Ko treba da plati abortus?

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.663
zar nije mnogo lakša varijanta pilula za jutro posle ako se već omako seks bez zaštite u nekom rizičnom periodu kad su curi plodni dani?
Ili je to previše teško da se zapamti nego je lakše ono "aj se pravimo ludi dok joj ne zakasni sledeća menstuacija i onda se uzpaničimo pa aj na abortus jer abortus nije komplikovana,životna odluka koja može da ostavi posledice i na psihu i na reproiduktivno zadravlje,ma šta sad to je za curu ko kod zubara da ide" :roll:

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.794
zar nije mnogo lakša varijanta pilula za jutro posle ako se već omako seks bez zaštite u nekom rizičnom periodu kad su curi plodni dani?
Ili je to previše teško da se zapamti nego je lakše ono "aj se pravimo ludi dok joj ne zakasni sledeća menstuacija i onda se uzpaničimo pa aj na abortus jer abortus nije komplikovana,životna odluka koja može da ostavi posledice i na psihu i na reproiduktivno zadravlje,ma šta sad to je za curu ko kod zubara da ide" :roll:
I ja sam na ovo prvo pomislio...

Will to Power

Ističe se
Poruka
2.894
Niste dobro proučili temu Ko treba da ima kondom? ;)
Posrećio vam se seks. Nije bilo zaštite. Telo o telo.
Normalno, strefilo vas nespremne.
Trudnoća.
Nema šansi da zadržite dete.
Morate hitno rešiti problem.
Ona ili on.
Ko treba da plati abortus?
Kako te moze strefiti nespremnog, nije mi jasno?
Neki dan sam imao seks sa zenskom, znaci idealno gradjena, zaista perverzno izgleda, kada se sve sabere imali smo seksualni odnos pa sigurno vise od sat i po, mozda i dva u pauzama.
Znaci bio sam u njoj takvoj toliko vremena, bez kondoma i nema teorije da bude problem iz razloga sto se trebas nauciti kontrolisati, i nemoj samo neko da mi kaze cim se kontrolises to nije pravi odnos, ja odgovorno tvrdim da jeste.

Morate vezbati samokontrolu i to je bit svega, ne znam da li ste svesni kako to izgleda jednoj zeni kada obali cim ga stavite za tri minute i posle od vas vise nista. To je stres za sve, kako za nju tako i za vas, da ne pricam kako to uopste i nije seksualni odnos, ne znam kako bi to nazvao.

Ova je meni neku vecer doslovno pobegla iz kreveta, recima ti si lud.
Sada jedno pitanje, koja ce se od tih zena pre javiti za ponovno vidjanje, vama ta koja je imala seks tri minute ili meni ova koja me nazvala ludjakom i pobegla pod tus iz kreveta.

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.663
Neki dan sam imao seks sa zenskom, znaci idealno gradjena, zaista perverzno izgleda, kada se sve sabere imali smo seksualni odnos pa sigurno vise od sat i po, mozda i dva u pauzama.
Znaci bio sam u njoj takvoj toliko vremena, bez kondoma i nema teorije da bude problem iz razloga sto se trebas nauciti kontrolisati, i nemoj samo neko da mi kaze cim se kontrolises to nije pravi odnos, ja odgovorno tvrdim da jeste.

Morate vezbati samokontrolu i to je bit svega, ne znam da li ste svesni kako to izgleda jednoj zeni kada obali cim ga stavite za tri minute i posle od vas vise nista. To je stres za sve, kako za nju tako i za vas, da ne pricam kako to uopste i nije seksualni odnos, ne znam kako bi to nazvao.

Sada jedno pitanje, koja ce se od tih zena pre javiti za ponovno vidjanje, vama ta koja je imala seks tri minute ili meni ova koja me nazvala ludjakom i pobegla pod tus iz kreveta.
Samokontrola? Oh my sweet summer child...samokontrola je šerena laza kojom klinci koji ne znaju ništa sebe prevare i prave decu kad im vreme nije...Možeš ti da se samokontrolišeš koliko hoćeš,za vreme samog odnosa,pre orgazma se luči po mala količina semene tečnosti u kojoj ima spermotozoida i to je sasvim dovoljno ako su joj plodni dani slučajno...
Tako da
1655637342701.png

Zla Beba

Domaćin
Moderator
Poruka
3.850

A? Bez kondoma? A prejakulat pun spermića :pljus::pljus:
Imao si sreće do sad, čudi me te ne plaćaš alimentaciju za cijeli razred.

