Ko veruje u teorije zavere?

Може ли неко да ми објасни значење термина "теорија завјере", на шта се то односи на локални или глобални ниво?
To znaci da zavera nema, nego da mi samo teoretisemo, a to tvrde najveci svetski zaverenici, olos i sljam.
Cim su zinuli teorija zavera, odmah su trebali da budu POHAPSENI, ali nije imao ko to da uradi.
 
To znaci da zavera nema, nego da mi samo teoretisemo, a to tvrde najveci svetski zaverenici, olos i sljam.
Cim su zinuli teorija zavera, odmah su trebali da budu POHAPSENI, ali nije imao ko to da uradi.
Не мене занима нешто друго, да ли се термин користи подједнако и на локалном и на глобалном нивоу. Можда би прво требало да одредимо разлику између завјере и теорије завјере.
 
Не мене занима нешто друго, да ли се термин користи подједнако и на локалном и на глобалном нивоу. Можда би прво требало да одредимо разлику између завјере и теорије завјере.
I lokalno i globalno. U tom se, naime, ujedinise proleteri... ;) :cool:
 
Не мене занима нешто друго, да ли се термин користи подједнако и на локалном и на глобалном нивоу. Можда би прво требало да одредимо разлику између завјере и теорије завјере.
pa jel vidis da nam brane, ne daju? odredi, ali ja to zovem borbom - bori se.
 
pa jel vidis da nam brane, ne daju? odredi, ali ja to zovem borbom - bori se.
Хоћеш рећи да ми озбиљни теоретичари завјере, не можемо да дођемо до ријечи од ових неозбиљних(наручених), тако да се раскринкавање озбиљних завјера саботира са овим гуштерима, равном земљом, итд. :mrgreen:
 
Хоћеш рећи да ми озбиљни теоретичари завјере, не можемо да дођемо до ријечи од ових неозбиљних(наручених), тако да се раскринкавање озбиљних завјера саботира са овим гуштерима, равном земљом, итд. :mrgreen:
upravo tako.
 
:namcor:
FoyXoq_XoAELKM1


 
A ko kaže da ti koji su pohlepni i opijeni bogatstvom, vlasnici i menadžeri velikih korporacija nisu članovi raznih tajnih društava i da se ne klanjaju Nečastivom?
Ne dokazuje se da "nisu", nego da "jesu".

Takva izjava kao što si ti gore napisao nema nikakvog smisla, jednako kao kad bih ja rekao "ko kaže da S1MICRO ne voli da sexa bakute od 80 godina".
 
Ne dokazuje se da "nisu", nego da "jesu".

Takva izjava kao što si ti gore napisao nema nikakvog smisla, jednako kao kad bih ja rekao "ko kaže da S1MICRO ne voli da sexa bakute od 80 godina".
Uobičajen odgovor kad god se neko usudi da pomisli da osoba takvog tipa ne može biti iskreni hrišćanin već sasvim suprotno. ''Dokaži ako možeš! Hahaha.''

Jedini smisao tvog posta jeste skaredna šala na moj račun i užitak u njoj od strane tebe i ovih što su te lajkovali. Šta da vam kažem, uživajte.
 
Хоћеш рећи да ми озбиљни теоретичари завјере, не можемо да дођемо до ријечи од ових неозбиљних(наручених), тако да се раскринкавање озбиљних завјера саботира са овим гуштерима, равном земљом, итд. :mrgreen:
Ne može. Ako izraziš samo jednu sumnju, odmah te strpaju u koš
sa svim ostalim ludacima.

I šta imaš da sumnjaš. Samo pazi da ne ispadneš glup u društvu
i baš te briga kud ovaj svet ide.
 
Смитсонијан институт признаје да је уништио хиљаде џиновских скелета Амерички Врховни суд је наредио Институту Смитсонијан да објави поверљиве документе из раних 1900-их који доказују да је та организација учествовала у великом историјском прикривању доказа који показују да су огромни људски остаци у десетинама хиљаде је пронађено широм Америке и уништено по налогу високих званичника да би се заштитила преовлађујућа хронологија људске еволуције која је постојала у то време.
Fo7w_vuaAAYRraB
 

Back
Top