Ko vas najvise pali na forumu

Ha,dobro ti pitanje,mada ima slicnog.Slicnog,ne istog.Nezahvalno pitanje to bre,hahahhahaha.....
Sta ja znam,mene licno te sto pale ne dolaze odavno.Ali njih znam ne samo sa foruma.A ovde,ovde,recimo ova Vila_Raviojla,pa Tajanstvena(pod uslovom da je stvarno zensko :oops: ),Princeza na poslu nije rdjava)mislim ne pise lose :lol: )a najvise...nema najvise nazalost.Sve je ovo samo pisanija :(
 
Malo teze da me neko pali pali, s obzirom da se tako slatko smejem kad citam poruke (da me neko vidi pomislio bi da sam skrenula jer se smejem PC-u), jer su neki ljudi stvarno sa fantasticnim smisao za humor. Priznajem da bi u stvarnom zivotu to bio veliki plus kod mene, ali u kompletu sa sjajem u ocima dok se igra recima. Ima porukica koje mi zagolicaju mastu. Bilo bi glupo da kazem da me Gazdarica napalila, ali stvarno je bila ona porukica o vezivanju i zamislila sam sebe onako kako je ona napisala... A onda je Mako rekao ono da voli da gricne guzu... i Sasha da ne treba niko da mu objasnjava... Blondi mislim da je imala par ideja... Vila je skroz iskrena... Od muskih... Lord i Robinson i Bundeva znaju da me oduseve "biserima"... Ma vise se smejem (ne podsmevam nego slatko od srca se smejem)komentarima nego sto me napale. Cudo koliko je mozak u stvari najveca erogena zona.
Eto... Toliko....
 
Naravno da iz mozga sve proistice. Ali samo kod onih koji imaju mozga... Logicno. Mnogi tipovi razmisljaju K* (ne smem da psujem ja sam fina Princeza), nazalost. Volim intelektualne izazove. I jaka sam na recima i sa njim jer vezbam. A i zaboga ja sam ex-novinar, ex-student knjizevnosti i pisem celog svog zivota. "Reci jesu moje igracke, cakle mi se u glavi kao oni sareni staklici kalidoskopa i svaki put mi je druga slika pred ocima kad zazmurim..." ovo sam, naravno, prepisala, jer je prelepo receno i tacno me opisuje!
Sta vas pali kod devojaka na forumu?
 
Princeza na poslu:
Naravno da iz mozga sve proistice. Ali samo kod onih koji imaju mozga... Logicno. Mnogi tipovi razmisljaju K* (ne smem da psujem ja sam fina Princeza), nazalost. Volim intelektualne izazove. I jaka sam na recima i sa njim jer vezbam. A i zaboga ja sam ex-novinar, ex-student knjizevnosti i pisem celog svog zivota. "Reci jesu moje igracke, cakle mi se u glavi kao oni sareni staklici kalidoskopa i svaki put mi je druga slika pred ocima kad zazmurim..." ovo sam, naravno, prepisala, jer je prelepo receno i tacno me opisuje!
Sta vas pali kod devojaka na forumu?

Sreco,SVE to sto si navela sam i ja,i ne EX! Osim jednog! Ex-novinar! E da to nisi pomenula,mogli bi se recima igrati do zore,ovako,nikako!Ovo jeste jedna vrsta igre,ali sa novinarima,pa bili oni EX ili ne,ni pod tackom razno.
A da,nisam ni studirao knjizevnost,zavrsio sam nesto drugo a bavim se sasvim trecim pozivom.
 
DON:
Sreco,SVE to sto si navela sam i ja,i ne EX! Osim jednog! Ex-novinar! E da to nisi pomenula,mogli bi se recima igrati do zore,ovako,nikako!Ovo jeste jedna vrsta igre,ali sa novinarima,pa bili oni EX ili ne,ni pod tackom razno.
A da,nisam ni studirao knjizevnost,zavrsio sam nesto drugo a bavim se sasvim trecim pozivom.

Ja pisem romane i pesme, a ti?
Sto se plasis novinara? A ako ti kazem da sam bila sportski novinar? To tek mora da izaziva frku...
 
Princeza na poslu:
Gazdarica:
Jel' me netko trazio...??? :lol: :lol: :lol:

Draga, imas neke udvarace ovde... Da popune upitnik i obave neke psihofizicke testove. Ako ti treba pomoc, kod odabiranja i testiranja zovi me. Volela bih da ih vidim u triko majicama.

Trazicete vi te udvarace i bez upitnika....ali oni ce biti daleko sa nekim macama koje neznaju sta je upitnik i tantalova muka....
 
[quote="Robinzon KrusoTrazicete vi te udvarace i bez upitnika....ali oni ce biti daleko sa nekim macama koje neznaju sta je upitnik i tantalova muka....[/quote]
Pa valjda imam neke svoje zelje... Imam pravo na to. Nisam izbiracica, ali se drzim nekih stvari. I malo se nasmesi... Ovo je ipak sve igra.
 
Princeza na poslu:
DON:
Sreco,SVE to sto si navela sam i ja,i ne EX! Osim jednog! Ex-novinar! E da to nisi pomenula,mogli bi se recima igrati do zore,ovako,nikako!Ovo jeste jedna vrsta igre,ali sa novinarima,pa bili oni EX ili ne,ni pod tackom razno.
A da,nisam ni studirao knjizevnost,zavrsio sam nesto drugo a bavim se sasvim trecim pozivom.

Ja pisem romane i pesme, a ti?
Sto se plasis novinara? A ako ti kazem da sam bila sportski novinar? To tek mora da izaziva frku...

HAHAAHAHAHHAHAHAHA....NEVEROVATNO!!!!!!!!!HMMMMMM,da mi je da znam nesto...
Jel znas ti...hm,to cu te ipak pitati na mail...
 
DON:
Ha,dobro ti pitanje,mada ima slicnog.Slicnog,ne istog.Nezahvalno pitanje to bre,hahahhahaha.....
Sta ja znam,mene licno te sto pale ne dolaze odavno.Ali njih znam ne samo sa foruma.A ovde,ovde,recimo ova Vila_Raviojla,pa Tajanstvena(pod uslovom da je stvarno zensko :oops: ),Princeza na poslu nije rdjava)mislim ne pise lose :lol: )a najvise...nema najvise nazalost.Sve je ovo samo pisanija :(

zasto ne verujes da sam zensko,zato sto sam iskrena?
 
Princeza na poslu:
Naravno da iz mozga sve proistice. Ali samo kod onih koji imaju mozga... Logicno. Mnogi tipovi razmisljaju K* (ne smem da psujem ja sam fina Princeza), nazalost. Volim intelektualne izazove. I jaka sam na recima i sa njim jer vezbam. A i zaboga ja sam ex-novinar, ex-student knjizevnosti i pisem celog svog zivota. "Reci jesu moje igracke, cakle mi se u glavi kao oni sareni staklici kalidoskopa i svaki put mi je druga slika pred ocima kad zazmurim..." ovo sam, naravno, prepisala, jer je prelepo receno i tacno me opisuje!
Sta vas pali kod devojaka na forumu?
He,he!
Lepo si se izrazila Prinzezo!Ja licno se slazem u potpunosti sa tobom,moja deviza je inace:govori da bih te video,mada mislim da su neki likovi sa Foruma izostavljeni za pohvale.Iako sam muskarac,meni se licno zaista dopadaju komentari naseg kolege pod pseudonimom dugi jezik777,i koristim priliku da ga pohvalim(bez ikakvih nastranosti)!Pozdrav svima! :wink:(pretor)
 

Back
Top