Will to Power

Ističe se
Poruka
2.894
Samokontrola? Oh my sweet summer child...samokontrola je šerena laza kojom klinci koji ne znaju ništa sebe prevare i prave decu kad im vreme nije...Možeš ti da se samokontrolišeš koliko hoćeš,za vreme samog odnosa,pre orgazma se luči po mala količina semene tečnosti u kojoj ima spermotozoida i to je sasvim dovoljno ako su joj plodni dani slučajno...
Tako da
Pogledajte prilog 1173117
Naravno da uvek postoji rizik, ja sam samo hteo da kazem da samokontrola svakako moze da pomogne, svako ko ima problem neka lepo navuce kondom i ceslja, ili pilula posle i resen problem.

Zla Beba

Domaćin
Moderator
Poruka
3.850
Brate te price male izlucevine koji spermic zaluta su glupost. To su sanse 1 na 100. Ne prave se deca tako lako.

Da je tako ljudi bi pravili deco okolo svali put kad imaju seks bez kondoma. Kao ups, mini ejakulat, ideemoooo
A jel? Pouzdaješ se u vađenje na vrijeme? ??? I šta joj još kažeš? Samo da ga stavim, neću ga vozati pa se ne racuna da sam hebo?

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.663
Brate te price male izlucevine koji spermic zaluta su glupost. To su sanse 1 na 100. Ne prave se deca tako lako.

Da je tako ljudi bi pravili deco okolo svali put kad imaju seks bez kondoma. Kao ups, mini ejakulat, ideemoooo
pa u tome je fora da se ne dešava tako lako i onda se izvučeš jednom,drugi put...treći si već siguran da eeee nema šanse da se desi i onda kad se desi bude "čestitamo bićeš tata" :vatromet:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.829
:heart:

Will to Power

Ističe se
Poruka
2.894

Upravo tako, cak su i vece od 1:100.

A jel? Pouzdaješ se u vađenje na vrijeme? ??? I šta joj još kažeš? Samo da ga stavim, neću ga vozati pa se ne racuna da sam hebo?
Zasto se ne bi pouzdao u vadjenje na vreme, sta je vama?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.775
Vec skoro 2.5 decenije i sve je bilo po psu. Ni jedan eksces.

pa u tome je fora da se ne dešava tako lako i onda se izvučeš jednom,drugi put...treći si već siguran da eeee nema šanse da se desi i onda kad se desi bude "čestitamo bićeš tata" :vatromet:
Ne, ne ide to tako.

Mada Mini, kad vec pitas, bilo je i toga. Samo da ga parkiram da se ugreje.

Zla Beba

Domaćin
Moderator
Poruka
3.850
Samo na pocetku. Ako je veza, mono/mono, dres samo kad je na zadnja vrata. Ovo, nemoj me zahebavati. Ide se i kontrolisese se redovno. Meni je kondom shit. Bolje samo da mi izdrka. Realno.
Tada postoje druge vrste kontracepcije. Spirala ili pilule, šta kome odgovara.

Uostalom back to topic, raspravljamo šta ako se već desi. Teška odluka naravno ali kad je već došlo do toga, plaća ko ima novca.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.775
Tada postoje druge vrste kontracepcije. Spirala ili pilule, šta kome odgovara.
Ne znam, mozda neko pljucne pa oplodi, ne mogu u tudje ime da pricam. Kod mene je, prvo znam i nekoliko minuta pre da cu da orgazmiram. Obicno mi i treba neko vreme da ga izdrkam kad ga izvadim da bih svrsio. Znaci ne ono kao izvadis ga i ono s vrata krene da siklja.

A i taj prejakulat, mislim da sam ga imao dva puta u zivotu i to opet neposredno pred svsavanje. To mozda neki tinejdzer sto poluise i u snu. Jbg, tad stavi sajkacu..

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.