Ko treba da čisti?

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.146
Eto jednostavno pitanje

Miholjsko ljeto prozori otvoreni

Čujem komšinicu kako dzebe grebe na muža

Ona kolko primjetjujem mnogo radi (mislila sam cak da i nije više sa njim) a on koliko primjetjum trenutno ne radi

Oštre rijeci tu padaju kaže ona njemu da je svinja kako ne može makar kupatilo očistiti

On opet uz oštrijio —— > ja da ti čistim

Ona oštro ne meni već i sebi

Sad kolko sam skuzila ona je frustrirana on je komotan

Kazuje da će nadje stan pa neka on crkne u smecu, ona nije rob umjesto da je otišla u termu da se odmori sklanja iza čoveka koji može a neće

Jasno je da ga nije na vreme prevaspitala i da je sad kasno

On je komforan ona je snažna ali je frustrirana jer kolko dam skuzila ona leti a on poput spuza

Da li se previše ocekuje ako je jedno kući da preuzme odgovornost kuće ? Da li to nije normalno ?

Loki

Iskusan
Poruka
5.217
jbte,valjda svako treba da počisti za sobom...to je osnovna kultura valjda...
dobro možda nema uvek vreme za to...i tako nešto kad dve osobe žive zajedno onda se napravi neki dogovor pa ko ima više vremena odradi to ili zajedno to srede...
mene iznenađuje da ima idalje ljudi koji tako misle da kad se ožene, žena im je kućna pomoćnica

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.871
Ona kolko primjetjujem mnogo radi (mislila sam cak da i nije više sa njim) a on koliko primjetjum trenutno ne radi

Oštre rijeci tu padaju kaže ona njemu da je svinja kako ne može makar kupatilo očistiti

По његовим критеријумима је купатило, чини се, чисто. Не вреди таквог ни терати да чисти. То је ко да тебе одведу у званичну операциону салу.

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
13.457
Švabe?
Meni nije normalno da se neko dovoljno glasno prepire da komšinica i detalje čuje :(
A nije mi normalno ni da muškarac, pored zdrave žene, čisti.
Koleginica kaze kako je nekoliko prvih godina braka bila van sebe, nista nije stizala, vratila se na posao, dijete malo, stalno se prepirala sa muzem, mogao bi jednom ovo ili ono, dok joj nije rekao, nisam ja ucio sve ove skole da bih ribao. Jel tako? I narednog dana je nabavila broj zene koja im je pocela sredjivati stan i spremati hranu.
Kaze, tada se moj zivot pretvorio u bajku, sve sam mogla da postignem.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
95.023
Sa kosilicom, čekićem, kliještima, kesom punom smeća.
Nek se zna ko hlače nosi!! :D
nego sta

majstorski-razdeljak-kockica.jpg

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.146
Pa moje mišljenje, žao mi je ako se ne dopada gomili :D
Ne volim muškarca pored šerpe, pored pegle, sa krpom u ruci.

Ovo je mnogo tužno

Jedino ako ne planiraš raditi već se dobro udati

Dok on donosi šuške ti čisti kuhaj i mooda mesi

Sorry

Ali kad čujem za tako uvrnuto razmišljanje odmah se najezhim sto bake kažu neki trnci kroz ame

georgejune

Starosedelac
Poruka
189.414
Eto jednostavno pitanje

Miholjsko ljeto prozori otvoreni

Čujem komšinicu kako dzebe grebe na muža

Sad kolko sam skuzila ona je frustrirana on je komotan

Kazuje da će nadje stan pa neka on crkne u smecu, ona nije rob umjesto da je otišla u termu da se odmori sklanja iza čoveka koji može a neće

Jasno je da ga nije na vreme prevaspitala i da je sad kasno

On je komforan ona je snažna ali je frustrirana jer kolko dam skuzila ona leti a on poput spuza

Da li se previše ocekuje ako je jedno kući da preuzme odgovornost kuće ? Da li to nije normalno ?
Nije normalno zena je vekovima odrzavala kucu,ako ce da slusa sranja o emancipaciji nek plati sanju marinkovic da joj cisti

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.