Ko treba da ima kondom?

Kosta2

Legenda
Poruka
65.077
Spremate se na sastanak koji je obećavajući i nadate se seksu. :per:
Ko treba da ponese kondom (ili pešest komada - ovo vredi samo za LJISovce)? :mrgreen:
Žensko? Muško?
Ako imaju oboje ko treba da časti?
Kad odaberu ko treba da ga stavi? Kad? Kako?

Ovi kondomi stvarno mogu biti problem.
Kakva su vaša iskustva s kondomima?
Ili vas ova tema ne zanima jer ih ne koristite. :cool:

safest-condoms.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Onaj ko želi da bude zaštićen, a po mom mišljenju to treba da bude ženama prioritet. Svaka žena koja ima nezaštićen sex je glupača koja igra ruski rulet, nije pitanje hoće li nešto krenuti krivo nego kad.
Kad kažem žena mislim na odraslu osobu, omladinu trebaju roditelji da edukuju.
Kako mislis zeni prioritet?
A muska deca nek nam pocrkaju od bolesti?

Procitas li ti nekad sta pises?
 
Знам неке жене у озбиљним годинама које су у фазону да је то мушка ствар. И које нападају друге жене које ставе спиралу, пију таблете... као шта се ти малтретираш нека брине он.
Ко ће о мени да брине боље од мене саме? И што се трудноће а још више потенцијалних болести тиче. Дакле, треба да га има свако.

Ja uopšte ne volim prezervative... to su za mene kese. Samo kad je nužno.
Не волим ни ја. Али то је за везу, мислим није за везу :)
 
Знам неке жене у озбиљним годинама које су у фазону да је то мушка ствар. И које нападају друге жене које ставе спиралу, пију таблете... као шта се ти малтретираш нека брине он.
Ко ће о мени да брине боље од мене саме? И што се трудноће а још више потенцијалних болести тиче. Дакле, треба да га има свако.
Slažem se. Ne znam da li ja to radim dobro, ali kod mene je ovako. Vrlo retko ga koristim jer nisam nešto promiskuitetna. Da spavam sa raznima, koristila bih češće. Nekako retko ga koristim kada vidim da je neko "normalan".. Posebno ako se sa nekim započne veza, uopšte ga ne koristim. Možda igram rulet, ne znam. Ali mi smeta. Za kontracepciju imam drugo.

Odgovorila sam već na temu (ko da ga nosi), svako bi trebalo da ga ima. Svako je na kraju odgovoran za sebe.
 
Slažem se. Ne znam da li ja to radim dobro, ali kod mene je ovako. Vrlo retko ga koristim jer nisam nešto promiskuitetna. Da spavam sa raznima, koristila bih češće. Nekako retko ga koristim kada vidim da je neko "normalan".. Posebno ako se sa nekim započne veza, uopšte ga ne koristim. Možda igram rulet, ne znam. Ali mi smeta. Za kontracepciju imam drugo.

Odgovorila sam već na temu (ko da ga nosi), svako bi trebalo da ga ima. Svako je na kraju odgovoran za sebe.
Не користим ништа јер сам у фазону ако буде беба супер, ако не опет ОК.
Али да прекинем овај однос кренула бих опет са таблетама и обавезно инсистирала на кондому, бар у почетку.
 
Не користим ништа јер сам у фазону ако буде беба супер, ако не опет ОК.
Али да прекинем овај однос кренула бих опет са таблетама и обавезно инсистирала на кондому, бар у почетку.
Ja sam razumela da je tema o zaštiti od bolesti. Možda nije, @Kosta2 zna :lol:
Kondom uop[te nije dobar ya kontracepciju, iskljucivo ga gledam kao na zastitu od polnih bolesti, virusa, bakterija, gljivica, na sve te mikroorganizme mislim hehe
 

Back
Top