Ko treba da plati piće na prvom dejtu?

Ko bi trebalo da plati?

  • Muškarac

    glasova: 79 57,2%
  • Žena

    glasova: 11 8,0%
  • Onaj ko je pozvao

    glasova: 37 26,8%
  • Podeliće račun

    glasova: 11 8,0%

  • Ukupno glasova
    138

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.547
muki-magazin-lifestyle-saveti-prvi-sastanak-sa-devojkom-03.jpg


Postoji onaj trenutak na prvom sastanku kada stigne račun, a muškarac i žena se pogledaju.

Zanimljivo je da je u jednoj studiji u kojoj je učestvovalo 2700 ljudi došla do podatka da oko 55 odsto žena smatra
da bi muškarac trebalo da plati na prvom sastanku, a 78 odsto pripadnika jačeg pola slaže se sa tim.

Ko bi trebalo da plati?
 
Ko pozove taj plaća, ali red je da muškarac ponudi da plati.
Pošto uglavnom muškarac zove na prvi dejt, onda on plaća.
Ovako nekako.

I u vecini situacija muskarac insistira da on plati pice. Ponekad kao odem u toalet, pa platim direktno kod konobara, a i gledam da se „oduzim“ (sad mi malo neprigladna ova rec, ali mi trenutno ne pada neka druga na pamet) na drugi nacin. Kupujem poklone…“nicim izazvana“. :) :) Cim vidim nesto sto bi mu se moglo svideti, sto bi mu moglo trebati, bilo kako ga obradovati, sitnica, krupna stvar, nebitno, kupim ako mogu.
 
E a pored toga imaju i one uzas situacije kada da ucinis tipa drugarici(no seks nego druzenje) da izadjes s njom u zensko drustvo. I tamo te cascavaju ali buraaazzzzz : bla bla bla bla, grupnjak na smenu, gang beng, jedna krene da te smara o svom zivotu i titka ti pice u ruku, pa onda druga. A tebi sve krene da se mesa u glavi: bio na nehde na bahamima sa 10 brqzilki kinki sadomazo a ovamo, em intoksiniran em sodomija u glavu. Al ajd, ucinis kuku.
 
Hebes ti ta cascavanja. Kad krene neko, bilo musko ili zensko sa ja castim, odmah mi alarm u glavi: da li to znaci lobotomija za ovo vece?
Neka hvala, svako svoje pice. Sto da nas stavljas u neprijatnu ali neizbeznu situaciju: e moram hitno da idem, kasnim imam poziv u vojsku. Treba da se javim u ves.
 
Meni tako glup osećaj kada se ona maši da plati a ja zvao da se vidimo, baš demorališe. U fazonu nisi zanimljiv za drugi put ajd da se ne trošiš ni ovaj.

---

Mslm razočaraću se ionako kad pozovem za sledeći put i bude 'javiću se kad budem imala vremena (tj nikad)' ali bar me pusti da se zanosim tih par dana između i razmišljam kakav sam utisak ostavio, ovako sam odmah ko popišan :/
 
Postoji onaj trenutak na prvom sastanku kada stigne račun, a muškarac i žena se pogledaju.

Zanimljivo je da je u jednoj studiji u kojoj je učestvovalo 2700 ljudi došla do podatka da oko 55 odsto žena smatra
da bi muškarac trebalo da plati na prvom sastanku, a 78 odsto pripadnika jačeg pola slaže se sa tim.

Ko bi trebalo da plati?
Ја плаћам, кад и где?
 
Postoji onaj trenutak na prvom sastanku kada stigne račun, a muškarac i žena se pogledaju.

Zanimljivo je da je u jednoj studiji u kojoj je učestvovalo 2700 ljudi došla do podatka da oko 55 odsto žena smatra
da bi muškarac trebalo da plati na prvom sastanku, a 78 odsto pripadnika jačeg pola slaže se sa tim.

Ko bi trebalo da plati?
Definitivno muskarac.
 
Postoji onaj trenutak na prvom sastanku kada stigne račun, a muškarac i žena se pogledaju.

Zanimljivo je da je u jednoj studiji u kojoj je učestvovalo 2700 ljudi došla do podatka da oko 55 odsto žena smatra
da bi muškarac trebalo da plati na prvom sastanku, a 78 odsto pripadnika jačeg pola slaže se sa tim.

Ko bi trebalo da plati?
Ja sam uvek devojkama i ženama placao piće, nije to neka lova....to je siva naspram onoga sta moze da se dobije
 
Postoji onaj trenutak na prvom sastanku kada stigne račun, a muškarac i žena se pogledaju.

Zanimljivo je da je u jednoj studiji u kojoj je učestvovalo 2700 ljudi došla do podatka da oko 55 odsto žena smatra
da bi muškarac trebalo da plati na prvom sastanku, a 78 odsto pripadnika jačeg pola slaže se sa tim.

Ko bi trebalo da plati?
Nije bitno ko plati. Trebalo bi muskarac. Plus prevoz gajbi. Taksi. Klopa. Ako si lik, devojka ne ide kuci gladna. Proveris da li ima cigarete. Zvake. Ne bi smeo da dozvolis da ona izvadi novcanik.


Upravo veceras sam sreo buducu dev. Prelepa je. I znam da cemo biti zajedno, mesec dva.

A jos mi je smesan drugar, ovo mi je sestra ovo mi je sestra a ja kao reakcija zero fak given a samo o njoj slusam. Mislim znam da ce me napasti pa sam lagan. 😍
 
Postoji onaj trenutak na prvom sastanku kada stigne račun, a muškarac i žena se pogledaju.

Zanimljivo je da je u jednoj studiji u kojoj je učestvovalo 2700 ljudi došla do podatka da oko 55 odsto žena smatra
da bi muškarac trebalo da plati na prvom sastanku, a 78 odsto pripadnika jačeg pola slaže se sa tim.

Ko bi trebalo da plati?
Šta će piješ?
 

Back
Top