Ko truje Željka Mitrovića?

Ko truje Željka?

  • Niko, paranoičan je

  • Lepa Brena i Saša Popović

  • Svastika i Pašenog (Krampotići)

  • Manojlo Vukotić

  • Sam se otrovao korišćenjem opijata

  • Predozirao se gledajući sopstveni tv program

  • Grci (Prva, B92)

  • CIA

  • Namerno pravi medijski spektakl


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

misko85

Zainteresovan član
Poruka
377
Na dan Svetog Save, najvećeg srpskog prosvetitelja, jedna priča šokirala je mnoge.
Tog 27. januara, ljudi su u neverici i šoku, na naslovnim stranama gotovo svih dnevnih novina mogli videti jedan naslov.
Neko truje Željka Mitrovića, jedinog živog srpskog prosvetitelja. Neko se usudio da digne ruku na najvećeg medijskog maga balkana koji je čitav život posvetio obrazovanju i edukovanju nacije.
Bitna stvar u ovom trenutku je da se on oseća dobro i na putu je potpunog izlečenja, TV Pink ima svetlu budućnost, tako da mi možemo da se bacimo na glasanje.
Pominju se mnoga imena, ali ja ostavljam vama da presudite. Dakle, ko po vama truje Žeksa?
 
Poslednja izmena:
1874_2.jpg

Hahh
 
Ali, činjenica je da Mitrović pravi medijski spektakl od svega ovofa što mu se događa
A i krenuo je da preti i da se bahati samo tako, nije ok. što su ga trovali daleko bilo.
Volela bih da oni kojima daje otkaze ga tuže i da svoju pravdu traže preko suda, a ne on da im sudi
 
Dosta je on trovao nas , žalosno ali istinito

Inače baš me briga ko ga truje i da li ga truje njegova lična stvar, i on se ne brine za mene da li sam bolesna ili nisam što bih sad ja za njega tu nešto slinavilai razglabala o tome.
 
Не знам стварно шта стоји иза те приче,и да је Пинк стварно све гори то јес' али није разлог да бих
желео да тог човека више нема ! Па и он је човек,а увек имате даљински уза се - и решите проблем !
 
Да Пинк није добра Тв - није (али никад не бих рекао ни за Пинк и ни за једну Тв да 100% има лош програм)
Да ли га трују не знам,ако јесте истина нормално да није нормално !
Па колико њих нам је нанело много већу штету у држави,па ?
 
meni se pink zamerio kada su uveli nove kanale za koje se placa

pa je za toliko osiromasen osnovni kanal. svakim danom u srbiji je sve manje sveta koji zeli da uopste placa nekakve dodatne kanale. i vreme je da se zeljko, koji se poalavio, suoci sa istinom da je samo obicvno ljudsko bice, podlozno bolestima

ima lek za njega. pčola imovine da pokloni, i da ode u manastir do kraja zivota. mozda bi se iskupio
 
meni se pink zamerio kada su uveli nove kanale za koje se placa

pa je za toliko osiromasen osnovni kanal. svakim danom u srbiji je sve manje sveta koji zeli da uopste placa nekakve dodatne kanale. i vreme je da se zeljko, koji se poalavio, suoci sa istinom da je samo obicvno ljudsko bice, podlozno bolestima

ima lek za njega. pčola imovine da pokloni, i da ode u manastir do kraja zivota. mozda bi se iskupio


Tebi se Pink zamerio...:neutral::neutral:
 

Back
Top