Ko treba da čisti?

pa ne znam bas
em ne poznajem zenu, em ne mislim da je tako jednostavno nekog ubiti
osim ako si psihopata
onda je cas posla
crna hronika
citaj nekad
ako imas vezu idi sa nekom interventnom da vis na licu mesta sta ljudi rade jedni drugima

niko ne ubija sipajuci prasak drugom u pice... ubistva su generalno brutalni cinovi, danas imas utoku i po kratkom postupku cisto resis, ranije je bilo drugacije. kamen je jos fin sta je mogao da joj uradi. kamen je bio znak nekadasnje ljubavi, kao sto u nerazvijenim sredinama kamenuju one koji su stari a sto se zove lapot....ima i film nas o tome paskaljoni moj pokojni drug napravio, a zove se legenda o lapotu.... a posto je house of dragon legenda, sto bi je ubio drugacije.
 
crna hronika
citaj nekad
ako imas vezu idi sa nekom interventnom da vis na licu mesta sta ljudi rade jedni drugima

niko ne ubija sipajuci prasak drugom u pice... ubistva su generalno brutalni cinovi, danas imas utoku i po kratkom postupku cisto resis, ranije je bilo drugacije. kamen je jos fin sta je mogao da joj uradi. kamen je bio znak nekadasnje ljubavi, kao sto u nerazvijenim sredinama kamenuju one koji su stari a sto se zove lapot....ima i film nas o tome paskaljoni moj pokojni drug napravio, a zove se legenda o lapotu.... a posto je house of dragon legenda, sto bi je ubio drugacije.
i tekeri je kontemplativno smoren u 3pm pa je kubrik napravio remek delo koje se zove beri lidon po istoimenom romanu
i dzozef konrad nekada udavi kao u srcu tame, pa kopola po srcu tame napravi remek delo apokalipsu danas

pisem o dejmonu iz serije, knjigu nisam citao bas kao ni knjigu po kojoj je snimljen got.
lik je u kuci zmaja odradjen savrseno, a kad to kaze neko ko je iz dramaturgije imao stalno banku, onda je tako il nikako.
ma martin nije u rangu ovog sto pominjes u paraleli
zapravo su serije bolje od knjiga
 
Eto jednostavno pitanje

Miholjsko ljeto prozori otvoreni

Čujem komšinicu kako dzebe grebe na muža

Ona kolko primjetjujem mnogo radi (mislila sam cak da i nije više sa njim) a on koliko primjetjum trenutno ne radi

Oštre rijeci tu padaju kaže ona njemu da je svinja kako ne može makar kupatilo očistiti

On opet uz oštrijio —— > ja da ti čistim

Ona oštro ne meni već i sebi

Sad kolko sam skuzila ona je frustrirana on je komotan

Kazuje da će nadje stan pa neka on crkne u smecu, ona nije rob umjesto da je otišla u termu da se odmori sklanja iza čoveka koji može a neće

Jasno je da ga nije na vreme prevaspitala i da je sad kasno

On je komforan ona je snažna ali je frustrirana jer kolko dam skuzila ona leti a on poput spuza

Da li se previše ocekuje ako je jedno kući da preuzme odgovornost kuće ? Da li to nije normalno ?
Da bi se mužu objasnilo kako je kuća prljava vrlo jednostavno trebaš prestati da čistiš
dok gospodin sam ne uzme krpu u ruke.
 

Back
Top