Ko treba da čisti?

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.520
Super neću više veruj mi nastavi sa se truješ.
Rećiću ti samo jednu stvar.
Ti vrlo dobro znaš gde sam proveo zadnjih 6 meseci ako ne računamo ovih mesec dana što sam u mrtvoj Srbiji i četiri dana u Sloveniji.
Vidi ti prezireš nas "primitivne" Balkance. :D
Znaš kako.
Italijankama uopšte nismo primitivni.Veruj mi. :)
Znaš ona Venecija.Jesi čula za Veneciju.Vožnja gondolama i tako to.Njima nismo uopšte primitivni.Ali zato tebi i ovim domaćim .... vama jesmo. :D
A znaš onu P. što ima onu jahtu itd.Imaš slike na blogu.Sećaš se.Sad se opet vraćam tamo.Njoj ja nisam primitivan.Uopšte joj nisam primitivan.Ali tebi jesam. :D
E moja ti.
Uživaj.Have a nice day.

ih Darth sexati se sa nekim (ko hotje i kome nedostaje) nije zhivot
to je mizerija to znash i sam!

zhivot je neshto sasvim drugo, sasvim vishe od skidanja gatja, to vi netje da kapirate shto je vasha lichna stvar ali nemojte uskakati u teme chishtjenje da bi prosipali vashe povrshinske teorije koje nemaju veze sa zajednicom mushkarca i zhene

i sad

dovidjenja

p.s vas dvojica kad dodjete u paketu zaboli glava

__Stela___

Domaćin
Poruka
3.544
Aha.Pa vidi da ti kažem.Sad ovako baš direktno.
Ja imam bivšu ženu i sa njom dvoje dece.
A trenutno imam devojku.A inače moj posao je,kako da ti kažem,veoma usko vezan isključivo za žene.Baš onako.Tako da ja nikako baš nikako ne mogu biti potencijalni homoseksualac.Ali baš nikako.To što se tiče lično mene.
E sad što se tiče miškaraca u globalu.
Možda ima previše muškaraca koji su onda po tebi možda potencijalni homoseksualci.Jer možda oh baš onako mpžda mnogo i previše ima vrlo nezadovoljnih vama.A kad kažem vama onda pre svega mislim na žene iz regiona.
Sad ću ti reći jednu stvar.
U Hrvatskoj.Koji god muškarac je krenuo kao mornar(da ti odmah kažem oni imaju jako puno para)a nije bio oženjen.Svaki od njih je sebi doveo ženu sa Istoka.
Od njih 10 osam ih je dovelo žene iz Indonezije i tako tih krajeva.Niko nije hteo da oženi "domaću" ženu.A tebi ostavljam da razmisliš,zašto.
Verovatno zato što su potencijalni homoseksialci.
Vidiš ovaj pdf.
Na njemu ako ne računaš moderatore kojima je dužnost da održavaju u životu forum.
Na ovom pdf-u nemaš pet muškaraca koji vam dođu.I ti što dođu of tih pet 3 bolje da nisu ni došla.
Zašto?
M?
Znači i na forumu su homoseksualci?
Baš dosta homoseksualaca ima ovih dana.
Ja da sam žensko.Ja bih se zapitao pre ili kasnije,da nije do mene?
Previše vas je razvedenih i previše vas je baba devojaka.Jeste li sigurne,da nije do vas?
i za tebe isto pitanje.
AKo ću ja,da kuvam,perem,peglam,usisavam,idem u prodavnicu,previjam dete i guram kolica.Podrazumeva se da idem i da radim.Kaži mi molim te.Za šta ćeš mi onda ti u životu?
Ispalo je da svi homoseksualci mrze žene, pa sam na to reagovala, a šta si ti pojma nemam. Ni zašto si toliko ogorčen. Kako opisuješ žene poslije tridesete, misliš da vi muškarci postajete veseliji i zabavniji ili ogorčeniji i teži kako vam vrijeme ide, barem većina?

Nego, ne razvode se te žene same od sebe, valjda su bile s nekim muškarcima u braku, pa valjda ima i njihovog uticaja na razvod, pa jesi li ti siguran da baš ništa nije do muškaraca?

Odgovor na posljednje pitanje, ako ja sve to isto radim, šta će mi muškarac? Valjda i on živi u toj kući, prlja, jede, valjda su i djeca njegova, pa kao otac sam želi da se brine o svojoj djeci. Osim, naravno, ako nije pomorac, pa niti prlja kuću, niti jede tu, a možda ni djeca nisu njegova jer su današnje žene užasne, mora se u daleke krajeve da se nađe neka poštena.

