• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ko treba da inicira prvi seks?

• Ukupno glasova
    35

Heidfeld fan

Veoma poznat
Poruka
12.577
Pogledajte prilog 1222130

U svakoj vezi dođe onaj momenat kad duhovna veza treba da postane telesna.
Ne nudim nikakve studije, sve je na vama. :)

Гласао сам за компромис и мислим да је тако најбоље али ме јако пали да то буде жена и да то буде спонтано и лепо а ко зна можда и нешто више.

Sakinna

Obećava
Poruka
93
Htedoh da dam glas Muskarcima!?
Ali sam se setila da sam ja bila ona koja je uvek inicirala i tazila sex?
Tako da sam sad u nedoumici - da li mozda nisu bili dovoljno zainteresovani ili su spadali u te koji traze da zena prva kaze?
Ko ce ga znati...ali kad se sumira nije nesto kad zena trazi, incira itd....sex nekako bi trebali muskarci po teoriji da budu ti koji nas gutaju ocima...
Zvuci sladje :aha:

georgejune

Starosedelac
Poruka
187.028
Htedoh da dam glas Muskarcima!?
Ali sam se setila da sam ja bila ona koja je uvek inicirala i tazila sex?
Tako da sam sad u nedoumici - da li mozda nisu bili dovoljno zainteresovani ili su spadali u te koji traze da zena prva kaze?
Ko ce ga znati...ali kad se sumira nije nesto kad zena trazi, incira itd....sex nekako bi trebali muskarci po teoriji da budu ti koji nas gutaju ocima...
Zvuci sladje :aha:
Pa kad bi ti sad zatrpali pp sa potrazivanjem sexa ti bi sve odbila,znaci ne vredi da muskarac inicira jer ti biras kad i s kim

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
41.477
:namcor:

Hahahah setih se sada jednog, 100g smo se muvali, konacno se smuvamo, sve super, a lik ceka da mu jasno kazem hocu sex.
Ja mu iz inata nisam htela to reci. I ostadosmo bez sexa!
Ubrzo smo prekinuli svaki kontakt... Baksuzi!
I sada zalim zbog toga. :fdlan:

Ne inatite se, ne cekajte... Zena koja nece sex sa vama jasno ce vam to staviti do znanja. :malav:
bla bla bla jok ti ces da se inatis.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.