego i time što će burno odglumiti (ili pojačati dojam) ekstaze,..
To za neke površne muškarce.. ne može se odglumiti suštinski ništa. I zašto bi? To je kratkog daha i uskoro s epokaže uživaš li ili ne.. muka duhu je i inače glumiti, posebno u oblasti koja služi samo za zadovoljstvo.

To za neke površne muškarce.. ne može se odglumiti suštinski ništa. I zašto bi? To je kratkog daha i uskoro s epokaže uživaš li ili ne.. muka duhu je i inače glumiti, posebno u oblasti koja služi samo za zadovoljstvo.
NEE,.. ako je ona mene procenila za površnog,.. neka joj je,..
Meni ni takva ne pije vodu,.. koja to radi prema proceni,..
To je kod površnih žena,.. a ne za površne muškarce? -

Stvar je u tome da što si promiskuitetniji to više želiš da zadovoljjiš ego trip i da se olakšaš nego što ti je uopšte stalo do druge strane.
Nije isto biti u mednoj fazi i biti dugo godina sa nekim. Svaka čast nekom ako može tako da zadovoljava više od jedne,
ja ne mogu Č:P
No generalno, kad žena od tebe traži da je zadovoljiš i ako se ljuti, ako u tome ne uspeš, je sasvim druga stvar Č:P

Pa nije to sad nešto što me ometa da se ne prepustim čulima i da utiče na mene da ne dam sve od sebe i priuštim joj doživljaj koji neće tek tako zaboraviti.
KAd god u sexu počnem misliti na to da li je njemu dobro, uradim dve stvari ili ga pitam jel sve u redu, jel ti dobro ili potpuno odbacim te misli.. jer su one štetne u sexu. Misliti bilo šta, imati i najmanju briigu, dovodi do slabljenje želje. Svako treba samo da se skoncentriše na stvar koja se radi, na zadovoljstvo. A sasvim je nromalno da ukoliko ono nestane ili je malo nekada da se prekine sve i mazi ili radi nešto drugo... Jedino što ima dubokog smisla jeste biti ono što jesi. Sve drugo je muka duhu, i za vreme i posle. Nema smisla prosto. I drugi to oseti.

KAd god u sexu počnem misliti na to da li je njemu dobro, uradim dve stvari ili ga pitam jel sve u redu, jel ti dobro ili potpuno odbacim te misli.. jer su one štetne u sexu. Misliti bilo šta, imati i najmanju briigu, dovodi do slabljenje želje. Svako treba samo da se skoncentriše na stvar koja se radi, na zadovoljstvo. A sasvim je nromalno da ukoliko ono nestane ili je malo nekada da se prekine sve i mazi ili radi nešto drugo... Jedino što ima dubokog smisla jeste biti ono što jesi. Sve drugo je muka duhu, i za vreme i posle. Nema smisla prosto. I drugi to oseti.
Zadovoljstvo sve opravda.
Veoma zanimljivo.

to se i dešava prvih nekoliko puta,.. žena time zavodi,.. kao sa njom si extra,.. tj.. njoj je sa tobom extra,.. ima to smisla (u početku),.. a da li je dobra glumica .. pa ako je navežbala :rotf:

Back