Z

zLi pufnasti zeka

Gost
ja zaradjujem sasvim dovoljno da mogu da platim to zadovoljstvo da me boli q za ciscenje i sredjivanje. a i kupila sam knjigu vatra i krv da vidim sta ce se desiti u kuci zmaja, posto ce druga sezona biti tek pocetkom 2024. a ziva nisam dal ce dejmon da pretekne. :lol:

znaci po aj da kazem logici (ako se to moze nazvati logika) partner ne treba ni za sta osim za ciscenje i sredjivanje. :lol:emotivno osakacene osobe.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
286.324
Eto jednostavno pitanje

Miholjsko ljeto prozori otvoreni

Čujem komšinicu kako dzebe grebe na muža

Ona kolko primjetjujem mnogo radi (mislila sam cak da i nije više sa njim) a on koliko primjetjum trenutno ne radi

Oštre rijeci tu padaju kaže ona njemu da je svinja kako ne može makar kupatilo očistiti

On opet uz oštrijio —— > ja da ti čistim

Ona oštro ne meni već i sebi

Sad kolko sam skuzila ona je frustrirana on je komotan

Kazuje da će nadje stan pa neka on crkne u smecu, ona nije rob umjesto da je otišla u termu da se odmori sklanja iza čoveka koji može a neće

Jasno je da ga nije na vreme prevaspitala i da je sad kasno

On je komforan ona je snažna ali je frustrirana jer kolko dam skuzila ona leti a on poput spuza

Da li se previše ocekuje ako je jedno kući da preuzme odgovornost kuće ? Da li to nije normalno ?
Normalno je da raspodele poslove u kuci izmedju sebe..ono što on može i ume da uradi cime bi joj pomogao a ona ono sto on ne ume i nije sposoban

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
30.797
Ispalo je da svi homoseksualci mrze žene, pa sam na to reagovala, a šta si ti pojma nemam. Ni zašto si toliko ogorčen. Kako opisuješ žene poslije tridesete, misliš da vi muškarci postajete veseliji i zabavniji ili ogorčeniji i teži kako vam vrijeme ide, barem većina?

Nego, ne razvode se te žene same od sebe, valjda su bile s nekim muškarcima u braku, pa valjda ima i njihovog uticaja na razvod, pa jesi li ti siguran da baš ništa nije do muškaraca?

Odgovor na posljednje pitanje, ako ja sve to isto radim, šta će mi muškarac? Valjda i on živi u toj kući, prlja, jede, valjda su i djeca njegova, pa kao otac sam želi da se brine o svojoj djeci. Osim, naravno, ako nije pomorac, pa niti prlja kuću, niti jede tu, a možda ni djeca nisu njegova jer su današnje žene užasne, mora se u daleke krajeve da se nađe neka poštena.
Samo ti spinuj, pravi mentalne akrobacije i rasteži razgovor u svakom pravcu kao da smo na pdf Politika.
Nikakav problem.Uopšte neću da se osvrćem na tvoju "priču".
Vidiš.
Hrvatska je puna ko oko koje kakvih radnika iz Nepala,Indije...rade za minimalac i smeštaj.Pa sad samo najbolji radnici belci iz regiona rade na vidljivim mestima zajedno sa domaćim radnicima a iza njih stoji vojska radnika po sporednim i nevidljivim radnim mestima,kosookih.
O tome pre tri četiri godine nikome nije ni padalo na pamet.
Sticajem okolnosti nevažno poznajem i ljude koji su prvi počeli i otvorili te kanale za uvoz tih radnika.Opet nevažno.

Ono što je važno.
Pre ili kasnije.Neko,će otvoriti kanal za uvoz žena.
Jel znaš kad kupiš mlečnu čokoladu pa pozadi na deklaraciji piše:Moguće je da sadrži tragove kikirikija i lešnika.
E tako će od vas ostati,samo tragovi.

Poruka
24.901
Samo ti spinuj, pravi mentalne akrobacije i rasteži razgovor u svakom pravcu kao da smo na pdf Politika.
Nikakav problem.Uopšte neću da se osvrćem na tvoju "priču".
Vidiš.
Hrvatska je puna ko oko koje kakvih radnika iz Nepala,Indije...rade za minimalac i smeštaj.Pa sad samo najbolji radnici belci iz regiona rade na vidljivim mestima zajedno sa domaćim radnicima a iza njih stoji vojska radnika po sporednim i nevidljivim radnim mestima,kosookih.
O tome pre tri četiri godine nikome nije ni padalo na pamet.
Sticajem okolnosti nevažno poznajem i ljude koji su prvi počeli i otvorili te kanale za uvoz tih radnika.Opet nevažno.

Ono što je važno.
Pre ili kasnije.Neko,će otvoriti kanal za uvoz žena.
Jel znaš kad kupiš mlečnu čokoladu pa pozadi na deklaraciji piše:Moguće je da sadrži tragove kikirikija i lešnika.
E tako će od vas ostati,samo tragovi.

sto bi rekla moja pokojna baba - sto maca koti mishe lovi...tako da, ti brini sta ce od i iza tebe ostati